ŞAHİ savaş raporları

LynxX

Mızrakçı
3 yaşındaki çocuk gibi yorumlar yapıyorsunuz? adam olun op yapın gelin rapor paylaşın burada klavye delikanlısı velet gibi yorumlar yapmak size savaş kazandırmaz elimde yüzlerce rapor var ama 10-15 tanesini paylaştım eğer ki tüm raporları paylaşsaydım bile gelip burda saçma sapan yorumlar yapacaktınız.
savaşta öndeyiz hiç bir algınız işe yaramaz buraya olumsuz yorum yazarak savaş kazanılmıyor, bunu her fırsatta söylüyorum, hadi nasıl op yapılıyorsa, yapın da coşturun forumu bekliyoruz sizleri...
Hocam kesim yap kesim buralar sana gore deyil forumun ayazı seni hasta eder

Stratejist-

Hafif Atlı
İlla aşşağılanmak istiyor, yaw klandan atılıp kafasına vurula vurula köyü alınmış bir oyuncusun ahmet niye zorluyorsun kardeşim şansını. Savaşıyoruz onca klanla savaşıyoruz sen kadar cart curt yapmıyoruz. Hayır delikanlılıktan bahsediyorsun, herhangi bir klan olmasa elimize su mu dökebilirsiniz. Hayır onca klanlı oyunculu prestij geldi dökemedi siz mi dökeceksiniz. Başarılar kardeşim. Ama lütfen insanları trigerlama.

Deleted User - 848904026

Ziyaretçi
Yaa kıyamam, paylaşayım mı klanına ait rezil şeyleri daha. İstiyor musun :( Nasıl dediklerimi yapmak zorunda kaldığınızı paylaşayım istiyosan, güzel bir drama çıkar :)

Hocam üstüme alınmıyorum, umarım beni de hedefe koymamışsındır. :)
Hocam haydaaaaaa. Açıkla hemen merak ettik.

LaFleur01.

Yasaklı
Neyse siz forumda kendi kendinize savaşın, yalanlarınızı insanlara doğruymuş gibi söyleyin, biz sahada icraat gösteririz. Hadi iyi oyunlar, baltanız keskin olsun.

Deleted User - 848904026

Ziyaretçi
Ahmetcim kafana vurarak almamişiz, rızan ile 1 tane balta bile öldürmeden almışız. Daha da keyiflendim eyvallah:d

Stratejist-

Hafif Atlı
Neyse siz forumda kendi kendinize savaşın, yalanlarınızı insanlara doğruymuş gibi söyleyin, biz sahada icraat gösteririz. Hadi iyi oyunlar, baltanız keskin olsun.
Ahmet, sen köyleri vereceğini söyledin, ama XXX yere mis attım o mis varınca salacam diye şart koştun mu koşmadın mı ?
bunun üzerine hiiiç cevap dahi vermeyip klandan atıp seni topladık mı toplamadık mı ?

LaFleur01.

Yasaklı
Tamam, tamam. Siz topladınız senin dediğin olsun, uzatma artık. :D Toplama olayı yok ama kabul ettim hadi, 50-60 kişinin köylerinin arasındaki 1 adamı klandan atıp 2-3 köyü toplamaya bile seviniyorlar. :cool:

Stratejist-

Hafif Atlı
dostum sevindiğim yok, sana kapıyı gösterdiğimde yaşadığım hayal kırıklıgına üzüldüm.Seni w ye davet eden, senle oynamak isteyen bendim. Oyuna küstüğünü ama oynamak isteyeceğini düşünüyordum. Anlıyormusun üzüldüm sana kapıyı gösterdiğimde, ama bugun çok seviniyorum. Senle yola çıkan iş yapan herkese allah yardım etsin. Kininle nefretinle hırsınla insanları peşinde sürüklediğin sürece çok çok daha kişiyi hayal kırıklıgına ugratacaksın. Ne diyim daha.

Vertical

Acemi
3 yaşındaki çocuk gibi yorumlar yapıyorsunuz? adam olun op yapın gelin rapor paylaşın burada klavye delikanlısı velet gibi yorumlar yapmak size savaş kazandırmaz elimde yüzlerce rapor var ama 10-15 tanesini paylaştım eğer ki tüm raporları paylaşsaydım bile gelip burda saçma sapan yorumlar yapacaktınız.
savaşta öndeyiz hiç bir algınız işe yaramaz buraya olumsuz yorum yazarak savaş kazanılmıyor, bunu her fırsatta söylüyorum, hadi nasıl op yapılıyorsa, yapın da coşturun forumu bekliyoruz sizleri...
Paylaşsana kanka merak içindeyiz .

Vertical

Acemi
Bende paylaşıyorum mı :D paylaşınca ağlıyon ama

Stratejist-

Hafif Atlı
Sana yardım etmek için elimden gelen herşeyi yaptım biliyorsun, ama boş konuşuyorsun. Dürüst olması gereken sensin ahmet. İlk fırsatta herşeyimizi her yerde konuştun. Bu kadar kin bürüyecek ne yaptım sana, k45 den köy alıcam bana haksızlık yapan herkesi, bu korudugun her oyuncuyu vurucam o zaman görücem dediğinde, klandan atıp toplattığım için, aklınca her şeyimizi her yerde konuştun. Tebrik ederim kardeşim, şuanda bizden daha dürüst ve temiz oyun oynayan insanların arasındasın. Yolun açık olsun.

Deleted User - 848904026

Ziyaretçi
Bir sonraki oynayacağımız w de yine çağır enes. Köy büyütsün bize tiryakisi oldum bu çocuğun:d atıp atıp toplamak istiyorum xd

LaFleur01.

Yasaklı
k45 ten köy alacağım muhabbeti sizinle ilişkimi kestikten sonra yaptım, lafı eveleyip geveleme lütfen, ben tek başıma geldim sen ise ekiple gelen adamların tarafını tuttun, korktun isyan çıkarmalarından korktun, eğer ki benim haklılığımı kabullenseydin ekip sana isyan edecekti ve tek başına takılan birini niye savunasın ? her neyse buraya çok boş oyuncu geliyor mesela -mr.azrail- nickli oyuncunun dosyasına bakıyorum 81.dünyada oynamıyor ve 2.haftada yaptığı şeyleri söylüyor, lynxx gibi bir oyuncuyu daha yakaladım dünyada oynamıyor burada yorum yapıyor enesciğim sana tavsiyem oyuncuların nicklerini belli ederek gelip konuşsun korkakça multi forum hesaplarından yorum yapmasınlar klana sirküler çek lütfen.
Bu arada sizden bir şey çıkmaz anca çene yapıyorsunuz kaç zamandır sahada icraat gösterin diyorum hala çene yapıyorsunuz.
Şu saatten sonra savaşıp raporunu koymayan adamları kaale almıyorum hele ki world içinde oynamayıp boş yapanlara gülüp geçeceğim, iyi forumlar.

Deleted User - 848904026

Ziyaretçi
k45 ten köy alacağım muhabbeti sizinle ilişkimi kestikten sonra yaptım, lafı eveleyip geveleme lütfen, ben tek başıma geldim sen ise ekiple gelen adamların tarafını tuttun, korktun isyan çıkarmalarından korktun, eğer ki benim haklılığımı kabullenseydin ekip sana isyan edecekti ve tek başına takılan birini niye savunasın ? her neyse buraya çok boş oyuncu geliyor mesela -mr.azrail- nickli oyuncunun dosyasına bakıyorum 81.dünyada oynamıyor ve 2.haftada yaptığı şeyleri söylüyor, lynxx gibi bir oyuncuyu daha yakaladım dünyada oynamıyor burada yorum yapıyor enesciğim sana tavsiyem oyuncuların nicklerini belli ederek gelip konuşsun korkakça multi forum hesaplarından yorum yapmasınlar klana sirküler çek lütfen.
Bu arada sizden bir şey çıkmaz anca çene yapıyorsunuz kaç zamandır sahada icraat gösterin diyorum hala çene yapıyorsunuz.
Şu saatten sonra savaşıp raporunu koymayan adamları kaale almıyorum hele ki world içinde oynamayıp boş yapanlara gülüp geçeceğim, iyi forumlar.
Daha adamın oynayıp oynamadigini bile bilmiyorsun oğlum ya bize kime neyi anlatıyoruz. @LynxX kami çık şuna :d

Vertical

Acemi
Korkudan cevapta veremiyor kıyamam :)

Deleted User - 848904026

Ziyaretçi
Rapor koyarak savaştığızi kanıtlamaya çalışıyorsun Abdiye anladim da onu da beceremiyorsun gidip patladigin raporu koyuyorsun djxjxjxjdjd

Beeerler az savaşın yaaa rapor koyun da görelim dedikten sonra erkekler ;

Eklentiler

• Screenshot_20231123_031227_Chrome.jpg
    Screenshot_20231123_031227_Chrome.jpg
    71,9 KB · Görüntüleme: 48

mr.Sherlock

Kılıç Ustası
Rapor koyarak savaştığızi kanıtlamaya çalışıyorsun Abdiye anladim da onu da beceremiyorsun gidip patladigin raporu koyuyorsun djxjxjxjdjd

Beeerler az savaşın yaaa rapor koyun da görelim dedikten sonra erkekler ;
Kanka rapor koyayım dedim de bulamadım. Bizim yıkım raporları arasında kaybolmuş galiba :( siz yine de üstüne çok gitmeyin arkadaşın biz de ilk yıkım opunda çok keyif almıştık hatırlarsanız video falan yapıyordu arkadaşlar. Sonra iş standarta bindi rapora bak ne kadar yıkmış, Hmm iyiymiş. şeklinde ilerliyor artık sjhshs

LynxX

Mızrakçı

Eklentiler

• 1000019324.jpg
    1000019324.jpg
    513,5 KB · Görüntüleme: 36