YAPI

LordHagi

Kılıç Ustası
Tepki puanı
425
Bu sözünü lütfen unutma olur mu ben artık sadonun yanında olmak istiyorum diyen kimseye truva diyemezsiniz..

sor bakim savage‘a ivor‘un dalacagindan haberleri var miydi yok muydu? Bal gibi de vardi. Adam zaten ilk gunden belli etti tarafini.dalacagini da sonradan belirtti.
 

Mutios

Yasaklı
Tepki puanı
346
@RahaT Durmaz sagda solda KIVIRTMAYI birak artik efendi gibi oyun oyna. Algi yaratmayi basarabilcek kapasitede bir adam degilsin. Sagda solda olan isine gelmeyen olayi forumda gelip aglaya zirlaya anlatiyorsun. INGAAAAAAAAAAAAAA . Al emzik haribo emmmmm. Nasil ki yakin tarihte benim cep numaram diye insanlarin pesinde kosuyoduysan
 

LordHagi

Kılıç Ustası
Tepki puanı
425
Peki tam ortanızdan köy alıp ben adalete vurucam bu savaşla işim yok diyen kimdi ?
Peki benden köy alip sadoya vurmak icin kullanacagini soyleyip, olur da bir gun dusman olursak bu koyler sizindir o kadar karaktersiz degilim diyip, dusman olan kimdi? O koyleri hala vermiyor. Boyle de dik duruslu biri kendisi :) Verdirseydin o koyleri muttefigine dik dur omurgali ol deseydin.
 

RahaT Durmaz

Yasaklı
Tepki puanı
163
Peki benden köy alip sadoya vurmak icin kullanacagini soyleyip, olur da bir gun dusman olursak bu koyler sizindir o kadar karaktersiz degilim diyip, dusman olan kimdi? Verdirseydin o koyleri muttefigine dik dur omurgali ol deseydin.
Cidden bunu hakediyor muyuz diye biraz düşünmeniz bu kadar zor mu 3 maymun oynuyorsun abi zorba her şeyi yapabilir ama karşıdan hamle gelemez güzel dünya valla
 
Üst