Yağma asistanındaki A ve B seçeneklerine C eklenmeli

• Konuyu başlatan DeletedUser23868
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser23868

Ziyaretçi
Bildiğiniz gibi yağma asistanında A ve B seçenekleri mevcut bir saldırı şablonu daha yani C seçeneği de eklense çok güzel olacak.Bu seçenek casuslamada çıkıyor fakat benim istediğim bizim belirlediğimiz seçenek olması casus seçeneği de D seçeneği olarak değiştirilmeli

DeletedUser53464

Ziyaretçi
bir tane daha şablon ekleme altarnatifi olsun istiyorsunuz yani doğru mu anladım :)

DeletedUser

Ziyaretçi
neden istiyosun bide onu diyeydin iyiydi çünkü sallamayacaklar öneriyi :D

DeletedUser53464

Ziyaretçi
orası eğlence kısmı oraya sonra gelecem pampa :D

DeletedUser52961

Ziyaretçi
Mantıklı yapılması iyi olur bu işin ağır atlısı atlı okçusu filan var ,
Hazır konusu açılmışken Yağma Asistanı ve Şahmerdan bence birlikte harika olurlar , bunu denemeliyiz :)

DeletedUser53464

Ziyaretçi
Hazır konusu açılmışken Yağma Asistanı ve Şahmerdan bence birlikte harika olurlar , bunu denemeliyiz :)

şahmerdan konması oraya konseptini değiştiriyor ama. Saldırı asistanı oluyor. Yağmada şahmerdan kullanılmaz :D çünkü taşıma kapasitesi yok :D

DeletedUser

Ziyaretçi

evet harika olur çünkü kilitden kurtarılır ama onun amacı kilitden kaçırmak değil yağma atmak yağma atarken de şahmerdan maden taşımaz ayrıca birimleri yavaşlatır :)

DeletedUser52961

Ziyaretçi
Casusunda taşıma kapasitesi yok :)
Barbarların tarafında mısın hocam :D onlar saldırmak için varlar
Adı saldırı asistanı olsun , koçbaşının kafası olsun ama içinde şahmerdan olsun :)

DeletedUser53464

Ziyaretçi
ben kilit atınca millet kurtaramasın istiyorum ya :D

DeletedUser52961

Ziyaretçi
Kilit ile sadece şah kesebiliyosun zaten haksız mıyım ?
Baltalar , hafifler kaçırılır.Şah kesmişin kesmemişin önemli mi o ?

DeletedUser52961

Ziyaretçi
evet harika olur çünkü kilitden kurtarılır ama onun amacı kilitden kaçırmak değil yağma atmak yağma atarken de şahmerdan maden taşımaz ayrıca birimleri yavaşlatır :)

Şu anda yapılabilen , kilit yediğinde hafif ve baltaları kaçabilirsin.
Eğer yağma asistanına şahmerdan koyulursa kilit yediğinde hafif , balta ve şahmerdan kaçabilirsin.

Şahmerdanı yakalamışın yakalamamışın bu mudur önemli olan şimdi ? :)

DeletedUser23868

Ziyaretçi
Bazı köyler tek birim basılıyor bazılarında karışık ordular A şablonunda hafif atlı B seçeneğinde baltacı olsun.Diğer bir köyümdede kılıç ve mızrağım olsun yada atlı okçu. C seçeneği olsa orayı da savunma köylerindeki askerleri yağmaya yollamak için kullansam kötü mü olur.

Trafik

Kılıç Ustası
Kilit yüzünden şahlı şablon oluşturmayalım o zaman şöyle birşey olablir.Üst menülere bir seçenek eklenebilir c şablonu şahmerdan/mancınık da yollasın diye bu seçili olduğunda c suru yıkacak kadar şahmerdanı yollar. 1 2 sur için sürekli şah gitmesin diye seçenek olayı güzel olur bence.

DeletedUser53464

Ziyaretçi
empath sadece sah kesmek değil amacım yağma kapasitesi olmayan bir birim daha var :D kesince insanın içine oturacak olan :D

Misyoner tt2

DeletedUser50380

Ziyaretçi
Niye hiç başta a ve b seçeneği koyduklarını biraz düşünün bence. Adamların yaparken aklına gelmemiş mi sizce c d e f eklemek? İllaki sebebi vardır diye düşünüyorum. Bana kalırsa sebebi yağma asistanının fazla abartılmaması. Belki çoğu kişide yağma asistanı var ama olmayanlarda var onlar elle yağma yapıyor. Yağma asistanında herşey olsun istiyorsunuz ama istemek yerine uğraşmayı denemelisiniz. Herşey ayağınıza gelirse bu oyunda oynamanın zevki kalmaz diye düşünüyorum o yüzden öneriyi iyi bulmadım

JrFly

Dük
ben ordu kaçırmıyorum gelsin kessin diyorum daha gürünü çıkartıp alıyorum köyünü uğraşamam lan ben kaçır maçır savaşssınlar işleri ne :D

DeletedUser52944

Ziyaretçi
Yağma asistanının gelmesi ile birlikte zaten herşey kolaylaştı. Biz zamanında yarım saat uğraşırdık yağma için şimdi 2 dk sürüyor. Buna şükredin :)

Şahmerdan getirilirse çokta iyi olmaz. Kilitten kaçırılması vs. Asistanda sarı yanan köylerin surlarıno yıkmak için çok alternatif bi özellik haline gelir. Kolaya kaçmak niye? :) 5 dkda sarı yanan köylere elle atın arkadaş 25 balta 5 şah :)

C seçrneği güzel olur ama. :)

DeletedUser52961

Ziyaretçi
Beyler orduyu kalıp olarak düşünmeyin genel olarak bakıyorsunuz tüm askerlere :) Şu anda kilit attığınız oyuncu hafif baltaları asistanla kaçar , sizde gider şahmerdan kesersiniz.Şahmerdan kesmek için mi bu kadar muhabbet ? öyleyse kalsın , sizde şahmerdan kesin ne diyim.
Misyoner işine gelince onu zaten kesersiniz no problem :)

Bilmeyenler için moderatör arkadaş çokta güzel anlatmış , zamanınızı ayırırsanız sizin için yararlı olur :)
http://forum.klanlar.org/showthread.php?19787-Kilitten-Nas%C4%B1l-Ordu-Kurtar%C4%B1l%C4%B1r

Şimdi yukarıdaki bağlantıyı okuduğunuzu varsayarak , şahmerdana kilit atıp kesmek o kadar önemli mi ? :)
Yine söylüyorum misyonere kilit attığınızda misyoner gidecek zaten misyonerin kurtuluşu yok :)

DeletedUser53464

Ziyaretçi
Beyler orduyu kalıp olarak düşünmeyin genel olarak bakıyorsunuz tüm askerlere :) Şu anda kilit attığınız oyuncu hafif baltaları asistanla kaçar , sizde gider şahmerdan kesersiniz.Şahmerdan kesmek için mi bu kadar muhabbet ? öyleyse kalsın , sizde şahmerdan kesin ne diyim.
Misyoner işine gelince onu zaten kesersiniz no problem :)

Bilmeyenler için moderatör arkadaş çokta güzel anlatmış , zamanınızı ayırırsanız sizin için yararlı olur :)
http://forum.klanlar.org/showthread.php?19787-Kilitten-Nas%C4%B1l-Ordu-Kurtar%C4%B1l%C4%B1r

Şimdi yukarıdaki bağlantıyı okuduğunuzu varsayarak , şahmerdana kilit atıp kesmek o kadar önemli mi ? :)
Yine söylüyorum misyonere kilit attığınızda misyoner gidecek zaten misyonerin kurtuluşu yok :)

bi dünyada karşılaşırsak haberdar edersin beni misyoneri sana saldırı olarak atarım kilit at hafifle baltayla şahla senin bilecek olduğun iş :D bak nasıl kaçırıyorum troll

öyle şey mi var ya ben o kadar altın biriktircem mis basacam maden verip kurtuluşu olmayacak :D güldürme beni :D