Yazık kimin evladıysa...

• Konuyu başlatan DeletedUser60632
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser23569

Ziyaretçi
:D perma ban yemiş adam köyü alınmış hemen savaş kazanılmış hissediliyor
durun daha bismillah dünya başındayız arkadaşlar çok hararetli bir server olacak gibi :D

DeletedUser60632

Ziyaretçi
@jenjenrosso seni bizzat keseceğim raporunu da buraya atacağım, kesin olarak kazanır mıyız kaybeder miyiz bilemem,bana kazanırız gibi geliyor orası ayrı. ama senin bu konuşmaları yapmak haddine bile değil :)

DeletedUser55478

Ziyaretçi
@jenjenrosso seni bizzat keseceğim raporunu da buraya atacağım, kesin olarak kazanır mıyız kaybeder miyiz bilemem,bana kazanırız gibi geliyor orası ayrı. ama senin bu konuşmaları yapmak haddine bile değil :)

lütfen sıranızı bekleyiniz.senden önce nalaruno var.
Bu kadar hevesli olmayın ya.

Bu arada dejavuda başka kaşınan var mı yoksa topluca mı kaşıyalım?

DeletedUser60632

Ziyaretçi
lütfen sıranızı bekleyiniz.senden önce nalaruno var.
Bu kadar hevesli olmayın ya.

Bu arada dejavuda başka kaşınan var mı yoksa topluca mı kaşıyalım?
ya veletler bilmedikleri şeyler hakkında konuşmasın lütfen şurda, güzel oyuncularınız var onlar konuşsun, sen çık dışarıda oyna biraz :)

DeletedUser60632

Ziyaretçi
o kadar saçma konuşuyorsun ki, jean jack russo mezarında ters dönmüştür...

Jopcu Zehirx

Mızrakçı
Öncelikle Burda bir Yanlış Yönlendirme var.

1- Ceset ,Korku ,Yek klanları K45 kıtasında ve K44 e çok uzak durumda.Bu savaşta çok etkin olamayacaklardır.
2-Dejavu klanı tek değil savasta.6 tane DEJAVU klani var savasta .
3-Dejavu klanlarının yaninda ASİ klanlari da var.Onlarda 3 klan olarak savasta yer alıyorlar.

Bu durumda klanlar eşit durumda.Yani tek klan yok orada.Herkes ona gore yorumda bulunsun .
Unutmayın.

''Edepsizliğin başladığı yerde;dil susar,balta konuşur...!''

Şizofren's

En çok bu dikkatimi çekti :) Klanları saymışsın da Orda sadece şizofren 9 diye klan gördüm Dejavu 6 hadi 3 tanede asi demişsin 9 buraya kadar şartlar eşit sonrası :D gereksiz ve saçma bir yorum olmuş ama post kasmak için güzel beğendim :)

Dejavu ve diğer 5 dejavu klanlarına başarılar :D

DeletedUser64699

Ziyaretçi
almazlarsa timur abiyle anti pro diye klan kurarız kanka o dünden razı zaten prolara savaş açarız 3 kişi :p