Alem vs Tehlike

.pNc*

Mızrakçı
ahashahsd biraz daha dursaydık tehlikede ki arkadaşların sana yaşattıkları bu kaderi 1 dünya sonrasında yaşatacaktı gene iyi kurtardın bu dünyada tanıdın :D Sana karşı sempatim yok ama ne yalan söyleyeyim biraz üzücü olmuş senin adına sohbet muhabbet için oynuyor herkes sonuç olarak bir dünya kapatmak için girilen durumlar hoş değil bak nasıl klansınız siz eyy tehlike arkadaşınız ham yapmışlar alem2 ye saldırsanıza shdfahshda

birmilyonyılçokoldu

Mızrakçı
Bizim için büyüttüğünüz köyler için teşekkür ederiz.. An itibari ile Biz bu moddayız ;)

45136 adlı eklentiyi görüntüle
Olsun be bir gün sen de savaşırsın o zaman asıl zevkin savaşmak olduğunu görürsün ama sen de haklısın klanlara senin gibiler de lazım. Her dünya vardır böyle alem2 deki gibi bir tayfa yatarak dünya kapatan. Diğer klanlar arkadan vurmasın diye iyi geçinir öyle onlar da yatarak kapar bir şey olmaz. En azından herkes neyin ne olduğunu biliyor.

birmilyonyılçokoldu

Mızrakçı
ahashahsd biraz daha dursaydık tehlikede ki arkadaşların sana yaşattıkları bu kaderi 1 dünya sonrasında yaşatacaktı gene iyi kurtardın bu dünyada tanıdın :D Sana karşı sempatim yok ama ne yalan söyleyeyim biraz üzücü olmuş senin adına sohbet muhabbet için oynuyor herkes sonuç olarak bir dünya kapatmak için girilen durumlar hoş değil bak nasıl klansınız siz eyy tehlike arkadaşınız ham yapmışlar alem2 ye saldırsanıza shdfahshda
Tek tesellim dediğin gibi zaman kaybetmemiş olmam zaten dünya kapamayacaktım ondan kârım oldu. Ufak bir sinir krizi geçirmeme vesile oldu cemil yaptığıyla bir de ihanete uğramak koydu yalan yok. 40 yıl düşünsem aklıma gelmezdi bu yaptıkları. İşin garibi hala yönetici tayfa kendini haklı görüyor gülüyorum sadece, neyse oynayacak oyuncu bulursalar başka dünyaya girerler hiç sanmıyorum ama geriye oynayacak oyuncu bulabileceklerini hele bu yaptıklarından sonra :D

erlikhan

Milis
Olsun be bir gün sen de savaşırsın o zaman asıl zevkin savaşmak olduğunu görürsün ama sen de haklısın klanlara senin gibiler de lazım. Her dünya vardır böyle alem2 deki gibi bir tayfa yatarak dünya kapatan. Diğer klanlar arkadan vurmasın diye iyi geçinir öyle onlar da yatarak kapar bir şey olmaz. En azından herkes neyin ne olduğunu biliyor.
Ben yatmadım klanın savunmacısıydım her neyse burada uzun uzun tartışmaya gerek yok sonuç olarak oyun bu kimseye küfretmeye hakaret etmeye gerek yok hayatından aşırı derecede zaman ayırmak boş iş hayatını yaşa dalgana bak takılma burada çok çok iyi oyuncular var bunun bende farkındayım kafalarda yöneticiler döndürüyor diplomasiyi son noktada oyuncular sürükleniyor takılmamak lazım :)

Lv ElestiriBey

Kılıç Ustası
" yıtırık dınyı kıpıttınız " ağlamana yeni boyutlar getirmen hoş ama bize ağlama artık yeter :) Bak bize ağlayanın sonunu görüyorsun işte, git başkaları için ağlamaya devam et ;)

Alem vs Tehlike başlığında yeterince kaos göremiyorum. O zaman şu şekil bir taş atyım, böylece biraz uğraşılsın bakalım.

br kehant bırakıyorum "tehlikede kapama istediği halde alem2 oyuncuları yeni sarı öküz yaratarak o işi iptal edecek" rezlere dikkat

Lucky

Mızrakçı
işin komik tarafı adamlar bile kapattıklarına sevinmezler bu kadar kahpelik yapıp işin sonunda mutlu ayrılacağını düşünmüyorum. Bazılarının :D @*SUBUTAY* seninde çenen açıldı bi ara konuşamıyordun bile ne olacağın bile belirsizdi fazla zıplama yine rezil adam

Anaksagoras

Milis
Bak şimdi aslanım senin idrak noktandaki tıkanıklıkları ben tek tek açayım sana.

1- Biz hiçbir zaman birileri bizi yanına alsın diye el etek öpmedik. Vegasın artığı falan değil bildiğin dümdüz VEGAS'ın ta kendisiyiz.
Senelerce merkezde oyun oynayıp Vegas'a dünya kapattıran adamlar BOB'daydı. Sen ne yaptın söyleyeyim. Önce Alay sınırı sorumluluğunu aldın. O sınırın içinden geçtiler sonra da Tehlike tarafına bakmaya başladın orası da gitti. Vegas'ın ta kendisi olabilirsiniz de, Vegas'ın diplomasisiyle oynayıp direnen adamlar BOB'daydı. Siz kapama için fırıldaklık yapan bir avuç zavallısınız.

Fortuna Brevis

Kılıç Ustası
Alem vs Tehlike başlığında yeterince kaos göremiyorum. O zaman şu şekil bir taş atyım, böylece biraz uğraşılsın bakalım.

br kehant bırakıyorum "tehlikede kapama istediği halde alem2 oyuncuları yeni sarı öküz yaratarak o işi iptal edecek" rezlere dikkat
Asıl soru bu yaşanınca bir dahaki worldler için beraber girecekleri baki ile bir daha bu yolları aynı hevesle yürürler mi ?

Derinci

Yasaklı
Baki bu dünyayı kapatamaz, kapatırsa da başka dünya da artık o ekibi bulamaz bir insan göz göre göre kendi ayağına neden sıkar.
Tehlikeye 78 dünyadan pay vermek için karşılığında Real hayatta cemilden ne aldın veya kaç para aldın!
Kartından taksitli avans çeksen daha iyiydi, bu duruma düşmeseydin.
Alem oyuncuların %99.9 tehlike ile dünya kapatmak istemiyor. Bu nişan bozulur düğün olmaz.

Lv ElestiriBey

Kılıç Ustası
Senelerce merkezde oyun oynayıp Vegas'a dünya kapattıran adamlar BOB'daydı. Sen ne yaptın söyleyeyim. Önce Alay sınırı sorumluluğunu aldın. O sınırın içinden geçtiler sonra da Tehlike tarafına bakmaya başladın orası da gitti. Vegas'ın ta kendisi olabilirsiniz de, Vegas'ın diplomasisiyle oynayıp direnen adamlar BOB'daydı. Siz kapama için fırıldaklık yapan bir avuç zavallısınız.

Senin kulağına bunları kim fısıldıyor bilmiyorum ama yanlış fısıldıyorlar.
1- Ben Alay tarafının sorumluluğunu almadım zira o tarafta klanın en sorumlu ve aktif oyuncuları vardı zaten
2- Tehlike tarafının sorumluluğunu aldığım dönem ki ( Secretler mecretler salıp gittikten bilmem ne kadar sonra) o zaman tehlike'nin sağ kanattaki ilerleyişi yavaşlatıldı ve tüm klanın ortak doğrultusunda zaten tehlikenin durdurulması amaçlanıyordu.
3- BOB'ta kalan diplomasi bilmem nesi olan arkadaşların kendi açılarından en büyük diplomasileri ( BOB kurulunca Tehlike ile SA yapmak), Alem2 oyuncularına "biz bayrak kasacağız bro" diyerek oyunda kalmak ve mahzen ve ahlak oluşunca onların yanına geçmekti.

Kapama için fırıldaklık falan diyorsun bu konuya benim cevap vermeme bile gerek yok. Feriştahına sor anlatsınlar ;) Hadi bak seni adam yerine koydum cevap verdim diye sağda solda takılıp abilerine yalakalık yap.

Derinci

Yasaklı
düzkontak77 ile hasan6576 arasında ne tür bir ilişki var?
@Hasan6576 Alem2 klanı tehlikeye vursaydı kendisi ahlak klanina geçecekti. Alem klanları yöneticileri toplanıp truvaya kapatma vermişler

birmilyonyılçokoldu

Mızrakçı
Vegasdayken ne oynuyorlardı ki burada ne oynamış olsunlar 68,73,78 hep aynı merkez de yat sınır oyuncuları oynasın sonra sınırdakileri sat merkezdekiler kapasın çünkü sınırdakiler savaşmaktan yavaş büyüyor merkezdekiler farmlamaktan şişiyor dünya boyunca klasik değişmez isteyen baksın klan dosyalarına dünya forumlarına

Vegasdayken ne oynuyorlardı ki burada ne oynamış olsunlar 68,73,78 hep aynı merkez de yat sınır oyuncuları oynasın sonra sınırdakileri sat merkezdekiler kapasın çünkü sınırdakiler savaşmaktan yavaş büyüyor merkezdekiler farmlamaktan şişiyor dünya boyunca klasik değişmez isteyen baksın klan dosyalarına dünya forumlarına

Doğacığım seni sırtından satan TEHLİKE nasıl yapıyordu o işleri? Vegastakiler zaten senin düşmanındı ve düşmanlıklarının gereğini yaptılar sen neden şaşırıyorsun bu kadr, senin içn asln önemli oln tehlikeli krdşlerin.