World 50 Yeni Analiz AlfredThayer

Deleted User - 5486290

Ziyaretçi
he adamın işi gücü yok her ay bi analiz yapsın atın presini öyle yapsın de mi kanka @AlfredThayer :D

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Kend*l yeni projen var ya sosyal medyada. İşte al sana ilk konu, seslendirme ile beraber güzel bir şekilde yap koy. 1000 lerce şuku beğeni gelsin :D

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Yapacağın veya yapacağınız analiz de bizim klanı ele almazsanız sevinirim. Zira bu arkadaşın ağzından bir yorumu hiç birimiz merak etmiyoruz.

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Yapacağın veya yapacağınız analiz de bizim klanı ele almazsanız sevinirim. Zira bu arkadaşın ağzından bir yorumu hiç birimiz merak etmiyoruz.

Gereksiz eleştiri, gizli hayranlık belirtisidir em*rhan, yoksa sen kend*l 'ı gizliden gizli ye çok mu seviyorsun :D

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Gereksiz eleştiri, gizli hayranlık belirtisidir em*rhan, yoksa sen kend*l 'ı gizliden gizli ye çok mu seviyorsun :D

Eleştirmedim ki kanka :D sadece bu herifin ağzında her hangi bir başlık da adımızın geçmesini düşünmüyorum. İyi yada kötü tüm yorumlarını kendine saklayabilir.Ben onun iyiliği için söylüyorum yoksa her başlıkta aynı çığırtkanlıklar ezilmişlik sendromuna işaret ediyor ulu kendalfa yakışmaz böyle şeyler :D

Bak hemen geriliyor böyle tuhaf bir şeyler oluyor çoçuğa sonra

Kendini cok önemli zannediyorsun heralde , bizden bahsetme felan .

Burada bir ricada bulunulmuş , az saygılı ol . İşine gelir okursun , işine gelmez okumazsın gelip burada laga luga yapma . Kaşınma çocuk , sana geçen gün birşey dedim yüreğin yetiyorsa çıkarsın karşıma savaşırız . Yoksa ötede oyna .

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Olum sana niye yüreğim yetmesin :D ne yapacaksın yani? Komik olma bu kadar.

En iyimiz dediğinizi de gördük bu dünya da çok kasma yani :)

He bir şey varsa da dediğin gibi az delikanlı ol sağa sola bizle ilgili mesaj atacağına gel kıtaya bak sana söz şartları eşitleyene kadar siz dalmayız da size ürkme yani :)

Olum sana niye yüreğim yetmesin :D ne yapacaksın yani? Komik olma bu kadar.

En iyimiz dediğinizi de gördük bu dünya da çok kasma yani :)

O zaman konuşma sesini kes ilk girdiğim dünyaya gel . Bak acık acık meydan okuyorum sana boş laf salatası yapmıyorum senin gibi . Gelicek misin gelmeyecek misin herkesin içinde cevap ver .

DeletedUser67142

Ziyaretçi
O zaman konuşma sesini kes ilk girdiğim dünyaya gel . Bak acık acık meydan okuyorum sana boş laf salatası yapmıyorum senin gibi . Gelicek misin gelmeyecek misin herkesin içinde cevap ver .

Herkesin için de cevap veriyorum gelmiycem.

Bak hatta şöyle yapalım kudurmuş gibi Sercan’a sallıyordunuz ya forum da sonra tek attılar size başka dünya da oynuyoruz öylesine geldik dedin.

Çok şükür senin gibi önce sallayıp sonra başka dünya da oynuyoruz diyecek kadar düşmedik daha. Oynadığımız mevcut bir dünya var burası bitene kadar da girmeyi düşünmüyoruz.

Fakat bu kadar hevesliysen sen burada başlayabilirsin aylarca bekletme beni Kendal :)

:) ya yaylan erkek , ben en azından gittim oynadım yenildiğimi kabul ettim bunu heryerde de kabul ettim , fakat asılmadıgımızı da söyledim ki bunu kendileri ile daha önce savaştığımız icin bu kadar kolay düsmeyecegimizi kendileri de biliyordu . Ve gelmiyceksin bende Karşıma alıp konuşuyorum , sen git sağ da sol da konus o zaman ağzın laf yapsın hadi eyw artık seninle bir işim kalmamıştır benim icin sıradan biri bile değilsin .

Ben beklerim buranın bitmesini canını sıkma

Hadi eyw ...

DeletedUser64602

Ziyaretçi
Ben söyleyeyim size kimse gelmeden.
Kıta 46 Dehşet dağılıyor. :D

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Ay ay ay Kendal için sıradan biri bile değilmişim :D neyse en azından artık boş laf salatası yapmazsın hakkımız da bundan kurtulduk.

Kendal adamlar üflemiş ölmüşsün hala onlar da biliyor en son teşekkür ediyorlardı size her dünya bize köy büyütüyorsunuz diye haklısın kolay bitmeyeceğinizi onlarda biliyormuş :)

Yalnız bu köy büyütme işini çok sık duymaya başladım?

Sahi bu kadar rakiptin madem bize bu dünya gelseydin ya karşımıza niye gelmedin?

Sanırım sen anca ekip çekme işine çalışırsın neyse burada kafanı patlatma git bu sinirle mesaj falan at sağa sola şunları dağıtalım diye :)