Yargı Hesap SİL..!

HEXAMİLİON

Kılıç Ustası
Diplomasi sorumlusunun ardından kurucularının da köyü gitti.

iskonun çiftliğini yiktik diye bayram sevinci yaşayanlar vardı.
Bu durum karşısında agliyolarmi.

İddialı meydan okumalar gördük ancak foss çıktılar. Köy alınır verilir demeyin artık. Her opta oyunun başı olmasına rağmen 6-7 köy verip klan liderlerinin köyleri gidiyor yani

yargi klani İslambey ve ekibinin ve saygın oyuncularının reis klanına katilmasini öneriyorum. Emeklerinizi zayi ediyorlar.

@islambey ve ekibi
@battosai ve ekibi
@-isko- ?

Sanchex

Kılıç Ustası
Yargının yönetiminde kimler var hiç bilmiyorum. Bi tek islambey, o da kurucu sanırım.

İddialı meydan okumalar gördük ancak foss çıktılar. Köy alınır verilir demeyin artık. Her opta oyunun başı olmasına rağmen 6-7 köy verip klan liderlerinin köyleri gidiyor yani

yargi klani İslambey ve ekibinin ve saygın oyuncularının reis klanına katilmasini öneriyorum. Emeklerinizi zayi ediyorlar.

@islambey ve ekibi
@battosai ve ekibi
@-isko- ?
Sadece saygılı üyelerini tabikide kabul edebiliriz bizim çıkaracağımız listedekilere dokunmamaları kaydıyla. Çünkü Yargı Klanının köyleri REİS Ailesinindir.

@islambey ve ekibi
@battosai ve ekibi
@-isko- ?
Arefeyi görüp bayramı göremeyenler de bugün @Agrag :( tek suçlusu senin için her gün 10 ar tane destek atmayan klandaşların dostum kusura bakma :(

yaslı06

Mızrakçı
Yıllardır bu oyunu oynarım. Bu kadar çok konuşan başka bir ekibe denk gelmedim. Hayatında dünya kapatmanın eşiğinden hiç bir dünya da geçemeyen bir ekip 84. Dünyada üç beş köy aldıkları için 70. Dünyanın formunda bile başlık açacak diye korkuyorum :))

* Habil Khan 55

Kılıç Ustası
Yıllardır bu oyunu oynarım. Bu kadar çok konuşan başka bir ekibe denk gelmedim. Hayatında dünya kapatmanın eşiğinden hiç bir dünya da geçemeyen bir ekip 84. Dünyada üç beş köy aldıkları için 70. Dünyanın formunda bile başlık açacak diye korkuyorum :))
:D
ekibimizde dünya kapatmış oyuncular mevcut bir kısmı ise birkaç senedir oynamayıp bu dünya hatırımızı kırmayıp başladı.
3 5 köy dediklerin arasında yöneticiler var :D üyelerinizi böylemi kandırıyorsunuz ?

yaslı06

Mızrakçı
:D
ekibimizde dünya kapatmış oyuncular mevcut bir kısmı ise birkaç senedir oynamayıp bu dünya hatırımızı kırmayıp başladı.
3 5 köy dediklerin arasında yöneticiler var :D üyelerinizi böylemi kandırıyorsunuz ?
Benim üyem yok. Ben zaten yönetici değilim. Ama köyü gitti dediğiniz kişiler dün gece bile klanla ilgili organizasyon yapıyorlardı. Bunlar garip olan kısmı değil. Garip olan şey ilk kez bir iki köy alındı diye her formun altına başlık açan bir ekiple karşılaşıyorum. Twiter de tt olmak için etkinlik başlatan ve her post altına yorum yazan atanamayan öğretmenler grubu ile yarışacaksınız.

* Habil Khan 55

Kılıç Ustası
Benim üyem yok. Ben zaten yönetici değilim. Ama köyü gitti dediğiniz kişiler dün gece bile klanla ilgili organizasyon yapıyorlardı. Bunlar garip olan kısmı değil. Garip olan şey ilk kez bir iki köy alındı diye her formun altına başlık açan bir ekiple karşılaşıyorum. Twiter de tt olmak için etkinlik başlatan ve her post altına yorum yazan atanamayan öğretmenler grubu ile yarışacaksınız.
3 5di şimdi 1 2 mi oldu :D
alınan köy sayısından da haberin yok...

HEXAMİLİON

Kılıç Ustası
Benim üyem yok. Ben zaten yönetici değilim. Ama köyü gitti dediğiniz kişiler dün gece bile klanla ilgili organizasyon yapıyorlardı. Bunlar garip olan kısmı değil. Garip olan şey ilk kez bir iki köy alındı diye her formun altına başlık açan bir ekiple karşılaşıyorum. Twiter de tt olmak için etkinlik başlatan ve her post altına yorum yazan atanamayan öğretmenler grubu ile yarışacaksınız

Reis anlamadığın şey klan kurucusu klan diplomasicisi gidip oplarda 15 köy verdiniz. Bu kadar yavaş dünya da daha şimdiden bu hale geldiyseniz üyelerinizin emeklerini boşuna harcamayın.
Cobain Hakan abilerle daha önce konuştuk. İslambey eski oyuncu hattı var gelemeyiz dediler. Yani boşa ugrasiyozunuz bunu sizde biliyosunuz

yaslı06

Mızrakçı
Reis anlamadığın şey klan kurucusu klan diplomasicisi gidip oplarda 15 köy verdiniz. Bu kadar yavaş dünya da daha şimdiden bu hale geldiyseniz üyelerinizin emeklerini boşuna harcamayın.
Cobain Hakan abilerle daha önce konuştuk. İslambey eski oyuncu hattı var gelemeyiz dediler. Yani boşa ugrasiyozunuz bunu sizde biliyosunuz
Klan kurucusu dediğiniz kişi ben klan kurucusu muymuşum diye sizin yazdıklarınızla dalga geçiyor.
Sizin Klanın içlerinde kalan üç dört tane iyi oyuncu hariç alınan diğer köyler pasif köylerdi.
Neyse lafı uzatmanın anlamı yok. Bana asıl garip gelen şey bu kadar oyun başında bu kadar çok form başlığı açılması bana garip geldi. Size normal geldiyse bilemem. İyi oyunlar