Yağma Asistanı ile barbar köylere şahmerdan veya mancınık yollayabilme imkanı?

• Konuyu başlatan DeletedUser63754
  • Başlangıç tarihi

Sizce böyle bir seçenek eklenmeli mi?

• Eklenmeli

Oylar: 14 63,6%
  • Olmasa da olur

Oylar: 2 9,1%
  • Eklenmesin

Oylar: 6 27,3%

• Toplam oy kullanan
    22

DeletedUser63754

Ziyaretçi
Barbar köyün tüm bina seviyelerini görebiliyoruz ve buna duvar seviyesi de dahil. Yağma Asistanı ile A ve B şablonları dışında bir de C şablonu ile köyün gelişimine göre uygun asker yollayabiliyoruz. Oraya bir seçenek daha eklense de şahlar veya mancınık ile çevremizdeki köylerin surlarını indirmeye yetecek kadar şah ve orduyla yola çıksalar nasıl olur? Ben köylerin surunu indirmek için asker yolluyorum şah atıyorum sonra o köy yağma listesinden çıkıyor.

DeletedUser56368

Ziyaretçi
dostum böyle birşeyin olmasını bende isterim yağma yapan birisi olarak ama yapılmaz bence sana tavsiyem içtima meydanında kendi şablonunu yap misal 10 suru olan köye 1 casus 300 balta 75 şah gibi böylece duvarı yıkarken hafifleride oyalamış olmazsın ayrıca yağma listesinden çıkmasını istemiyorsan önce c şablonundan hafifleri gönde sonra dediğim şablonlardan kendine şablon yapıp gönder

DeletedUser63754

Ziyaretçi
Aynı tekniği uyguluyorum zaten :) ama bununla uğraşmak istemiyorum, çünkü listede onlarca köy var ve bizim de onlarca köyümüz var. Hepsiyle tek tek yapmak uzun iş. Zaten savunma köyü olursa bir iki seviye duvar bile kayıp yaşatıyor kılıç mizraga

DeletedUser56368

Ziyaretçi
oyun başlangıcında değilde sonrası için çok iyi olur bence destekliyorum :D

DeletedUser63754

Ziyaretçi
öneriler hangi şartlarda değerlendirmeye alınıyor