Yetkililerden Açıklama

• Konuyu başlatan ger0nim0
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser

Ziyaretçi
alicim küfür edemiyorum burada ama sen anla lütfen içimden geçenleri. akşam gerçekler ortaya çıkınca silecek misin forum hesabını? var mısın iddiaya forum hesabı üzerine yavrum?

DeletedUser14088

Ziyaretçi
Ses kaydını dinledin mi? O ses kaydında hiç bir şey yoktu. Sadece kimliğim açığa çıkmıştı o kadar. Ama sizin SGO'nun takımdan nasıl kovulduğunu anlatabilirsin.

Benim takımdan alınma sebebimi: "Oyun hesabına kardeşin giriyorsa panele de giriyordur." diye şizofrenik bir açıklamaydı.

Hahahah senin yine iyi bir bahaneymiş ya benimki?
-KillerFrog'un Pikoloos olduğunu ben ifşa etmişim herkese :) Onur zamanından kalma konu tabi herkes hatırlamaz

DeletedUser

Ziyaretçi
alicim küfür edemiyorum burada ama sen anla lütfen içimden geçenleri. akşam gerçekler ortaya çıkınca silecek misin forum hesabını? var mısın iddiaya forum hesabı üzerine yavrum?

buradaki hesap silemezsin :) nasıl silmeyi düşünüyorsun ki forum hesabımı :) ancak ceza verebilirler :) eğer konunun üstünü kapatmazlarsa sorunu çözülücek eğer kapatırlarsa bana burada deme bak dediğim çıktı ben elimdeki belgeleri koydum forum'a herşey ortada photoshop vs yalanlarından vazgeçin isterseniz gidin photohsop ile uğraşan adamlar'a gösterin sahte mi fake mi olduğunu anlıyacaklardır.. daha bana neyin bahanesini üretiyorsun efe...

DeletedUser14088

Ziyaretçi
hatırlıyorum ben

Senin hatırlamadığın tek bir şey söyle bana :D

Kıssadan hisse; gözünün üstünde kaşın varsa bu bile göndermeleri için bir bahanedir.

Konuya gelecek olursak, Samet ile aynı dönemdeydim ben, Başar Ali'de bizimleydi kadroda, o da Pusula'dandı fakat Pusula'nın kendi takım çıkarları doğrultusunda illegal bir iş yaptığını hiç düşünmedim, adamlar oynuyor kim ne derse desin katekulle işlere girmelerine gerek yok zaten ;)

Deleted User - 5545206

Ziyaretçi
Noldu la olay ne?

Biri bana detayları anlatsın.

Bir de buraya bu konuyu kim açmış bilmiyorum ama açıklama beklerse çok bekler :D Ben bu başlığa fazla yazmayacağım sonra boşu boşuna post kasıyorum :D

Senin hatırlamadığın tek bir şey söyle bana :D

Kıssadan hisse; gözünün üstünde kaşın varsa bu bile göndermeleri için bir bahanedir.

Konuya gelecek olursak, Samet ile aynı dönemdeydim ben, Başar Ali'de bizimleydi kadroda, o da Pusula'dandı fakat Pusula'nın kendi takım çıkarları doğrultusunda illegal bir iş yaptığını hiç düşünmedim, adamlar oynuyor kim ne derse desin katekulle işlere girmelerine gerek yok zaten ;)

Onur sen bilirsin panelde bir bölüm var ya tıklıyorsun 20k fake atıyor :D Onu kullandık biz de onu diyorlar :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Efe de ekran ss leri var al yollasın sana samet ne olduğunu öğren :)

DeletedUser

Ziyaretçi
resimler bende mevcut, storm isterse burada paylaşırım. kekonun biri aklı sıra klanlar.org panelini hacklemiş ama bildiğin şotofok :D böyle ali gibi adamlar da inanıyorlar bu olaya ve bana iftira atıyorlar. forum hesabının silinmeyeceğini senden iyi biliyorum,zaten o lafı söylememdeki mana da oydu. hani delikanlısın ya ali burada konuşuyorsun ya buyur koy ortaya. o resimleri izin dahilinde paylaştıktan ve olay açığa çıktıktan sonra daha foruma girmeyeceksin? anlaştık mı aslan?

edit: yöneticiler konuyu okuduktan sonra bana iftira atan ali'ye lütfen gereken cezayı versinler.

DeletedUser14088

Ziyaretçi
Onur sen bilirsin panelde bir bölüm var ya tıklıyorsun 20k fake atıyor :D Onu kullandık biz de onu diyorlar :D

Ha hatırlıyorum hatta Ultimate Cheating yazıyordu en üstte :D Ben size fazla kullanmayın anlarlar demiştim ama dinlemediniz beni buyrun sonuçları :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Yaw sen inanmaya devam et böyle şofotok mu değilmi ozaman anlıyacaksın :)

Deleted User - 5545206

Ziyaretçi
Gördüm resimleri, panel buysa beni kandırmışlar :S Demek ki onca zamandır bana panel diye başka bir şey vermişler :( Ne safım ya :(

DeletedUser14088

Ziyaretçi
Gördüm resimleri, panel buysa beni kandırmışlar :S Demek ki onca zamandır bana panel diye başka bir şey vermişler :( Ne safım ya :(

Resimleri bende istiyorum piliz. Benide mi kandırmışlar yoksa ben gerçek paneli mi görmüşüm merak ediyorum :(

bolubjk*

Ağır Atlı

Bende gördüm şimdi de bende operatör olmuşum yine:(
Ne ara takıma aldılar ya beni. Ben aylardır nete giremiyorken iyi iş yapmışım he:)

Deleted User - 5545206

Ziyaretçi
Bende gördüm şimdi de bende operatör olmuşum yine:(
Ne ara takıma aldılar ya beni. Ben aylardır nete giremiyorken iyi iş yapmışım he:)

gel sana hesap verelim :D

Cihan da oynamıyor zaten sen bizle oyna :D bu aralar başlayacaktın. Bak pusulalı olursan hazır takıma da alınmışsın istediğin her hilekarlığı yapabilirsin :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.