World 50 Genel Analiz

Bilmedenoldu*

Yasaklı
Biz geç başladık akşam 8 gibi girdik, hadi geç girip premiz olsa tamam da o da yok o yüzden sıralamada gerilerdeyiz:) bir iki haftaya rayına oturur diye düşünüyorum ama hayırlısı tabi ki:)

Yağmayla ilk bi aya anca dengelenir bi durum ki o bile zor. Ben şahsım adına daha yağmaya yeni yeni ısınırken millet uçuyor:) bizdeki genel durum bu şekilde.

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Bence şuan ki sıralama çok yanıltıcı. Arka bölgede başlayan ALARM gibi klanların o sıralamada konum alacağı apaçık bir gerçek. Ayrıca merkez bölgede yada yay şeklinde yayılmayan klanlar puan yönü ile iyi oyuncularını bir araya toplarken yay bölgesinde durum biraz daha farklı. 1 ay sonra ben çoğu precinin bu dünyada olmayacağını düşünüyorum

Bence şuan ki sıralama çok yanıltıcı. Arka bölgede başlayan ALARM gibi klanların o sıralamada konum alacağı apaçık bir gerçek. Ayrıca merkez bölgede yada yay şeklinde yayılmayan klanlar puan yönü ile iyi oyuncularını bir araya toplarken yay bölgesinde durum biraz daha farklı. 1 ay sonra ben çoğu precinin bu dünyada olmayacağını düşünüyorum

Malesef bu dünya öyle değil serhat , burada sıkışık haritalar mevcut klanlar iç içe girmiş durumda zaten oyuncu sayısı fazla , saglam oyuncu dediğimiz insanlar bile buraya 15-20 k premium ile girdiler . Bu oyuncular da yagma yapan ve oyuna asılan oyuncular bu oyunculara karşı arada ki farkı nasıl kapatacaksın ki . Dip dibesiniz bir klan ile asılıyorsun ve premiumun yok yapa yapa 1 k puan yapmıssın , adamın puana ise 5 k ya ulaşmış ona karşı ne yapabilirsin . 1 dayanırsın , 2 dayanırsın ama 3 te ben mi uğraşacam der silersiniz . Üstüne adaletsiz sisteme uyup hırs yapar gider bir dünya da abanırsın premium kasıp gidip başka dünya da sen başkasına yaparsın bu durumu :)

O yüzden bu aradaki fark oyun basında insanların işine yaramıyorsa ve silinmesine sebep oluyor ise, adam sonrasını ne yapsın :)

DeletedUser54093

Ziyaretçi

Oyunu sevmek ile alakalı değil bu durum . Tamamen hobi ve zevk meselesi :)

Sen mis ve Ordu atmaktan hoşlanıyorsundur . Diğer barbar almaktan zevk alıyordur . Benden analiz yapmaktan zevk alıyorum :)

Aynen ben mis ve ordu atmaktan hoşlanıyorum .Beni bile analiz ettin 2 dk da.)

xIxSLayeRxIx

Kılıç Ustası
kendal kafam şimdi çalışmıyor geç saatlerde daha uyanık oluyom gece okuyacam bunu da hadi biz okuyacazda sen nasıl yazdın olum acaba hep aynı yazı sadece klanlarımı değiştirdin dasd huylanmıyoda değilim

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Güneydoğu ve bizi analiz ederken barbar klanının kimin yanında yer alacağı merak konusu demiştin, an itibariyle barbar ve kuzgun klanlarına savaş açılmıştır. İlerleyen saat ya da günlerde açılan savaş sayısı artış gösterebilir.

Tüm güneydoğu da şuan duyulan ses bu mu hocam ? :D