Wc* Toilet*

• Konuyu başlatan DeletedUser55647
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser55647

Ziyaretçi
şişşşşştttttttt sizi şikayet ederim konunun dışına çıkıyorsunuz :p

DeletedUser55647

Ziyaretçi
ordaki 3 kişi sayma muhabbetini açıklayayım en iyisi ben ünsal ben "sabri malı" demiş orda mali olacaktı da sabriye mal demiş oldu zlknjlasdngljasngşjlasgkbljnbasgjlkasdşjgasbnşgjklasbngjlasnşglasdjn ondan 3 saydı N "İSA" arkadaşımız :p

DeletedUser50201

Ziyaretçi
bu dünyada benden çok düşmandan köy alan adam çıkar sana istediğini vereyim:D sen sabrinin hesapla karıştırdın herhalde benim hesabı:D:D

lan 5 ay cesetle savastınız bi geldim 1 ayda alayınızdan fazla koy topladım sen hayırdır :D erhan abiyle birlikte arkamdan bakıyodunuz melül melül :D o degıl de kanka 28 e gıdıcen mı la harbıden :D

DeletedUser55647

Ziyaretçi
28 de bizimle birlikteler ama uğur hariç cnm sen git kumda oyna ezük :p

DeletedUser50201

Ziyaretçi
28 de bizimle birlikteler ama uğur hariç cnm sen git kumda oyna ezük :p

lan enayi zaten sizle bırlıkteyseler o servera bıle gırmem :D senın oyun anlayısınla bızımkısı cok ters :D senın gıbıler profıl ve mesajlarla oynarlar bu oyunu :D:D:D:

DeletedUser37444

Ziyaretçi
hade len o başarının yüzde 51i burcunun bi kere:D

hee gidecem 26da oynarken 25e çağırıyorsunuz, 28e girip sonra 27de oynayacağım mehter takımıyız ya biz her dünyaya girelim bi 28 eksikti:)

DeletedUser50201

Ziyaretçi
hade len o başarının yüzde 51i burcunun bi kere:D

hee gidecem 26da oynarken 25e çağırıyorsunuz, 28e girip sonra 27de oynayacağım mehter takımıyız ya biz her dünyaya girelim bi 28 eksikti:)

:D:D:D:D:D burcu dogru dıyosun burcu :D:D:D:D:D yok kanka ben zaten 26 da oynıcam ya hesabı bıraktık yalan olmus zaten :d

DeletedUser55647

Ziyaretçi
lan enayi zaten sizle bırlıkteyseler o servera bıle gırmem :D senın oyun anlayısınla bızımkısı cok ters :D senın gıbıler profıl ve mesajlarla oynarlar bu oyunu :D:D:D:

skldgnasklgnasklngasklng hadi lan ezük ben sen miyim oynuyacam diyip oynayamayayım :D kaç tane hesap eskittin 27 de bi konuşsana gaaayaaa skldgnasklgnasklg

sayın unsss ben ki koskoca klozet sizi o kadar çağırdım bin gilirim kisin gilirim iğlim bin istinbildiyim zitin binlir gibi digilim kisin gilirim sin çiğir yitir dediniz de gelmediniz hadi uğur çalışan adam hadi sabride mal ama olsun ben ki malinin bana gelme ihtimalini bile düşünmüşken gelmemeniz artık resmi takılalım lütfen....

DeletedUser37444

Ziyaretçi
ismail senle başlama gafletine bi kere düştüm ben klasikte, 4 ay oynadıysan 2 ay cezanın açılmasını bekledik klanca:D daha da yapmam onu ama istiyorsan 26da uğurun yamacında bi hesap verelim uğurla sabriyle küfürleş bol bol o olur bak:D

DeletedUser50201

Ziyaretçi
skldgnasklgnasklngasklng hadi lan ezük ben sen miyim oynuyacam diyip oynayamayayım :D kaç tane hesap eskittin 27 de bi konuşsana gaaayaaa skldgnasklgnasklg

sayın unsss ben ki koskoca klozet sizi o kadar çağırdım bin gilirim kisin gilirim iğlim bin istinbildiyim zitin binlir gibi digilim kisin gilirim sin çiğir yitir dediniz de gelmediniz hadi uğur çalışan adam hadi sabride mal ama olsun ben ki malinin bana gelme ihtimalini bile düşünmüşken gelmemeniz artık resmi takılalım lütfen....

olum hala 27 de bırıktırdıgım preyle ayakta duruyom la baktım işler cok ıyı gıttı kım ugrasır kasmakla :D hadı herseyı bı kenara bırak sen kastın da ne oldu :D

DeletedUser50201

Ziyaretçi
ismail senle başlama gafletine bi kere düştüm ben klasikte, 4 ay oynadıysan 2 ay cezanın açılmasını bekledik klanca:D daha da yapmam onu ama istiyorsan 26da uğurun yamacında bi hesap verelim uğurla sabriyle küfürleş bol bol o olur bak:D

hesabı sıle alırım olum acık ve net soyluyorum ismaille aynı klanda oynamam ben :D ben ismaili uzaktan sevıyom :D

DeletedUser55647

Ziyaretçi
genel olarak uzaktan tatlı gözükürüm teşekkür ederim :p

Sayın unsss;

Sonuç olarak Klasiği kim kapattı ? biz. cezalı oldugum dönemlerde bile işlevliymişim demek ki :p asdfghjlksdgnfklasnfklasdngklas

DeletedUser52898

Ziyaretçi
ismail sana çok pis laflar hazırladım da ceza alırım işte söylersem :D

klasikte sen olmasaydın biz daha erken kapatırdık la işin gücün zarar ziyan :D

DeletedUser50201

Ziyaretçi
ismail sana çok pis laflar hazırladım da ceza alırım işte söylersem :D

klasikte sen olmasaydın biz daha erken kapatırdık la işin gücün zarar ziyan :D

öyle deme la şimdi bana cok faydası oldu unsalın dıbıne gelmemde en buyuk etkendir ismail canım benım ya tombik yanaklarını yaladıgım :D

DeletedUser52898

Ziyaretçi
ünsal bi hafta hesabı bakıcı olarak isa'ya verdi, sonra isa ile ismail el ele sınırı rest'e teslim ettiler a:SDASD:AS

DeletedUser50201

Ziyaretçi
ünsal bi hafta hesabı bakıcı olarak isa'ya verdi, sonra isa ile ismail el ele sınırı rest'e teslim ettiler a:SDASD:AS

hahahahaha la o gun isa bana mesaj cektı kanka ben burdayım saldırma sakın dıye :D özgüre mesaj cektım unsalın hesaba isa gecmıs unsala dalıyoz mıslerı hazırla dedım hemen dedi la :Ad:A:SD::D:D:D:DS::D

DeletedUser55647

Ziyaretçi

ne olacak la restte bizim :p sdlkgnadklgnasklgnasşlgknasklşghaşhamksfhal beni casus olarak yolladınız kurucu oldum restte sladkgnasklgnsaşlkgnasşkldgnasg