Yağma

• Konuyu başlatan DeletedUser67587
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser67587

Ziyaretçi
Arkadaşlar merhaba,

Bizim klandan bir arkadaş destek sistemiyle olan görüşmesini paylaştı. Orada yetkili olan kişinin dediği cümle şu:

Aktif köylerden yağma alabilirsiniz.

Bu nasıl oluyor.

angry zeynep

Hafif Atlı
Yani oyunu oyniyan oyunculardan ganimet topliyabiliyoruz bunun neresini anlamadınız bende onu anlamadım :D

DeletedUser67587

Ziyaretçi
Efendim bence bu konu yeterince net değil. Yağma dediğimiz eylem oyun ayarları kısmında 'Yok' yazıyor. Aktif oyunculardan yağma yapabilirsiniz diye belirtilmemiş.
Fakat başarılar kısmında haydut ödülü var. Destek sisteminden de böyle bir cevap gelmiş.

angry zeynep

Hafif Atlı
Efendim bence bu konu yeterince net değil. Yağma dediğimiz eylem oyun ayarları kısmında 'Yok' yazıyor. Aktif oyunculardan yağma yapabilirsiniz diye belirtilmemiş.
Fakat başarılar kısmında haydut ödülü var. Destek sisteminden de böyle bir cevap gelmiş.

Destek bölümünden “Aktif köylerden yağma alabilirsiniz” mesajını alana kadar dediginiz gibi net değildi ancak netleştirmişler olabiliyor böyle şeyler çok şey yapmamak lazım :D

DeletedUser45629

Ziyaretçi
Dünya özelliklerinde yağmanın olmadığı yazıyorken , şimdi şans eseri çoğu classic oyuncusunun yağmanın olduğundan haberi olması sencede normal mi?

Durum
Konu yanıtlara kapalı.