Warlords vs Disney

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

-Mr.AzraiL-

Yasaklı
Hayırlısı olsun. Savaş olurda birazda ileriyi düşünmek lazım elbet. Sonunda kim ne kazanacak ne kaybedecek düşünmek lazım. Ya da bu savaştan kimler kazançlı çıkacak.

Gomtan35

Yasaklı
3,868seref977 [DisNy6]
1,991barkinus [DisNy1]
3,086karatürk [DisNy3]
3,655beyti19 [DisNy5]
4,418Letug [DisNy6]
3,009seref977 [DisNy6]
3,579joker18 [DisNy6]
1,640Letug [DisNy6]
4,032Lido [DisNy8]
3,940Naz24 [DisNy8]

Savaş başlamadan 1 gün öncesi de var tabii ama 2 günlük alınan köy durumu bu şekildedir. Arkadaşlar sonunda sınıra savunma da atmışlar, güzel kesimler de oldu gece. Savaş devam ediyor, iyi oyunlar dilerim.
ufak tepki vermişler mi yani:DD:D

ChrisJ

Yasaklı
3,868seref977 [DisNy6]
1,991barkinus [DisNy1]
3,086karatürk [DisNy3]
3,655beyti19 [DisNy5]
4,418Letug [DisNy6]
3,009seref977 [DisNy6]
3,579joker18 [DisNy6]
1,640Letug [DisNy6]
4,032Lido [DisNy8]
3,940Naz24 [DisNy8]

Savaş başlamadan 1 gün öncesi de var tabii ama 2 günlük alınan köy durumu bu şekildedir. Arkadaşlar sonunda sınıra savunma da atmışlar, güzel kesimler de oldu gece. Savaş devam ediyor, iyi oyunlar dilerim.

Görgüsüzlükte başka bisey :)

ChrisJ

Yasaklı
Disney toplama kampı gibi birşey. Güçlü Warlords zayıf rakibini ezecektir :D
Bide bu düşenler hep senin oyuncuların neye seviniyorsun anlamıyorum kalkıp adamlar senin oyun bilmeyen adamlarinimi savunacaklar o listede Hsk55 dışında hiçbiri onlardan değil ki :)

Sen forumun maskotu falan mısın hocam? Ya da biri telkinle sana komik ya da sarkazmda iyi olduğunu falan mı söyledi?
Savaş konusuna atabileceğim çok fazla bir şey yok zaten. Alt klan savaşta olmadığından istatistikler de eksik, direkt köyleri yazdım ben de. Ha merak eden direkt kendi de bakabilir tabii. Disney adı geçen hangi başlığa girsem orada bir şeyler geveliyorsun. :D
Forum kültürü öleli çok olmasa bütün gün buralarda kimi troll'lesem diye gezdiğine yemin de edebilirim gerçi.
Neyse senin için savaş konusuna hava durumunu da atarım yarın.

hpqwkon

Mızrakçı
Alınan sehır sayıları o kadar çok ki görgüsüzluk yazabılmıs :) :) acımaya baslıycam yakında. ''abi biz hıc alamadık sız cok alıyorsunuz görgusuzsunuz abi vurmayın'' :) :) savaş ilanı cekmeden dusunecektınız. daha öncede yaptınız ilan cektınız topladık. yenıden ılan cektınız yıne topladık ;) anlayın artık warlords ile savaşmak başka bir kulvar siz kulvarda değilsiiz. ben yazıyı bıtırmeden bir sehır daha almısız ;);) bu görgüsüzlüktü sory mesaj yazarken bıle artıyor fetihler ;);)

İstatistik yok mu kuruduk burda yav
Ben sana bir istatistik sunayım hocam.
Disney 600-700 kişi Vegas, Work falan harici.
"Çevrim içi oyuncular" 600+ kişi bandında geçiyor (24 saat belli aralıklarda ki istatistikler). Klanlardaki oyuncuların sayısı: 4.686
Yani dünyada bulunan klanların yarısı %70'i nerdeyse kuzen hesaplardan oluşuyor, al şimdi bu bilgiyi ne yaparsan yap:)

(Multi demedim kuzen dedim yaaaa! Sizler multi kullanmazsınız olsa olsa kuzendir o.:))

Y L D Z B E Y

Mızrakçı
Bide bu düşenler hep senin oyuncuların neye seviniyorsun anlamıyorum kalkıp adamlar senin oyun bilmeyen adamlarinimi savunacaklar o listede Hsk55 dışında hiçbiri onlardan değil ki :)
Ben düşmanın bile mertini severim :) Namert dostlarımı destekleyeceğime mert düşmanımı destekliyorum. Kılıcınız keskin olsun Warlords!

Zaten disneyin oyuncularını yönetimin yem olarak peşkeş çektikleri Vegas toplayacak. Matrax ve çetesi de Vegasa geçecek. Onlara yarayacağina Warlords a yarasın. Ki zaten bu kadar küskün oyuncu ve dağinik yönetim ile Warlord içinden geçecek disneyin.

ChrisJ

Yasaklı
Ben düşmanın bile mertini severim :) Namert dostlarımı destekleyeceğime mert düşmanımı destekliyorum. Kılıcınız keskin olsun Warlords!

Zaten disneyin oyuncularını yönetimin yem olarak peşkeş çektikleri Vegas toplayacak. Matrax ve çetesi de Vegasa geçecek. Onlara yarayacağina Warlords a yarasın. Ki zaten bu kadar küskün oyuncu ve dağinik yönetim ile Warlord içinden geçecek disneyin.

Doğru diyon düşman bile mert olacak senin gibi olmayacak ;)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.