XİAHOU KLANI

• Konuyu başlatan DeletedUser59599
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser59599

Ziyaretçi
XİAHOU KLANI OLARAK W38 yerimizi alacagız..
herkese başarılar.

DeletedUser614

Ziyaretçi
Ahaha :D Bana yanlış bilgi gelmiş o zaman :p Neyse sana başarı dilesem devamına da dilemiş oluyorum herhalde :D

DeletedUser63302

Ziyaretçi
dünya diplomasilerini alt üst edip nifak tohumu atacak en büyük klanın tanıtımına hoşgeldiniz :) multileri ile klanın 40% ını oluşturacak oyuncunun tanıtım yapması çok yerinde olmuş. dünyadaki diğer klanların müttefiklerin birbirine düştüğünü forumdan birlikte takip edeceğiz. beklemede kalınız :)

DeletedUser59599

Ziyaretçi
aboww rıdvanda burda:) sen oynuyor musn hala bıraktın dediler.

DeletedUser60242

Ziyaretçi
geri geldim de bilsem ekiple 37ye değil 38 e girerdim senin bölgene :D

38de favorim multilerin ve kulislerin bilesin :p

DeletedUser59599

Ziyaretçi
ya yok ya başlamıcam espri maksatlı actım konu :) kimler geliyor kimler gidiyor amaclı

DeletedUser62958

Ziyaretçi
dünya diplomasilerini alt üst edip nifak tohumu atacak en büyük klanın tanıtımına hoşgeldiniz :) multileri ile klanın 40% ını oluşturacak oyuncunun tanıtım yapması çok yerinde olmuş. dünyadaki diğer klanların müttefiklerin birbirine düştüğünü forumdan birlikte takip edeceğiz. beklemede kalınız :)

Ahahah :)) töbe de Erhan yapmaz böle bişe :)

DeletedUser59599

Ziyaretçi
w32 yarası var birinin belli

elit konusunu tnt klanı vs vs eski sayfalar acılırsa cok sayfada haksız oldugunuz acıcaga cıkar neyse tartışılacak bir konu yeri degil

DeletedUser63302

Ziyaretçi
w 32 evet de bahsi geçen klanlarla çok fazla ilgim yok erhan toprağım :) oralara hiç girme çıkılmaz yoksa bu başlıktan :)

DeletedUser59599

Ziyaretçi
sen tahmin ettigim 2 kişiden birisin.
serdar abi . yada digeri
rıdvanla ortak bagımız olan birisin:)