ZORBA-PK

• Konuyu başlatan DeletedUser62793
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser69332

Ziyaretçi
Şimdii 1.si adam tek başına alt kıtada içinizden geçti evirip çevirip dansöz gibi kıvırmayın beyler :D sonuna kadar helal olsun diyip tebrik ediyorum. ayrıca moderatördeki elemanları da arkanıza aldığınız bariz bunu hepimiz biliyoruz, bilmeyen kaldı mı ki? :D Ben oyuna ve oyunculara bakarım 1 milyon puanı olan adamlar hep boş oynamış 1m 300k kesim yapmış eleman tek başına gerçekten aynı anda başlamanızı dilerdim böyle içinizde oyuk yapardı diyorum başka da bir şey demiyorum hadi güle güleyin :D 55 e falan gelirseniz bizde orada oluruz gelinde bir 500 kişi nasıl aynı poşete girer gösterelim :))))

Hani böyle fok balığı eliyle alkış tutup ses çıkarır ya "öğğ öğğ öğğ" diye, senden gelen de o işte :/

DeletedUser69104

Ziyaretçi
Evet, sakin olalım arkadaşlar.

giphy.gif

DeletedUser68081

Ziyaretçi
Tek basına yenemeyeceğini anlayıp arkadaşlarınıda toplamış beyler. Fazla kızdırmalım elemanı yarın diğer klanlarada yalvarır bize saldırmaları için shshshrhagseh :)

DeletedUser62793

Ziyaretçi
ben de onun yazış tarzını kendime göre hakaret olarak gördüm

kralemre96*

Mızrakçı
Boş yapma bilader ya git arkadaşına sor niye artist artist konuşuyormuş ne güzel sohbet dönüyor ortalığı karıştıran arkadaşın gelip birde bizi suçlarmış gibi konuşuyorsun

ne konuşuyon arkadaşım sen ben haklısın dedim zaten adama
tiye alarakda biz burada boş yapıp eğleniyoruz dedim daha ne diyim
arkadaşınızı savunakcaksınız diye kılıftan kılıfa girmeyin adam yemiyoruz burada
ayrıca ''BOŞ'' kelimesine tepki gösterip aynısını bana söylemende çok tutarlıymış gerçekten

kralemre96*

Mızrakçı
sizi adam yerine koyup seviyeli tartışma yapanda kabahat zaten
savaşın sonunda kim boş kim dolu göreceğiz

DeletedUser62793

Ziyaretçi
peki haklısın
ama neden adamın oyunculuğunu katıyorsun işin içine ne alakası var?

Sana saygı duyuyorum dostum ama senin bu arkadaşının yaptığı hareketler bi egolu bi egolu ilk değil bu lordhagiyle konuşmasındada bi ego zorbanın kamileri yoldayken istersen hemen savaşalım falan demeler ben bunum ağzına bizim wp grubunda dönen bir emzik var onu vericem az kaldı