YİĞİT

• Konuyu başlatan DeletedUser69635
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser65995

Ziyaretçi
Ne bu gerginlik, normal bir şekilde soru soruyoruz. Ve bu sorunun cevabını merak etmemiz gayet normal, kimsenin arkasına gelmedik diyorsun ama sancağın arkasına yerleşip oyuncularını klana alıyosun. Burda yanlış olan onlarla beraber oynamak değil, herkes birbiriyle müt olur bunda problem yok.

Usta senlik bise yok "sıkıntını giderirdikten" sonrası o nickini yazdım arkadaşa herkesle tartışma derdinde begenmiyorsan bizi yazma geç:)

Burası rahat diye geldik alarmı da sancagida tanıyoruz tabi aynı zamanda garudayida tanıyoruz çok sevdiğimiz arkadaşlarımız var alarmda sancakta iyi klanlar hatta sancakla savaşmışızdır ama dostluk bakidir hepsi as oyuncuları isim vermeden söylüyorum adamdır ki zaten bizim onlara destek vermemize gerek yok onlar savaşıyorlar ve savaştıkları klanida tanıyoruz

Sancaktan gelen legolas ziyarete geldi muhabbet ettik çıktı sorunun cevabı bu oyundan mesaj atarsan forum görüntüsüde atarim:)

Biz 10 yıl sonra buluştuk zevk yapıyoruz muhabbet ediyoruz anlayacağın:)

Uğur abime ( B i r i b i r i b i r i ) , oğuzhan abime , irfan sadıcıma çok selamlar ne kadarda başka bir klan ile dünyaya girmiş olsamda benim bi tarafım herzaman YİĞİT klanının bir parçasıdır çok iyi işler yapıcağınızdan hiç süphem yok kaliteniz oyun bilginizle çok iyi yerlerde kesinlikle olucaksiniz buna eminim Başarılar diliyorum .

Bu arada burda bazi kişilerin boş yaptınıgını gördüm oyun 18 yaş üstü çoçuk muabbeti yapan arkadaşlar kaybolsun bu konunun içinden klavye ile yada formda dünya kapatılmıyor erkekliğinizi savaşarak gösterin burda gevezelik yapmayin, benimde canımı sıkmayin.

Saygılarımla NY ( JackRushstone )

Deleted User - 1843728

Ziyaretçi
Uğur abime ( B i r i b i r i b i r i ) , oğuzhan abime , irfan sadıcıma çok selamlar ne kadarda başka bir klan ile dünyaya girmiş olsamda benim bi tarafım herzaman YİĞİT klanının bir parçasıdır çok iyi işler yapıcağınızdan hiç süphem yok kaliteniz oyun bilginizle çok iyi yerlerde kesinlikle olucaksiniz buna eminim Başarılar diliyorum .

Bu arada burda bazi kişilerin boş yaptınıgını gördüm oyun 18 yaş üstü çoçuk muabbeti yapan arkadaşlar kaybolsun bu konunun içinden klavye ile yada formda dünya kapatılmıyor erkekliğinizi savaşarak gösterin burda gevezelik yapmayin, benimde canımı sıkmayin.

Saygılarımla NY ( JackRushstone )

Başarılar yiğit klanları, umarım kalıcı olursunuz yeni yüzlere oyunun ihtiyacı var

DeletedUser68444

Ziyaretçi
Yiğit klanına başarılar...
W16 da bir ara o klanda bir hesaba bakmıştım sancak ile savaşılıyordu.
Dünyaya girince herkes diplomasi de serbesttr yiğite bu baskı nedir. Millet hadsizce yazmış eski defterleri dökmüş. Bundan sonra sizi tutuyorum