yine yeni yeniden =)

• Konuyu başlatan DeletedUser8429
  • Başlangıç tarihi

bolubjk*

Ağır Atlı
Klansavaşları w12den Beri Çoooook Arkadaşın Korkulu rüyası olan Çooook Kişinin Sabahlamasına Sebep olan Ekip " Vatanist - Benyapmadim - nedra**boyuts - - ceyhunozturk - fabregas14 - carlosaykut - kralibo - .. Geri Geliyor

ismini unuttugumuz arkadaşımız varsa özür dileriz bir koldan çalışmış oldugumuz için unutmuş olabiliriz..

Yepyeni İsimlerle Yepyeni Dünyanızda Dostlarına Huzur Düşmanlarına Rahatsızlık Vermeye Geldi

Dostluğun Ve Kardeşliğin tanımını Tüm Dünyaya Yeniden Duyuracağız

başarılar:)..
özellikle fabregas14 le olmak üzere sizle baya bi irtibatımız vardı hatırlarsanız:).. w12 ekiplerine her daim saygı sonsuzdur başarılar tekrardan:)..

DeletedUser230

Ziyaretçi
başarılar:)..
özellikle fabregas14 le olmak üzere sizle baya bi irtibatımız vardı hatırlarsanız:).. w12 ekiplerine her daim saygı sonsuzdur başarılar tekrardan:)..

vay be unutulmamışız meğersem :) eyvallah bolubjk w12 gibisini oynamadık bakalım burdada az kaldı w12 ye İNŞALLAH w12 ye tam olarak geri dönüyorum.

DeletedUser

Ziyaretçi
vay be unutulmamışız meğersem :) eyvallah bolubjk w12 gibisini oynamadık bakalım burdada az kaldı w12 ye İNŞALLAH w12 ye tam olarak geri dönüyorum.

fabregas sen w6 tı bulundum veya w9 bi yerden ısrıyıroum:) w6 mr.spirit w9 özel hareket klanı?

DeletedUser3991

Ziyaretçi
mr.spirit hesabını tanıtınmı:)

w6da boşta hesap var istersen takıl biraz dediler
olur dedim mr.spirit hesabini verdiler baktim yanımda dusman var daha ilk gun başladim bombalamaya
ertesi gun 50 tane mesaj geldi; ne yaptıgını sanıyosun sen ben sizin klanin kurucularindanim yakarim yıkarim bu dunyayı basına yıkarim
klandakilere sordum evet dogrudur saldırma dediler
dedim boyle dunyami olur kurucu dusman klanda casusluk yapıyor alın hesabinizi başınıza çalın tt2 tt2
mr.spirit hesabinda oynamayan kalmadi galiba :D