Yabgu.Mete-TELLİ

• Konuyu başlatan DeletedUser8818
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
başlığın adını değiştirirlerse güzel olur. hem bir oyuncu için başlık açmak çok gereksiz hem savaşa katılan bütün arkadaşlar raporlarını daha rahat paylaşabilir.

DeletedUser8818

Ziyaretçi
5 Konudan sadece bir tanesinde klan raporları başlığı açılmış ondada rapor yok :S frenzy nin saldırdıgı ve onu savunan kişiden başkada rapor olmayınca bende bi kaç tane rapor koyup foruma hareket gelsin amaçlı bi kaç tane rapor ekledim,uygun görülmediği taktirde kilitlenebilir yada kaldırılabilir.Uygun olmadığını düşünenlerde bakmayabilir,hepsi seçenekler arasında:D

DeletedUser

Ziyaretçi
5 Konudan sadece bir tanesinde klan raporları başlığı açılmış ondada rapor yok :S frenzy nin saldırdıgı ve onu savunan kişiden başkada rapor olmayınca bende bi kaç tane rapor koyup foruma hareket gelsin amaçlı bi kaç tane rapor ekledim,uygun görülmediği taktirde kilitlenebilir yada kaldırılabilir.Uygun olmadığını düşünenlerde bakmayabilir,hepsi seçenekler arasında:D

sende haklısın, ben tavsiye amaçlı söylemiştim. EXPDLS - TELLİ savaşı güzel geçiyor, sadece 1-2 oyunucunun raporundan daha fazlasını hak ediyor :)

DeletedUser46726

Ziyaretçi
Raporları koymakla ugraşmak istemiyorum akif abi klan forumunda tonla var :)

DeletedUser24088

Ziyaretçi
senin adın yazıyor ve senin raporlarının olması gerekir sadece o yüzden koydum :) tüm klanın raporlarını koyacaksak yığalım buraya. Veya kendi adına bölüm açma closedeyes. madem açtın başka rapor koyma closedeyes