Yeni savaş paktı

Şaman-Eibo-Dlup-Altın VS Pıtır-Kan savaşı olsun mu

• Evet

Oylar: 66 69,5%
  • Hayır

Oylar: 29 30,5%

• Toplam oy kullanan
    95

Under World

Acemi
PITIR HARİTANIN YAKLAŞIK %60 ını TEK BAŞINA KAPATIRKEN, DİĞER KLANLARIN HÂLÂ BİRBİRİYLE SAVAŞMASINI SAÇMA BULUYORUM.

AŞAĞIDA ANKETTEKİ SAVAŞI GÖRMEK İSTEYENLER VARDIR BENİM GİBİ :D

Yorumlarınızı ve anketi cevaplamınızı bekliyorum.

Şaman-Eibo-Dlup-Altın VS Pıtır-Kan

Under World

Acemi
Böyle bir savaş olur mu ?
olursa nasıl olur ?
Savaş daha eğlenceli bir hâl mi alır?
Pakt bozulur mu ? Hangi klan satar ?

Yorumlarınızı bekliyorum beyler, biraz canlanın ya eskiden buralar böyle degildi hep muhabbet dönerdi. Herkes birbire sallardı. Şimdi foruma giriyorum muhabbet dönmüyor.

ByRevolution

Yasaklı
PITIR HARİTANIN YAKLAŞIK %60 ını TEK BAŞINA KAPATIRKEN, DİĞER KLANLARIN HÂLÂ BİRBİRİYLE SAVAŞMASINI SAÇMA BULUYORUM.

AŞAĞIDA ANKETTEKİ SAVAŞI GÖRMEK İSTEYENLER VARDIR BENİM GİBİ :D

Yorumlarınızı ve anketi cevaplamınızı bekliyorum.

Şaman-Eibo-Dlup-Altın VS Pıtır-Kan
İyi bir diplomat herkesi organize edip pıtıra karşı savaş açardı. 25 kişinin kapattığı dünya da birleşip kapatmada olmaz. Klan üye sınırı 50 olsa 2 klan birleşip kapattırdı ama imkanlar dahilinde değil :)
Zaten artık bi savaş görelim. Böyle vurdulı kırdılı eşit giden savaş

CEWM

Mızrakçı
Dünyada aktif olmayan oyuncuların yorumlarını mı okuyorum, yoksa hali hazırda dünyada aktif olup farkında olmayan kişiler mi var? Benim gördüğüm zaten hali hazır da FENA, SİYAH SANCAK, UND ve bünyesine kattığı yeni NOPANİC oyuncuları karşılığında PITIR, DLUP, ALTIN, ve KAN paktı zaten hali hazırda var. Burada sanırsam arkadaş rüyalarında pıtırı yenmenin hoşnutluğu içinde olsa ki sadece rüyalarında başarabileceğini bildiği için bir de nabız ölçmek amacıyla konu açmış diye düşünmekten kaçınamıyorum.

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
İstediğinizi yazıp çizebilirsiniz. Bizim mevcut diplomasimiz forumda yazmakta ve o şekil devam edecek. Diğer klanlar bildiğini yapabilir.

Berserker KTG

Kılıç Ustası
Sizi performansta gömdükleri yeri beğenmedin sanırım

LJKASLDASJDSAFHASFHASDJASJDJAKDADASDASF

Biz dünyayı kapatıcak klana [ Araz ] karşı kamilerimizi, mislerimizi çıktıktan 1 saat sonra müttefiğimiz olan *who* ekibi müttefikliği bozup sabah girişli köylerimize kami ve mislerini çıktıktan hemen sonra da klan isimlerini Araz9 yapıp, arazın yaverleri olmayı kabul ettikleri için bir sıkıntı yaşadık , bizim hatamız haklısın KLASKDJJASKFJKAFKA

*wh0* ekibinin gizli gizli Araz DC' sinde bunu planladıklarına dair SS' leri de paylaşmıştık alakalı dünyanın forumunda : D

Yalnız değilsin Unus , biz de neleeeeer gördük neler : D : D

Alem çocuksun kontra şklaflkasdf

*Who* kontra

Baltacı
LJKASLDASJDSAFHASFHASDJASJDJAKDADASDASF

Biz dünyayı kapatıcak klana [ Araz ] karşı kamilerimizi, mislerimizi çıktıktan 1 saat sonra müttefiğimiz olan *who* ekibi müttefikliği bozup sabah girişli köylerimize kami ve mislerini çıktıktan hemen sonra da klan isimlerini Araz9 yapıp, arazın yaverleri olmayı kabul ettikleri için bir sıkıntı yaşadık , bizim hatamız haklısın KLASKDJJASKFJKAFKA

*wh0* ekibinin gizli gizli Araz DC' sinde bunu planladıklarına dair SS' leri de paylaşmıştık alakalı dünyanın forumunda : D

Yalnız değilsin Unus , biz de neleeeeer gördük neler : D : D

Alem çocuksun kontra şklaflkasdf
Sen bana çocuk , millete şu pıtırcığı toplayacak biri yokmu diyeceğine kendin gelsene kafana vurak. Birde komik olan Truva planı yaptın adamlar bunu öğrenip senden hızlı yapınca orada burada ağlamaya başladın komik şey seni. forumda konuşacağına millete akıl vermeyi bırak kendin yapamayacağın icraatlari da millete öneri olarak sunma

Berserker KTG

Kılıç Ustası
Sen bana çocuk , millete şu pıtırcığı toplayacak biri yokmu diyeceğine kendin gelsene kafana vurak. Birde komik olan Truva planı yaptın adamlar bunu öğrenip senden hızlı yapınca orada burada ağlamaya başladın komik şey seni. forumda konuşacağına millete akıl vermeyi bırak kendin yapamayacağın icraatlari da millete öneri olarak sunma

yav bi kaybol gece gece sen ne sacmaliyorsun? : DD
Truva atıcakmışız da bilmem ne de, bizim niye haberimiz yok bundan : D

Bana '' millete şu pıtırcığı toplayacak biri yokmu diyeceğine kendin gelsene kafana vurak. '' derken,
sadece beni çağırıyorsun, hem de '' kafana vuraLIM'' diyorsun. : D
Bence şuan kimin ne olduğunu kendi ağzınla belirtmiş oldun : D

Pıtır klanında can ciğer arkadaşlarım var.
Millete '' Şu pıtırcığı toplayacak biri yok mu '' diye bir şey söylemedim ben.

Yok mu '' Biz bu kadar pıtırcığı nereye gömeceğiz? '' diyen bir klan yav?

Bu yorumumun troll amaçlı olduğu bence gayet açık : D
Diğer klanlar birbirini yiyor, zaten kim toplayacak Pıtır klanını.
Pıtır klanı dünyayı kapatır' a oy verdiğimi de söylemiştim.

Bir şeyler uyduruyorsun,
Okuduğunu kendine göre convert edip paylaşıyorsun : D

Değişik adamsın vesselam : D