Yeni Rehber Görevler ve Anında Bitir Sistemi Hakkındaki Görüşleriniz

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
33. Dünya ile birlikte aktif edeceğimiz "Yeni Rehber Görevler" ve "Anında Bitir" sistemi hakkında detaylı bilgileri buradan alabilirsiniz.

Bu başlık altından görüşlerinizi bildirebilirsiniz. Görüşlerinize önem ve değer veriyoruz.

Klanlar Türkiye Takımı​

DeletedUser

Ziyaretçi
bu 3 dakika olayı premium hesap aktifken mi gecerli olacak herkes icin mi gecerli olacak

DeletedUser614

Ziyaretçi
Güzel olmuş. Bu üç dakika işini kim düşünmüşse iyi etmiş.

kingstone

Ağır Atlı
3 saate falan ahır kurulur herhalde artık :D rehber sistemini betada biraz baktım da başlarda bayağı maden veriyor :D daha çok asker basmasını istemesi saldırı oynayacaklar için çok hoş olmayacak gibi duruyor bir de milis olunca :D

DeletedUser36909

Ziyaretçi
33. dünyanın açılmasıyla birlikte bu yeni uygulamaları daha yakından görerek bizzat kullanmaya başladınız. Yeni görev sistemi ve anında bitir özelliği hakkındaki görüş, eleştiri ve önerilerinizi beklediğimizi bir kez daha belirtmek isteriz.

DeletedUser

Ziyaretçi
tribalwars da oynadım ve çok saçma br sistem yapılmış. Ödülü yapmaya kalkışsan ger kalırsın. Harcanan hammadde verilecek hammaddenin kat kat üstünde. Ben şahsen beğenmedim.

DeletedUser52944

Ziyaretçi
Dün daha detaylı yazmıştım burayı sonradan gördüm bilsem buraya yaazardım :)

Bende beğenmedim . Daha hızlı gelişim için görevler eklenebilir . Mesela ilk olarak maden kademelerini yükselmemizi gösterebilir görevler ve ödülleri biraz daha fazla verebilir . Ama şuanki sistem ile nasıl yavaş gelişim sağlanır onu gösteriyor :::D Umarım görevler tekrardan düzenlenir ..

İyi Çalışmalar ..

DeletedUser47345

Ziyaretçi
İyi hesaplanmış,üstünde son derece düşünülmüş bir görev agacı olduğunu dusunuyorum.Ağacın dısına cıkıldığı anda ivmenizi kaybediyosunuz,birazcık hesapla hangi sırayla yapılması gerektiği ortaya cıkıyor.Öncekine kıyasla son derece akıcı yani,ben beğendim elinize sağlık.)

Ancak Görev Ağacının rehberini biran once hazırlayıp paylaşsanız iyi olurdu sayet 50 kılıç ve hafif atlı gorevlerinden sonraki gorevlere yonelmek 5 gun caylak koruması ve x1 olan dunyada mantıklı gözükmüyor,sonraki ödülleri görüp bunun hesabını yapabilsek iyi olurdu..

Not:Savunmaya fazla yönelttiğinden saldırı oynuycak oyuncuların baya dezavantajına olmuş,üstelik milisli bir dünyada..

DeletedUser56051

Ziyaretçi
yeni görev sistemini bir diagram halinde görebileceğimiz bir yer var mı acaba?

Tanımsız

Okçu
Görevleri sonuna kadar görecek duzeyde ilerlemedim ki ilerlesem bile baska dunyalarda mutlaka ihtiyac duyarim
hala bir gorev agaci yok mu :( varsa nereden bulabilirim
ayrica 50 kilic gorevinin oncesine kadar gorevler akici
daha sonrasi icinse ;
icinde 50 miz 50 kilic ve madenleri 5 seviye olan bir suru çöp köy oluyor kim o kadar askeri kesip azicik maden almak ister ki ?