Yeni Özellikler

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

-AzraiL-

Yasaklı
1-Dünya Hakimiyet orani çok yüksek ve gereksiz.Yüzde 70 yeterli.Zaten Dunyanin yüzde 70 inde hakimiyet sağlayan klan kesin olarak dünyayı kapatıyor.
2-Klan üye sayıları en az 100 olmalı.Zaten Her klanin 6 7 alt klani oluyor. Değişen birşey olmuyor. Dunya kapama açısından da sadece 50 kişi dünya kapıyor çok az.
3-Dünya kapatan oyunculara verilen ödül çok az.Çesitlendirilmeli ve artırılmalı.
4-Dünya özellikleri cok kötü. Hızları yavaş oyundan soğutuyor. Tapınak tan bıktık .Üst uste 2 3 dünya da var.Hizlar artırılmalı
5-Premium fiyatları cok yüksek.
6-Oyuncu kitlesi düşüyor .Reklam filan yok.Yeni oyuncu gelmiyor.
7-Genel forum aktif kullanılmalı.Forum u kullananlara ödül olarak premium puan verilebilir.Yorum - begeni ye gore artabilir.

-AzraiL-

Yasaklı
Azrail sen herhangi bir dünyada en fazla kaç ay oynuyorsun da bu özellikleri istiyorsun.

Belki 1 gün belki 1 yıl.Buna mi takildin.Biz burda oyun daha fazla iyi olsun diye uğraşıyoruz.Öneri yapıyoruz.Ben oynamam baskasi oynar.Sadece yorum yapmak için yazıyorsun .Boş gereksiz.
En son ön kayıt yapanlara Envanterte köy taşıma olsun önerisi yapmıştım.sonraki dünya da olmuştu.Demekki isteyince oluyor güzel öneriler.Oyuncuların faydasina

myw**

Dük
Belki 1 gün belki 1 yıl.Buna mi takildin.Biz burda oyun daha fazla iyi olsun diye uğraşıyoruz.Öneri yapıyoruz.Ben oynamam baskasi oynar.Sadece yorum yapmak için yazıyorsun .Boş gereksiz.
En son ön kayıt yapanlara Envanterte köy taşıma olsun önerisi yapmıştım.sonraki dünya da olmuştu.Demekki isteyince oluyor güzel öneriler.Oyuncuların faydasina

Oyuncu kitlesi düşmesi senin için iyi değil mi dünya kapatma olasılığın artıyor bence

-AzraiL-

Yasaklı
asdnadjhjghgk :D ne oldu azrail yeni dünyalara mı göz diktin ne oldu 52 :D

52 de şimdilik devam. Ona bakarsan sizden sonra en iyi savaşan klan biziz.Buyuk klanlar icinde En az köy sayisina sahip klanda biziz.Hanedan in köy sayisi nerdeyse bizden 2 kat fazla olmasına rağmen savasta öndeyiz.Eşit şartlarda olsaydık hanedan savaşı bu kadar uzun sürmezdi.

myw**

Dük
Aynen azrail tam olarak öyle düşünüyorum oyuncu sayısı azalırsa senin başarın artar

Durum
Konu yanıtlara kapalı.