WOM CENAZE HAZIRLARI BAŞLADI (MECAZEN)

BlackBaron.

Mızrakçı
Dünyaya renk katmadılar ama savunma tarafında kısmı destekleri olmuştur diğer klanlara..

Yine de oyun sonuna kalan 4 klandan biri olmuşlardı..

Evet bazılarınız WOM kim diye soruyor.. hissediyorum.. ALARM ve SANCAK klanları birbirini satarsa diye aralarına tampon olarak yerleştirdikleri bölgesel takılan bir klan..

Kendilerini tebrik ediyor ve reel hayatlarında başarılar diliyorum..

Gerekli açıklamaları ve soru cevaplamalarını @Rakro.31 adlı şahıs yapacaktır..

Saygılarımla..

UNCHARTED

Dük
Hesap mı sildiler?

Savaş mı kaybettiler?

Hançer mi yediler?

Boş bir başlık açıp topu birine sallayıp gitmişsin sanırım burası tutmaz :)

Freaky

Casus
Hesap mı sildiler?

Savaş mı kaybettiler?

Hançer mi yediler?

Boş bir başlık açıp topu birine sallayıp gitmişsin sanırım burası tutmaz :)

Dün OP yediler bizden ilk OP da 100 köyü geçince ben saymayı bıraktım:)
Sanırım siliyorlar başka Wlerde başarılar dilerim.

Ağlayarak silineceksiniz diyen Disa Ez yolun açık olsun canım, oyun kelimeyle oynansaydı sen kralı olurdun :)

Rakro.31

Okçu
Açıklama kısa ve net her zaman dedim bu dünya da olmayı dahi haketmediler 7 ay boş boş iki klan arasında sınırı belirlemek harici vasıfları yoktu, tabi bide forumda ve oyunda ayarlı sözler söylemek :p 7 ayda 1 operasyon yediler Kuleli dünya da 100 köy verdiler ve hesap sildiler :)

Müttefiğim Azteği tebrik ederim.

Cenaze merasi mi için video bekliyoruz :)

Rakro.31

Okçu
Şaşırmamak elde değil, bu tarz klanları nasıl hala barındırıyorlar, sancak klanı bu klan için aile klanını sattı birde :D Kişisel görüşüm oyun sonu sancak ve alarm tost yapardı onları yoksa buraya kadar gelmeleri tamamen şans.

56 yı haketmeyen tek klan diyorum zaten hep :) İlk optan patates olarak da beni haksız çıkarmadılar yine :D

Uchiha Clan.

Okçu
aylarca nop’un yanında boş boş takıldınız, şimdi wom’a laf ediyorsunuz. değişik kafalar.

neden ağlıyorsun ki forumda ? pislik yaptınız karşılığında pislik gördünüz rakibiniz sizin yaptığınızı kaldırdı siz rakibinizin yaptığını kaldıramayıp topuklarınız totonuza vura vura kaçtınız :)

@Rakro.31 kankama sevgiler saygılar <3

Uyry*

Baltacı
neden ağlıyorsun ki forumda ? pislik yaptınız karşılığında pislik gördünüz rakibiniz sizin yaptığınızı kaldırdı siz rakibinizin yaptığını kaldıramayıp topuklarınız totonuza vura vura kaçtınız :)

@Rakro.31 kankama sevgiler saygılar <3
Ne ağlaması, niye ağlayayım. Olanı söyledim geçtim.

KOCA YÖRÜK

Mızrakçı
56 ncı dünya gerçekten iyi oyuncuların ve klanların geldiği bir dünya oldu, dünyada şöyle oldu da böyle oldu kazandılar demeye kimsenin hakkı yok. Her klan stratejik hamlelerini yapar ve yaptı da bundan kimse hayıflanmasın. burası ağlama duvarı değil.

Biz dünyada oyun başından beri neredeyse her gün savaşan klanlardan biriyiz. Savaş istatistikleri zaten her şeyi gösteriyor. Hal böyleyken ekibimde kimse yılmadı dayandı sabretti. Bu gösterdikleri azim sonucunda hasat zamanı geldi çattı :D :D :D boş beleş konuşanların toplanma zamanı da geldi.

Wom klanlarını asla küçümsemiyorum, lakin VUSLAT klanının başına gelenlerin aynısı sizlerinde başına geldi. WOM klanı yanlış ata oynayarak ilk ayakta zaten yattılar. Wom'u haritada yarma işlemi başarı ile sonuçlandı. Şu husus da belirtmeden geçemeyeceğim tek savaş zamanına uyan klan da WOM yöneticileri olup kendilerine verdikleri sözleri tuttukları için ayrıca teşekkür ederim.

Wom Klanının haritadan çekilmesi ile, sağ üstte sıkışan SANCAK klanlarının artık hilalde yapacağı bir durumda kalmadı. Bence kendinizi bu dünyada daha fazla rezil etmeyin şimdiden silin gidin. Zaten silmezseniz özü sözü bir olan ve burada kurulan ileriye yönelik dost klan AZAP ile sizin köylerinize op yapmayacağız, sadece fantazi amaçlı geleceğiz, sizin 4 klan olarak bize yapamadıklarınızı biz size 2 klan gelerek bu dünyadan sizleri meleterek uğurlayacağız.

Sancak klanları içinde AZRO oyuncuları ile hatırı sayılır dost ve arkadaşlıklarımız hala devam edecektir. Bu sözlerimiz onlara değil kendini bilmeyen SANCAK oyuncularınadır.

Biz klan olarak her taraftan bir tehdit olduğu için kısıtlı op yapabiliyorduk haritada, hiçbir zaman tüm vuruş gücü ile savaşamadık, şimdi bizim bir cephemiz kaldı. Kalan klanlara başarılar diliyorum. dördünün yapamadığını biri nasıl yapacaksa artık :D:D:D

O zaman verelim coşkuyu Necati

AZTEK AZAP el ele .......

Drow

Mızrakçı
Daha silmezler ya yapmaz o atarlı ergen bence.silindiğinizi giricem demişti biri, diğeri de nasil op yapiyosunuz cok merak ediyorum diyip diyip gülüyordu op gormemislerdim arkaları full rahat olan adamlar sadece sinirda 10 koy doldurmuşlar harbi rahat adamlarmis.