Yönler..

niddaayiz

Kılıç Ustası
Güzel bir başlık olmuş. biz bölgemizi kafa kadrolara göre planlamayı düşünüyoruz. daha dogrusu favori ekiplerin kıtasında başlamak ve oyundan zevk almak istiyoruz. Dişimize göre bir ekip bulamazsak genelde bizim kıtamız Güney dogudur

niddaayiz

Kılıç Ustası
favori bir ekibin kıtasında başlamak istiyorduk, cıta düstü.. nasip.. bu saatten sonra oyun konussun.

Khaos X

Okçu
Seni oynamadan bile bile yıkarım da bakma sen tanımıyor sun .çok mükemmel bir klan karşı savaşmak çok güzel olacak .ama kaçma sakin .Seninle özel bir yön seçimi yapmak istiyorum..

Jopcu Zehirx

Casus
@Khaos X 'i Narcos'dan tanıyorum savaşı götürürler :) Ama @niddaayiz de çok dostum arkadaşım var Fahrettinler ve Zalim baba( Hollanda Serverından çıkarlarsa tabi :D )felan gelirse güzel zevkli bir savaş olur.

niddaayiz

Kılıç Ustası
Seni oynamadan bile bile yıkarım da bakma sen tanımıyor sun .çok mükemmel bir klan karşı savaşmak çok güzel olacak .ama kaçma sakin .Seninle özel bir yön seçimi yapmak istiyorum..

:) sizi galeye aldığım için klandan cok tepki aldım. ondan ötürü klanınla savaşması için 10 tane paşa gönderiyorum:)

yada istersen tek ben geleyim. zuhahaha:)

sanırım davet yollarsan kabul ettiğimde yanyana başlıyoruz. böylece klanlarda yanyana düşüyor. bir de ışınlanmayı beklemeyelim

oyun nick im aynı davetini bekliyorum. cok ciddiyim davetini bekliyorum. kabul edecegim ve resimlede burada paylaşacagım

zEUs CaptaiN

Milis
yoksa paşa ile armegedon klanı cekısmesımı yasanacak heycanlı olur ıkı klanada basarılar sımdıden

Osmanbey06*

Hafif Atlı
Paşayı ilk defa bu dünyada göreceğim ama forumda gördüğüm kadarıyla merkezi kalabalık bir şekilde yaylım ateşine alacak gibiler.

Armameyn kalesinde yaşayan Erhan sabbahın ise nokta atışı vuruşlar yaparak rakibinin güçlü sanılan zayıf noktalarına hasar vermesi bekleniyor.

Gelişmelerle tekrar karşınızda olacağız

Khaos X

Okçu
Bak hiç iddali giriş yapmadım ama niddayiz bence uzuleceksin cidden hiç benimle dib.dibe oynamadıgin çok belli neyse açılınca görüşelim pasa nin kurucusu