YESILCAM vs YARGI

Stratejist-

Kılıç Ustası
Anlayamadığım nokta REİS. REİS neden aylardır savaştığı YARGI klanına hazır biz de savaş ilan etmişken sa yapıyor, hadi sa yaptı neden pasifini toplamak, barbarlarını toplamak kıtasını doldurmak yerine bizimle de bir savaşa girmek istiyor bunun mantıklı gelen bir maddesini ben göremedim. Gören var mı?
hamle korkusu veya bir delinin ipiyle kuyuya inme.

54markus54

Çaylak
Bir de komik olan kısmı yargıya desek ki biz köyleri reise salıyoruz desek müt olalım derler :D

reise desek ki biz yargıya salacaz onlar da döner müt olalım der :D

İki taraf ta bizim bölgemizde diğer tarafı istemez. O kadar saçma bir diplomasi ki :)

Biz, BUZ klanıyla olan mücadelemizde galip geldik ve emeğini verdiğimiz şeyin karşılığını alırken buna ortak çıkan bedavacı yargı klanına savaş açtık bu nedenle savaştayız. 300 değil 500 köy de olsa bu bizi yıldırmaz biz oynarız.

YARGI da REİS tarafına ilerleyemedi, zayıf bi BUZ bölgesi var buraya girmek istedi biz savaş açtık o nedenle bizle savaş halinde haliyle onu da anlıyorum.

Anlayamadığım nokta REİS. REİS neden aylardır savaştığı YARGI klanına hazır biz de savaş ilan etmişken sa yapıyor, hadi sa yaptı neden pasifini toplamak, barbarlarını toplamak kıtasını doldurmak yerine bizimle de bir savaşa girmek istiyor bunun mantıklı gelen bir maddesini ben göremedim. Gören var mı? :)

Yerseniz afiyet olsun eyvallah ama, midenize otururuz :))
bakacaz artık kim nereye oturuyor :) :) :)

Stratejist-

Kılıç Ustası
Hamle korkusu desek, ben olsam bu durumda da kıtamı doldurur çiftlik sayımı artırırım Hamlenin sınırına girmem.

daha çok ikinci seçenek gibi geldi. bakalım biz buradayız kendimize güvenimiz de tam şükür :)

aynı fikirdeyim ametin ipiyle kuyuya iniyorlar sonları hayrolsun :D
kendine güvenmeyen kendi göbeğini kesmeyenden korku öcü yaratarak oynayandan bi yol olmaz.

54markus54

Çaylak
şöyle bi baktıgım zaman bütün klanlar dögru bi stratjiyle ilerliyor herkez kıtasını kapatmak için mücadele vermeye basladı ilerleyen zamanda diplomatlara çok büyük işler düsecek gibi duruyor hamle de şuan bütün klnalardan bi adım önde duruyor eger şahi bi süpriz yaparsa w nin bütün dinamigi bozulur

Tabb34

Çaylak
Arkadaşlar hepiniz nasıl düzgün insanlardınız da biz bu dünyada sorunlu modeller olduk. Biz YARGI klanlarını vurucaz denmedi mi discordlarda buz savası bittikten sonra, Hesap bakıcıları alınmadı mı baska klanların, yani bırakın bu biz düzgün insanlarız ayaklarını herkes kendince bi yol izlemiş bayrağı eline almış deli gibi sallıyor. Benim sakladıgım gizledigim bir yolda yok. Açıkca yazayım. Kıtamın bölgesini alıp MASA klanlarımıza desteğe gideceğim.

meto..

Yasaklı
şöyle bi baktıgım zaman bütün klanlar dögru bi stratjiyle ilerliyor herkez kıtasını kapatmak için mücadele vermeye basladı ilerleyen zamanda diplomatlara çok büyük işler düsecek gibi duruyor hamle de şuan bütün klnalardan bi adım önde duruyor eger şahi bi süpriz yaparsa w nin bütün dinamigi bozulur

Cidden he. Şahi'nin bu opu karşılamasını içten içe istiyorum da. Şu an ayıptır söylemesi çok şımardık bir yerde sert kayaya vurup hayalkırıklığı olmasından ziyade daha önceden bir hatalı yanımız varsa görmek isterim şahsen. Ama Şahi 2 opda dağılırsa ne olur kestirmek güç.

ICARUS*

Acemi
Kör müsün, topal mısın, ileri zekalı mısın anlam veremiyorum.
İnsanları fiziksel özellikleriyle yargılayan biri olmadım, ama senin şu konuşmalarına bakarsam tam bir gundisin. :)
Kardeşim sen dünden beri neyden bahsediyorsun yargı1 klanının profilinde ismin yazıyor diye mi bu kadar boş konuşuyorsun ?
KALIN HARFLERLE YAZMAZSAN SEVİNİRİM İNGİLİZCE KLAVYE KULLANIYORSUN DESEM BUNLAR NASIL İNGİLİZCE KLAVYE SEN NESİN VALLAHİ KAFAYI YİCEM DÜNDEN BERİ DÜŞÜNMEKTEN.

kanka kaçırdıgın bi yer var savaşı açan yesilçam klanı bize savaş açmaları ani gelisen bi olaydı sabah farkettim reis lede savaş kararı almışlar ve şuan 2 klanıda karsılarına almıs oldular
Sabah farkettim diyor. Sabah neyi farkettin ana klandan savaşa katılın davetini mi ? Kimsin dostum sen çık dışarı, reis'le de savaşırız sizinle de bizim için problem yok. Sizi toplamak için mis basıyorduk şimdi daha fazla basıcaz, oyna devam.

Sucuklu yumurtasında gözü olana savaş açıyorlar sanırım. :D

biraz öyle oldu galiba ama isin aslı küçük bi pastadan herkez pay alma pesinde :) :)

Ek olarak ben ikinizin yumurtasına da bandırırım, sizin pek bir şey yapmanıza gerek yok.

54markus54

Çaylak
Kör müsün, topal mısın, ileri zekalı mısın anlam veremiyorum.
İnsanları fiziksel özellikleriyle yargılayan biri olmadım, ama senin şu konuşmalarına bakarsam tam bir gundisin. :)
Kardeşim sen dünden beri neyden bahsediyorsun yargı1 klanının profilinde ismin yazıyor diye mi bu kadar boş konuşuyorsun ?
KALIN HARFLERLE YAZMAZSAN SEVİNİRİM İNGİLİZCE KLAVYE KULLANIYORSUN DESEM BUNLAR NASIL İNGİLİZCE KLAVYE SEN NESİN VALLAHİ KAFAYI YİCEM DÜNDEN BERİ DÜŞÜNMEKTEN.

Sabah farkettim diyor. Sabah neyi farkettin ana klandan savaşa katılın davetini mi ? Kimsin dostum sen çık dışarı, reis'le de savaşırız sizinle de bizim için problem yok. Sizi toplamak için mis basıyorduk şimdi daha fazla basıcaz, oyna devam.

Ek olarak ben ikinizin yumurtasına da bandırırım, sizin pek bir şey yapmanıza gerek yok.
boş yapma lafı bi tarafından anlamışsın konuşuyon boş boş

meto..

Yasaklı
Arkadaşlar hepiniz nasıl düzgün insanlardınız da biz bu dünyada sorunlu modeller olduk. Biz YARGI klanlarını vurucaz denmedi mi discordlarda buz savası bittikten sonra, Hesap bakıcıları alınmadı mı baska klanların, yani bırakın bu biz düzgün insanlarız ayaklarını herkes kendince bi yol izlemiş bayrağı eline almış deli gibi sallıyor. Benim sakladıgım gizledigim bir yolda yok. Açıkca yazayım. Kıtamın bölgesini alıp MASA klanlarımıza desteğe gideceğim.

Bence masayı kurtaramazsınız :)

meto..

Yasaklı
Masanın hepsini bilemem ama bildiğim bir ekip var orada :D Onlar cok sever yargıyı :D Hayat yargıya bile üzülecek hale getiriyor çok ilginç

ZeRo54-

Milis
Bir de komik olan kısmı yargıya desek ki biz köyleri reise salıyoruz desek müt olalım derler :D

reise desek ki biz yargıya salacaz onlar da döner müt olalım der :D

İki taraf ta bizim bölgemizde diğer tarafı istemez. O kadar saçma bir diplomasi ki :)

Biz, BUZ klanıyla olan mücadelemizde galip geldik ve emeğini verdiğimiz şeyin karşılığını alırken buna ortak çıkan bedavacı yargı klanına savaş açtık bu nedenle savaştayız. 300 değil 500 köy de olsa bu bizi yıldırmaz biz oynarız.

YARGI da REİS tarafına ilerleyemedi, zayıf bi BUZ bölgesi var buraya girmek istedi biz savaş açtık o nedenle bizle savaş halinde haliyle onu da anlıyorum.

Anlayamadığım nokta REİS. REİS neden aylardır savaştığı YARGI klanına hazır biz de savaş ilan etmişken sa yapıyor, hadi sa yaptı neden pasifini toplamak, barbarlarını toplamak kıtasını doldurmak yerine bizimle de bir savaşa girmek istiyor bunun mantıklı gelen bir maddesini ben göremedim. Gören var mı? :)

Yerseniz afiyet olsun eyvallah ama, midenize otururuz :))
Kardo anladım kadarıyla sizi pasta olatak görüyorlar. Yargı da reiste sizden pay almak istiyor.
Yani biz birbirimizle yenişemedik az köylü olan klanlata yönetilip büyüyelim falan diolar sanırım.

Tabb34

Çaylak
Beyfendilere göre masa beyfendilerin mütü, reisle savaşırken kendileri acaba masanın nesiydi ?
Hikayeler güzeldir.

Enes biz reis ile savasırken masa da siyahla savasıyordu normal bir sekilde kimse kimseye arkadan oyuncu vermeden. şu an senin aksi gördügün durum nedir kardeşim ? Siyahı masa önünde desteklemeniz cok normal kıtana sokmuyorsun tedbir alıyorsun biz aynısını yapınca sorun mu oluyor. Dolu laflar konus bak güzel adamsın o siyaset savaslarına benim yazdığım cümleleri dahil etme. Senle arkadaşlığımız aynı seviyede devam etsin.