Alem vs Tehlike

Dünyayı takip ettiğim kadarıyla Wait For İt hesabı bir anda önce tehlike klanından çıkarıldı, sonra tekrar alındı ve sonra tekrar çıkarıldı. Şimdi profiline baktığımızda Rebel ve eski vegas kurucusu Tiran'a ağır küfürler içeren bir mesajla dünyaya veda etmiş gibi, buradan benim anladığım Vegas ekibi Tehlikeden adam eliyor bu duruma, Tehlike tarafından nasıl bir cevap verilecek çok merak ediyorum. Yoksa sessiz sedasız, REbel'in onlara vereceği kapama sayısına göz mü yumacaklar.

Lucky

Mızrakçı
ADAM mı öncelikle adam demiyelim de eleme falan yok ya sanmam tehlike world başından beri dalga geçtiğim bir konu olan 4 kapamaya razı olan bi ekip herkesi her şeyi satarlar farketmez :D

Derinci

Yasaklı
Dünya bitmiş sayılır, bu dan sonra tehlikenin yapacağı çok belli sessiz olup kapamaya isimlerini yazdırmak aksi taktirde alem tek başına kapatır.

Lucky

Mızrakçı
Öküzü bilmem de tehlikenin son worldu demiştim, bundan sonra zaten karşımıza gelmeyi bırak devam ediceklerinide düşünmüyorum yeteneksiz ve vasatlar

Lucky

Mızrakçı
BU arada wait for İTİ kınıyorum milletin anasına bacısına sövmek bilemedim şimdi gerçi senin yapacağın şeyler bunlar

Duyduğum kadarıyla Tehlike oyuncunun Vegas oyuncusu olduğunu söyleyip, olaydan yakayı sıyırma peşindeymiş ama vegasçılar ilk fırsatta attırmış elemanı. Asıl merak ettiğim nokta, Tehlike bu arkadaşın köylerinden kaç tanesini toplayacak. Gördüğüm kadarıyla Alem2 oyuncuları toplamaya başlamış bile.

.A L C A T R A Z.

Kılıç Ustası
O değil de wait for it biz şöyle ekibiz böyle ekibiz diyip zırlıyordu forumda. Noldu ekip tersten mi çıkarttı klandan

Dünya başından beri çok büyük konuşuyordu, hak ettiğini buldu. Umarım oyun oynamama kararı alırda hepimiz rahatlarız.
Dkdkdkdkd sen utanmadan konuşuyorsun bide tüm oyun boyu yatıp farmlayıp göbek büyüttünüz büyütün bir şey demiyorum ben hiçbir zaman kapatmayacaktım benim için değişen olmadı o konuda tek değişen şey rebelin yalanlarına inanan 4 yıllık dostlarımdı ben onları bir şeye değişmezdim de onlar savaş çıkmasın diye beni sattı sorun yok satsın bugün oyuncusunu satan yarın neresini satar cemile sormak lazım. Adam için forumda kavga ettim mahzenle etmediğim hakaret kalmadı ona yapılan bana yapılmış saydım adam gitti aleme yazdı ki doğaya saldırın dkdkdkdkd sizin yatacak yeriniz yok alem yalamaktan beyniniz sulanmış

Not: Dünyanın bu hale gelme sebebi alaydır. Tehlikeyi tehdit etmek yerine işlerine baksalardı cemil de milleti gaza getiremezdi ben dahil o hakaretleri etmese bugün rebel dünyada olmayacaktı ve onun göbek büyüten arkadaşları

Lucky

Mızrakçı
Senin böyle bi duruma gelmen ne kadar değişik gülsem mi üzülsem mi bilemedim ama önce gülüyorm hakkettin zaten:D:D adamlar seni 2 ay önceden gruptan cıkartmıslar zaten alemle alakası yokmuş DİYOLAAA

Lucky

Mızrakçı
@banaimkanvermiyorsun ayrıca silme sebebimiz 1.Mütlerimiz bırakmıs olması 2.De bu olayların böyle geliseceğini bildiğimiz için birbirinizi yiyin zaten kayıp olucak bi haritada uzatmak istemedik tahmin ettiğimiz gibi oldu emin ol bizim silmemiz bize yaradı sana zaten yaramadıda:DDD

Kardes bizim icin sıkıntı yok bizde R olmaz tehtidte olmaz ayrıca tehlike güclüye biat eder anlamadın mı o dkka eğer vegas oyuncuları ALAYDA olsa tehlike zaten alay tarafını secicekti bekleme sebepleride oydu yoksa basta konusuldu hani siz tehtid diyorsunz ya o zamna tavrınızı koysaydınız koyamazsınız TEHLİKEDE G.Ö.T yok yapamaz cemil 4 kapamaya gelir kucaktan kucağa dolasır sıkıntı yok biz kazanan tarafız bizim oyunumuz ortada karakterimiz ortada dönüo geldiğimiz oyunda ile mütlerimizi yalnız bırakmadık hiç bir şekilde biz karakterimizi gösterdik
sen ne anlatiyorsun değişik şuan benim için tehlike bitti mi bitti sana yalan mı konuşacam. zaten yalan konuşmadığımdan bu duruma geldim bak rebel saydı saydı yalanları beni kendi arkadaşlarıma düşman etti. O gün dc de hakaretler edilmese savaşa karışmayacaktık hiçbir zaman hatta rebelleri vuralım diyordu benim gibi birkaç kişi bizene alay alem savaşsın diyorduk gelip tüm klanın içinde tüm klana hakaret edersen okları kendine çekersin dünya da böyle rebel gibilere kalır en başından beri bunu görmeme rağmen izledim en başından beri de dedim alay savaşının başında da dedim o gün yaptığınız hakaretler yüüznden bu duruma geldik dedim aama kafa yok siz de anlatamıyorum anlamıyorsunuz. Sanki yalan borcum var adamlara evet o gün alayla savaşılcak dendi ve evet tarafsız kalıcaz dendi ve evet vuruldu eee o gün hakaret etmesseniz vurulmayacaktınız olay bu kadar basit delikanlı gibi o zaman çık vur diyorsun yoo kolpalık yapıldı işte tarafsız kalıncak dendi ssonra alem sıkıştı baki rica etti savaşa girildi alem dağılacaktı yoksa alın size ilk elden bilgiler kglşdlkgd alem birkaç parçaya bölünüyordu tehlike savaşa girmese gelip yalanlasınlar umrumda değil savunma komutanlığını ben yapmadım mı hadi yiyorsa yalanlayın her adımdan haberim vardı her zaman. alemi kurtarmaya savaşa girildi benim gibi birkaç kişi karışmayalım dememize rağmen cemil güzel gaza getirdi al rebele dünya heediye ettiniz adam parasıyla w kapatıyor yattığı yerden şu alem2 klanına girip bakıyorsun bir tane oynamış adam yok çoğu ilk 25 de kgfldgşlkfd
Senin böyle bi duruma gelmen ne kadar değişik gülsem mi üzülsem mi bilemedim ama önce gülüyorm hakkettin zaten:D:D adamlar seni 2 ay önceden gruptan cıkartmıslar zaten alemle alakası yokmuş DİYOLAAA
kim çıkartmış gruptan? Wp grubundan kendim çıktım başkasıyla tartıştığımdan bunu diyeni merak ettim ama off tehlikede sızıntı olay alemle alakasızsa gelsinler yüzüme söylesinler olay neydi? olay alemdi rebeli memnun etmek ve daha rahat yalamaları için çıkarıldım bu kadar basit.

tehlikeye kalan hayatında başarılar sonraki dünyalar savunmayı üstlenecek enayi olmaycağı için deler geçersiniz zira iş yapan yok yönetici olarak güzel karar alırlar ama dc de sonra diğer hafta buluşup tekrar karar alırlar öyle karar ala ala ilerler gfdklşgfdşlkgfdlkgşkfd rebeli yalamaya devam beyler iyi yalayın daha çok kapama alırsınız belki

Lucky

Mızrakçı
Bak hala tehtid edilmese oklar size gelmezdi diyorsun rebel olsun vegas oyuncuları olsun oyun basından beri size hakaret etti oklar niye onlara hic saplanmadı bana bunu de madem tehtid olarak algıladınız hakaret olarak algıladınız bizden önce o tayfanın laflarını niye aynı sekilde arkalarından vurmadınız o yüzden ben sana yalan söylüyorsun demiyorum demek istediğim eğer biz güclü olsaydık cemil bize zaten savas acmazdı anladın mı tehtid falan hikaye yani omurga yok cemilde biliyoruz artık