World Domination

PASİF BÜKÜCÜ

Mızrakçı
60.Dünya başladığından beri yine yalan,ihanet ve entrika izlemekteyiz.Artık şaşırmıyor alışkanlık haline getirmiş bulunuyoruz.İki klan olarak girdiğimiz dünyada Black klanları ile savaşımızdan sonra arkadaşları toplamak yerine diplomasi yapıp WD klanında söz sahibi yaptık . Kehanet savaşı devam ederken bu sabah itibari bize arkadan vurup mis atan arkadaşlar oldu.Böyle basit hareketlerle saf dışı kalacağımıza düşünen varsa hayal kurmasın WD klanı olarak düştüğümüz yerden çıkmasını biliriz.

Meteor ekibine saldırmazlık teklif ettik belirli bir süre kabul edilirse savaşımıza kısa bir süre ara vereceğiz.

burçigin

Dük
Geçmiş olsun.
S.a teklifi de benim görüşüme göre komik olmuş. Ben truva için kehanet klanının black klanını desteklediğini düşünüyorum. Bu işte muhtemelen onların parmağı var. Ve bu oyunda bu teklifi kabul edecek kadar delikanlı bir klan olduğunu düşünmüyorum. Tabi yanlışta olabilir. Yaptığınız teklifin sonucu ve zaman gösterecektir.

Napolyon2.0

Yasaklı
Geçmiş olsun.
S.a teklifi de benim görüşüme göre komik olmuş. Ben truva için kehanet klanının black klanını desteklediğini düşünüyorum. Bu işte muhtemelen onların parmağı var. Ve bu oyunda bu teklifi kabul edecek kadar delikanlı bir klan olduğunu düşünmüyorum. Tabi yanlışta olabilir. Yaptığınız teklifin sonucu ve zaman gösterecektir.
Şuan potansiyel üstünlük kurmuş durumda olan bir klan S.A yı kabul edecek ise bazı talepleri de olur elbet
Delikanlılık ile hiç bir ilgisi yok

60.Dünya başladığından beri yine yalan,ihanet ve entrika izlemekteyiz.Artık şaşırmıyor alışkanlık haline getirmiş bulunuyoruz.İki klan olarak girdiğimiz dünyada Black klanları ile savaşımızdan sonra arkadaşları toplamak yerine diplomasi yapıp WD klanında söz sahibi yaptık . Kehanet savaşı devam ederken bu sabah itibari bize arkadan vurup mis atan arkadaşlar oldu.Böyle basit hareketlerle saf dışı kalacağımıza düşünen varsa hayal kurmasın WD klanı olarak düştüğümüz yerden çıkmasını biliriz.

Meteor ekibine saldırmazlık teklif ettik belirli bir süre kabul edilirse savaşımıza kısa bir süre ara vereceğiz.
:D:D

burçigin

Dük
Şuan potansiyel üstünlük kurmuş durumda olan bir klan S.A yı kabul edecek ise bazı talepleri de olur elbet
Delikanlılık ile hiç bir ilgisi yok
Belki de yanlış kelime kullandım. İfade etmek istediğim şey; rakibinde olsa içeriden truva yapılmış bir ekibe truva yı temizleyip toparlanması için süre verecek bir klan olduğunu düşünmüyorum.
Şimdi oldu mu Napolyon bey? Ha benim için bu hareket delikanlı bir harekettir. Senin için olmayabilir.

Moonknıght

Ağır Atlı
yıl 2020 haritadan adam alıpda söz sahibi yapmak büyük cesaret geçmiş olsun.
Acıma yetime..

gamsızhayat

Acemi
60.Dünya başladığından beri yine yalan,ihanet ve entrika izlemekteyiz.Artık şaşırmıyor alışkanlık haline getirmiş bulunuyoruz.İki klan olarak girdiğimiz dünyada Black klanları ile savaşımızdan sonra arkadaşları toplamak yerine diplomasi yapıp WD klanında söz sahibi yaptık .

Buraya kadar tamam da bu kısımdan sonrasının meteor ekibiyle ne alakası var ? Bu dünyada meteor diye bir klan yok arkadaşlar şunu kafanıza sokun lütfen, Bu dünyada Kehanet klanlarında oyunumuzu oynuyoruz.

burçigin

Dük
İyi tarafından bakıyorum artık 3 farklı klan ile savaşımız başlamış eğlenceli olmaya başlıyor oyun...
@burçigin yanlışmıyım abi?
Benim için önemli olan kısmı muhabbet, eğlence ve stres atmak. Siz de öyle yapın zevk almaya bakın. Kıtayı meteor ekibi kapatır. Şaka şaka espri amaçlı yazdım. :p Kehanet kapatır.

burçigin

Dük
abi öyle deme meteor ekibi kızıyor *mehanet* klanı diyicez şakası bile komik değil.
Bence yanlış laf söylüyorsun. Ben espri amaçlı yazdım. Adamlar dediklerinde haklı. Bu dünya kehanet klanıyla oynuyorlar. İkide bir meteor ekibi meteor ekibi diye dillendirmenin gereği yok. Ben olsam ben de rahatsız olurdum. Ekip olarakta bence gayet saygılı ve düzgün arkadaşlar. Çok tanımıyorum @Ayemyorgad deniz ile tanıştık bi. Selamlar olsun ona da.

ZuzuX

Kılıç Ustası
Bence yanlış laf söylüyorsun. Ben espri amaçlı yazdım. Adamlar dediklerinde haklı. Bu dünya kehanet klanıyla oynuyorlar. İkide bir meteor ekibi meteor ekibi diye dillendirmenin gereği yok. Ben olsam ben de rahatsız olurdum. Ekip olarakta bence gayet saygılı ve düzgün arkadaşlar. Çok tanımıyorum @Ayemyorgad deniz ile tanıştık bi. Selamlar olsun ona da.

Deniz çürük elmamız maalesef :(