Yılın Şövalyesi

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Tibelda

Emekli Görevli
Güncel Durum

Şuana kadar 53 oy verildi. Kategori için @nbjk 24 oy ile favori durumda. Diğer isimlerin yada liste dışından bir ismin favori olması için hiçbir engel yok. 2020 Yılının en iyi oyuncusu kim ? Unutmayın verilen oy kadar oy verme nedeninizi açıklamanız da etkili olacaktır. :)

infamous

Okçu
Oylamayı yaparken adayın arkadaşlığından ziyade onun oyun bilgisi parametre olmalı, yoksa forumu aktif kullananlar arkadaşını seçer; bu da pek sağlıklı bir seçim olmaz. Benim oyumu @faruk2829'dan yana kullanıyorum. CV'si kabarık, hakkediyor.

Heinaxxxx

Kılıç Ustası
@misitafa fatih abi yalnızca bu oyunda değil, hayatın her alanında fikirlerini ve düşüncelerini ağzınız açık dinleyeceğiniz ender insanlardan oldu.kendisine saygım sonsuz

Pressman*

Baltacı
2020 yılı için en iyi oyuncu demek, benim gözümde hem iyi oynayan, hem iyi yöneten, hem de başarıya ulaşmış oyuncu demek. Oyunculuk olarak çok fazla isim aklıma gelse de, bunu başarıya da dökmüş bir isim olarak adayım @Richie Rich

Tibelda

Emekli Görevli
Güncel Durum

Şuana kadar 58 oy verildi. Kategori için @nbjk 24 oy ile favori durumda. Bugün @UNDERWORLD-61 2 oy alarak oylarını arttırdı. Ayrıca listeye @Richie Rich ve @misitafa dahil oldu. Diğer isimlerin yada liste dışından bir ismin favori olması için hiçbir engel yok. 2020 Yılının en iyi oyuncusu kim ? Unutmayın verilen oy kadar oy verme nedeninizi açıklamanız da etkili olacaktır. :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.