ŞAHİ savaş raporları

Deleted User - 848904026

Ziyaretçi
Sadece 1 rapor atayım ben başka gerek yok

Eklentiler

• Screenshot_20231122_154815_Gallery.jpg
    Screenshot_20231122_154815_Gallery.jpg
    200,9 KB · Görüntüleme: 75

LaFleur01.

Yasaklı
3 yaşındaki çocuk gibi yorumlar yapıyorsunuz? adam olun op yapın gelin rapor paylaşın burada klavye delikanlısı velet gibi yorumlar yapmak size savaş kazandırmaz elimde yüzlerce rapor var ama 10-15 tanesini paylaştım eğer ki tüm raporları paylaşsaydım bile gelip burda saçma sapan yorumlar yapacaktınız.
savaşta öndeyiz hiç bir algınız işe yaramaz buraya olumsuz yorum yazarak savaş kazanılmıyor, bunu her fırsatta söylüyorum, hadi nasıl op yapılıyorsa, yapın da coşturun forumu bekliyoruz sizleri...

eMpeaT

Baltacı
sen hala ağlıyor musun burda
Yaa kıyamam, paylaşayım mı klanına ait rezil şeyleri daha. İstiyor musun :( Nasıl dediklerimi yapmak zorunda kaldığınızı paylaşayım istiyosan, güzel bir drama çıkar :)
3 yaşındaki çocuk gibi yorumlar yapıyorsunuz? adam olun op yapın gelin rapor paylaşın burada klavye delikanlısı velet gibi yorumlar yapmak size savaş kazandırmaz elimde yüzlerce rapor var ama 10-15 tanesini paylaştım eğer ki tüm raporları paylaşsaydım bile gelip burda saçma sapan yorumlar yapacaktınız.
savaşta öndeyiz hiç bir algınız işe yaramaz buraya olumsuz yorum yazarak savaş kazanılmıyor, bunu her fırsatta söylüyorum, hadi nasıl op yapılıyorsa, yapın da coşturun forumu bekliyoruz sizleri...
Hocam üstüme alınmıyorum, umarım beni de hedefe koymamışsındır. :)

mr.Sherlock

Kılıç Ustası
Kanka niye bağırıyon sakin ol