World 47 Genel Analiz ve Harita

DeletedUser66881

Ziyaretçi
Diplomasiler hakkında en ufak bilgim yok, lakin şu haritaya baktığımda, kıtasını kapatmaya en yakın olan ekip Respawn, dolayısıyla en avantajlı ekipte onu görüyorum. Nop kadrosu uzun süredir beraber oynayan bir kadro, çok kaliteli oyuncu grubu var. Bu iki klan dünyanın doğal favorileri diyorum.

Kuzeybatıda, Sinerji ve Rm klanları var. Bu iki klan diplomasisi hakkında bilgim yok lakin bu kıta 2 klanı kaldırmaz. Ki zaten gerek Respawn gerek nop, kıtasını kapattıgında bu kıtaya yönelirse, Nopun karşısında Rm, respawn klanının karşısında sinerji kalıyor, tahminimdir, yanlış anlaşılma olmasın, 2 klandan birisi bu kıtaya girmek isterse, arkada kalan klan her türlü diğer klanı toplar. Sonuçta kıta dışından bir klanın bölgeye girişi diğer klanı rahatsız edecektir ve o da pastadan payını almak isteyecektir.

Aynı şey bi nebze güneydoğu içinde geçerli sanki. Tekrardan belirteyim İsyan-Sab-Soa bu klanların diplomasini bilmiyorum ama aynı şey bu bölge içinde geçerlidir. Bölgeden güçlü bir klan çıkacaktır. Gerek savaş, gerek birleşme, ama ne kadar geç kalınırsa bu durum, diğer klanlar için avantaja dönecektir. O kıtadan İsyan klanları çıkacak diye düşünüyorum.

Şahsen ben Respawn ve Nop klanlarının dünya sonlarına doğru savaşacağını düşünüyorum. Onun için dünyada bölgesel savaşlar devam eder. 3-4 ay sonra dünyanın kaderi yazılmış olur.

O kıtadan isyan klanları çıkacak dediğin yere kadar hak vermiştim sana, sonrasını okumadım :D

DeletedUser57218

Ziyaretçi
noptaki arkadaşlara söyledim fakat oyunsal olarak klana bir yararın olmazmış elimden bişi gelmedi üzgünüm , ama iyi bir haberim var köy kasmak için belki alabilirlermiş cv sini bıraksın biz ona döneriz dediler
Sende nopcu olmussun bizimkilere op yapıyormussun reis üzüyorsunn

DeletedUser58477

Ziyaretçi
noptaki arkadaşlara söyledim fakat oyunsal olarak klana bir yararın olmazmış elimden bişi gelmedi üzgünüm , ama iyi bir haberim var köy kasmak için belki alabilirlermiş cv sini bıraksın biz ona döneriz dediler

Savunma ile saldırı yaparım misleri 4 lü koyarım kamiye inanırmısın çok iyi oynuyorum benim için yapmışlar bu oyunu resmen . Nazar değmesin mükammelim ( cv mi sana mı yolllayayım takip edemiyorumda bir sürü klan sorumlunuz var değisiyor sürekli )

myw**

Dük
Savunma ile saldırı yaparım misleri 4 lü koyarım kamiye inanırmısın çok iyi oynuyorum benim için yapmışlar bu oyunu resmen . Nazar değmesin mükammelim ( cv mi sana mı yolllayayım takip edemiyorumda bir sürü klan sorumlunuz var değisiyor sürekli )

Mükammel değilde mükemmel olsaydın belki bişiler olurdu köy kasmak için bile almazlar artık seni

Vogue

Baltacı
Bir baktim neler olmus diye,nop kapatmis dunyayi helal olsun.Daha nopun icinden cikip nopu vuracak ekipler olabilir.Yeter ki o ortam olussun,isyan cabuk dagilsin,respawn biraz dayansin.
Birde klasik acilsin artik

DeletedUser66676

Ziyaretçi
Bir baktim neler olmus diye,nop kapatmis dunyayi helal olsun.Daha nopun icinden cikip nopu vuracak ekipler olabilir.Yeter ki o ortam olussun,isyan cabuk dagilsin,respawn biraz dayansin.

dünyayı nasıl kapatmış anlamadım
2/100 * 15 = 30/100 yapar yani en fazla

DeletedUser64688

Ziyaretçi

Harbiden @Pressman 'ın dediği gibi bilmem kaçıncı yılın temmuz'unda açılacak acaba ?

DeletedUser65454

Ziyaretçi
Toplamda 2500 koymu hani nerde
2500 köy r ivedik diyor ya hadi say
Say bakım bidaha