Warlords vs Disney-Sis

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

TLGGVL

Mızrakçı
ya ilgi manyağısın ya da çoklu kişilik bozukluğun var sanırım allah şifa versin

TLGGVL

Mızrakçı
sen de* ya da* sana da*, hakarete geçmen iyi oldu direkt teşekkür ederim iyi dedin.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

TLGGVL

Mızrakçı
Oynuyo gibi mi duruyorum ordan bakınca? Botları sil öyle 1e1 atalım ama çok istiyorsan?

ChrisJ

Yasaklı
Oynuyo gibi mi duruyorum ordan bakınca? Botları sil öyle 1e1 atalım ama çok istiyorsan?

Bot senin gibi aciz insanların işi ben full bilek oynarım.
1e1 atalım çok istiyorum yanliz öyle 74 de paramparça olmuş secrette oyun vereceğin gibi yapacaksan hiç girme o topa sarmaz beni öyle kaçıp gitmeler direneceksen Atalım vs ?

TLGGVL

Mızrakçı
Bot senin gibi aciz insanların işi ben full bilek oynarım.
1e1 atalım çok istiyorum yanliz öyle 74 de paramparça olmuş secrette oyun vereceğin gibi yapacaksan hiç girme o topa sarmaz beni öyle kaçıp gitmeler direneceksen Atalım vs ?
ohoo daha dakika 1den başladınn yalana,kendin bana yazdığın bot mesajını yalanlıyosun. 74te yazdığın mesajın ssi hala duruyo silmedim haberin olsun :D

50 yıl arkada farmville oynadıktan zaten bitmiş olduğunu düşündüğüm dünyayı oynamak istemediğim için bana bıraktın gittin demeye hakkın olduğunu düşünmüyorum. Neyse eski konuları uzatmayacağım cevap da vermeyeceğim bu konu içinde sana daha fazla. doğru düzgün konuşmayı da bilmiyosun zaten. Senin dışında vasıflı insanlar var burada rahatsız olabilirler.

Bak adam geldi pasif muhabbeti açtı 78e döndü olay oradan devam et sen.

ChrisJ

Yasaklı
ohoo daha dakika 1den başladınn yalana,kendin bana yazdığın bot mesajını yalanlıyosun. 74te yazdığın mesajın ssi hala duruyo silmedim haberin olsun :D

50 yıl arkada farmville oynadıktan zaten bitmiş olduğunu düşündüğüm dünyayı oynamak istemediğim için bana bıraktın gittin demeye hakkın olduğunu düşünmüyorum. Neyse eski konuları uzatmayacağım cevap da vermeyeceğim bu konu içinde sana daha fazla. doğru düzgün konuşmayı da bilmiyosun zaten. Senin dışında vasıflı insanlar var burada rahatsız olabilirler.

Bak adam geldi pasif muhabbeti açtı 78e döndü olay oradan devam et sen.

Ahahahhahshsha 74 de kendin saldın yani köyleri helal olsun 6 kişi kalmış secret sizi tokatlamadı tmm tmm inandım dediğin gibi geçmiş geçmişte kalsın seni kırmım akşam akşam.
Benim sana attığım bot mesajı varsa onu şikayet edeceğin yer belli burdan boşuna yazma ordan şikayet et ss leri atarak o kadar kafan çalışıyordur heralde diye düşünüyorum.

Madem konu 78 e döndü tmm 78 ile ilgili konuşalım köyünü aldığım raporu söz burdan paylaşcam son sözüm bu sana ;) , diğer arkadaşlar rahatsız olmasın diye bende susuyorum başlık farklı noktalara gitmesin diye.

hpqwkon

Mızrakçı
index.php

Eklentiler

• Screenshot_20230718_113151_Gallery.jpg
    Screenshot_20230718_113151_Gallery.jpg
    525 KB · Görüntüleme: 143
Durum
Konu yanıtlara kapalı.