YİĞİT

• Konuyu başlatan DeletedUser69635
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser59470

Ziyaretçi
bir selam verelim eski ekipdaşlara ddedik milletin ne cok karın agrısı varmış da haberımız yokmuş neyseki bizi bilen tanıyan dost sayısı azınlıkta degil ve hiç kimse oyun forumundan pırım cıkarmaya calışmasın herkes kendı klan penceresı önunde yazsın kımsenın arka bahcesine gerek yok

Bilmedenoldu*

Yasaklı
yoo boş zamanlarımı sizin gibilere laf anlatmakla geçiriyorum :D

mesleğimin de bir parçası bu maalesef senin gibi adamlara ne yapmaları gerektiğini anlatıyorum akşama kadar ertesi gün yine aynı şeyi soruyorlar. aynı şeyi defalarca kez :D

hendek mevzusu :D

hendek mevzusu ne anlamazsan sana da yardımcı olabilirim

yaşasın içimdeki insan sevgisi :D
Mesleğinin bir parçasısıysa ve ne yapmaları gerektiğini söylediğin Kişiler defalarca kez aynı şeyleri söylüyorsa, bazı şeyleri yanlış yapıyor olabilir misin?

yoksa hep karşı tarafın salaklığı mı?

DeletedUser69635

Ziyaretçi
aynen :D

mesela mesajlarınızı okuma şerefine de nail oldum :D umarım anlamışsındır :D UMARIM

şartlarımız eşit olsun istedim :D :D

MÜMKÜN DEĞİL ŞARTLARIN EŞİT OLMASI ; sende kromozom eksikliği var olmamışsın sen ; dedimya BEYİN bedava oda sende şüpheli ; aile piskologları var üstelik bedava git bi görün ilaçsız tedavi ; et ye biraz ot yeme mesela iyi gelir

DeletedUser61667

Ziyaretçi
Mesleğinin bir parçasısıysa ve ne yapmaları gerektiğini söylediğin Kişiler defalarca kez aynı şeyleri söylüyorsa, bazı şeyleri yanlış yapıyor olabilir misin?

yoksa hep karşı tarafın salaklığı mı?

senden halliceler işte :D

yapacakları şeyi kağıda yazıyorum yine soruyorlar diyorum ya senden halliceler :D

DeletedUser61667

Ziyaretçi
MÜMKÜN DEĞİL ŞARTLARIN EŞİT OLMASI ; sende kromozom eksikliği var olmamışsın sen ; dedimya BEYİN bedava oda sende şüpheli ; aile piskologları var üstelik bedava git bi görün ilaçsız tedavi ; et ye biraz ot yeme mesela iyi gelir

biyolojik bildiğim tek şeyi koyayım
youtubeda popüler videodan alıntı yapayım
aile psikologu diyeyim
laf soktuğumu sanayım :D :D

kromozom eksikliğim yok :D

beyin bedava haklısın ama ihtiyacı olana şükür benimki yetiyo alabilirsin bir tane kendine :D

DeletedUser69635

Ziyaretçi
biyolojik bildiğim tek şeyi koyayım
youtubeda popüler videodan alıntı yapayım
aile psikologu diyeyim
laf soktuğumu sanayım :D :D

kromozom eksikliğim yok :D

beyin bedava haklısın ama ihtiyacı olana şükür benimki yetiyo alabilirsin bir tane kendine :D

emin ol ihtiyacım olursa BEYİNE ki olmaz , olaki oldu senden olmayan birşeyi almam mümkün olmazdı ; ben sana laf sokarsam emin ol çıkaramazsın DD kalır orda ama piskolojini bozmak istemem nede olsa gençsin allah uzun ömür verirde bunla yaşayamazsın olmayan kafana sıkmak zorunda kalırsın ama kafada yok artık nerene sıkarsın bilmem DDD görüyorum ki sen bu muhabetlerden besleniyorsun , açlık kötü birşey helede böylesi , ne diyim allah yardımcın olsun , yatmadan dua et sabaha düzelirsin belki

DeletedUser61667

Ziyaretçi
emin ol ihtiyacım olursa BEYİNE ki olmaz , olaki oldu senden olmayan birşeyi almam mümkün olmazdı ; ben sana laf sokarsam emin ol çıkaramazsın DD kalır orda ama piskolojini bozmak istemem nede olsa gençsin allah uzun ömür verirde bunla yaşayamazsın olmayan kafana sıkmak zorunda kalırsın ama kafada yok artık nerene sıkarsın bilmem DDD görüyorum ki sen bu muhabetlerden besleniyorsun , açlık kötü birşey helede böylesi , ne diyim allah yardımcın olsun , yatmadan dua et sabaha düzelirsin belki

kullanmayacağın bişeye ihtiyacın olmaması normal tabi :D

artık size ne söylediysem sizden çıkmamış da sürekli ağlanıyorsun :D

kendini kim sanıyorsun bilmiyorum ama çok yüksekte gördüğün belli yok kafana sıkarsın ben yaparsam falan :D

ben dua ile düzelirim belki de sizinki komple ümitsiz vaka :D

DeletedUser68877

Ziyaretçi
EMİN OLUN KİMSEYE YARDIM ETMEYE GELMEDİK ŞU AN DİPLOMASİMİZ NÖTR - DİĞER KALANLAR GİBİ AYAR YAPIP KİM KİMİ VURACAK , KİM KİMİ KIRACAK HESAPLARIDA YAPMADIK, ÇOK ÖNCELERİ OYNADIĞIMIZ EKİBİMİZLE SOHBET MUHABETTEYİZ , SELAMLAR
Bugün neden sancak oyuncuları sizin klanınızdaydı ?

DeletedUser65995

Ziyaretçi
Sancaktan gelen adama sorsaydın o kadar merak ediyorsan yada bir mesaj atsaydın sıkıntını giderirdik
Machu piccho senin oyundaki nickin ne kardeşim burda Bosu na atar gider yapıyorsun

Hangi yönetici hesabın şifresi sendeydi bi yazarmisin

Hücum klanlarinin hüc hecesi ol yeter

Bu forumda tüm sayfalarda ortamı karıştırmaya çalışan 2 3 adam var onlardan biri sensin

Bu kadar zorun varsa zoruna gittiyse oyundan konus tel verelim ordan ara burdan 50 60 yaşındaki adamlara klavye den yazma saygılar

Zoru olan varsa yamaca bekleriz
Geri kalan dostlarımıza selamlar saygilar

DeletedUser68877

Ziyaretçi
Sancaktan gelen adama sorsaydın o kadar merak ediyorsan yada bir mesaj atsaydın sıkıntını giderirdik
Machu piccho senin oyundaki nickin ne kardeşim burda Bosu na atar gider yapıyorsun

Hangi yönetici hesabın şifresi sendeydi bi yazarmisin

Hücum klanlarinin hüc hecesi ol yeter

Bu forumda tüm sayfalarda ortamı karıştırmaya çalışan 2 3 adam var onlardan biri sensin

Bu kadar zorun varsa zoruna gittiyse oyundan konus tel verelim ordan ara burdan 50 60 yaşındaki adamlara klavye den yazma saygılar

Zoru olan varsa yamaca bekleriz
Geri kalan dostlarımıza selamlar saygilar
Ne bu gerginlik, normal bir şekilde soru soruyoruz. Ve bu sorunun cevabını merak etmemiz gayet normal, kimsenin arkasına gelmedik diyorsun ama sancağın arkasına yerleşip oyuncularını klana alıyosun. Burda yanlış olan onlarla beraber oynamak değil, herkes birbiriyle müt olur bunda problem yok.