Yazık ya

• Konuyu başlatan DeletedUser24418
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser54786

Ziyaretçi
Atalarımız ne demiş diyorsunda daha dediklerini doğru telafüz edemiyorsun bu arada Türkçemizde ohhooo diye bir kelime yoktur. kulalnıyorum değil kullanıyorum iki kere virgül koyulmaz arka arkaya daha çok yazardım da değmezsin nasıl diyordun sen evet buldum. Lafa bakarım laf mı diye söyleyene bakarım adam mı diye bak büyük yazmadım noldu şimdi laf sokmuş mu oldum yaşasın ben laf soktum birinciyim en büyük benim bırakın bu fasılları önce İNSAN OL İNSAN.

sanki edebiyat hocası yav he he sensin tamam :D ezik :D

DeletedUser58112

Ziyaretçi
pre ile köyleri sıralayanlar bu oyundan nasıl zevk alabiliyor hiç anlamam bide prenin gücüyle oyun oynadigini sanip sekillere girenler var o cok vahim bi durum

DeletedUser52944

Ziyaretçi
Valla çok güzel zevk alınıyor hocam deneyebilirsiniz . :)

DeletedUser24418

Ziyaretçi
pre ile köyleri sıralayanlar bu oyundan nasıl zevk alabiliyor hiç anlamam bide prenin gücüyle oyun oynadigini sanip sekillere girenler var o cok vahim bi durum

aynen öyle..premium basanlara çok güzel bir yakıştırma biliyorum ben.küçükken okulda full dayak yemiş,ezilmiş olan kişiler sanal alemde de parasının kuvveti ile milleti ezmeye çalışan tipler bence bu kişiler.

DeletedUser56118

Ziyaretçi
Premium kasmayın sakın arkadaşlar
Alışkanlık yapıyor. Oynadığım dünyada bile pre kasmadan duramıyorum :D

DeletedUser56535

Ziyaretçi
Hammadde ticareti kapalı olan serverlar gelsin. Bu kadar para düşkünü oyun olmayın yav biraz da oyuncu yanlısı olun :D

DeletedUser

Ziyaretçi
aynen öyle..premium basanlara çok güzel bir yakıştırma biliyorum ben.küçükken okulda full dayak yemiş,ezilmiş olan kişiler sanal alemde de parasının kuvveti ile milleti ezmeye çalışan tipler bence bu kişiler.

ne acı çektin yavrum bee, böyle değildin sen naaptılar sana :)

DeletedUser56509

Ziyaretçi
Neden bu kadar tartışıyorsunuz ki :) bu konuşmalar ve bu konu hiç bir yöneticinin umrunda olmayacaktır yormayın kendinizi arkadaşlar..
Adamlar kazandığı paraya bakar senin mutluluğuna değil..

DeletedUser52944

Ziyaretçi
Ula pre kasarken kasıyonuz harcayanlara laf edionuz. 1-2. Ay sonra hangisinin ismi kalacakki?

DeletedUser

Ziyaretçi
abi arkalarda baslayın o zaman arkada para basan yok :D sadece köyünü kaybeden adamlara atılan hammadde desteği var o kadar :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Arkadaşlar yalnız gözden kaçırdığınız bir husus var.

Premium karşılığı hammadde satma özelliği çıktı çıkalı, yeni açılan dünyalara çok ciddi bir rağbet gelmiş durumda. İstatistiklere bakıyorum. Gün içinde oynayan oyuncu sayısı son açılan dünyalarda minimum 1000'lerde iken sondan bir önceki dünyada 300'lerde, ondan da eskilerde 20-30 civarlarında. Arada devasa bir fark var.

Bu özellik çıktıktan sonra klanlar.org oyuncuları her açılan dünyaya giriş yapıp en az 2-3 köy olana kadar oynamaya başladı. Bu da rekabeti artırdı. Eğer oyun yönetimi bir dünyada premiumlu bir dünyada premiumsuz giriş yaparsa bu sefer premiumlu dünyalara zerre ilgi duyulmaz ve insanlar da her dünyaya giriş yapıp 5000-6000 premium biriktirmek gibi bir gayrete girişmez. Bu da oyuna olan ilgiyi azaltır.

Adamlar zaten hızlı oyunu sevenler için klasik dünya açmış. Ve premiumlu da olsa normal dünyalarda 3. - 4. aydan itibaren normal bir şekilde oyununu oynayan herkes sıralamanın içinde varlığını sürdürür.

Premium'lardan elde edilen gelirlerle oyuna katılan yenilikler mevzusuna girmiyorum bile.

DeletedUser

Ziyaretçi
Sayın bölum modu bu başlık baydı artık her hareket oldugunda bişi oldu sanıorum :D kaldırır mısınız lutfen

DeletedUser

Ziyaretçi
olm başlığı hortlartmak için yazma buraya :D modlar görüyor zaten :D