W70'e bir kehanet bırak...

sormaya ne hacet yav w68 deki başlıklara girince gördüm görmem gerekeni :(
Hehehe, bayılıyorum şöyle sonradan oyunculara bildikleri tek şey çamur at izi kalsın. Aynen canım sadece görmek istediğin şey olursa ona yönünü çevir. 12345 seni yoksayıyorum, yeni mottom bu tartışmaya gerek duyulmayacak kişileri direkt yok sayıyorum.

DiiKKaaT

Mızrakçı
Hehehe, bayılıyorum şöyle sonradan oyunculara bildikleri tek şey çamur at izi kalsın. Aynen canım sadece görmek istediğin şey olursa ona yönünü çevir. 12345 seni yoksayıyorum, yeni mottom bu tartışmaya gerek duyulmayacak kişileri direkt yok sayıyorum.

Çamur at izi kalsın diyebileceğiniz bir durum söz konusu değil. Yorum yapan oyuncu 68. Dünya'da mevzusu geçen klanın temsil ettiği oyuncular tarafından ihanete uğradı. Bir çok oyuncu ve klanda buna şahit oldu. ''Çamur at izi kalsın demek yerine'' bu dünya da mevzusu geçen oyuncu ve klanlar olarak bağlı bulunduğunuz ve söz verdiğiniz klanlara truva/ihanet etmeyerek umtbyzt12345 iddiada bulunan oyuncuyu haksız çıkarabilirsiniz.

Çamur at izi kalsın diyebileceğiniz bir durum söz konusu değil. Yorum yapan oyuncu 68. Dünya'da mevzusu geçen klanın temsil ettiği oyuncular tarafından ihanete uğradı. Bir çok oyuncu ve klanda buna şahit oldu. ''Çamur at izi kalsın demek yerine'' bu dünya da mevzusu geçen oyuncu ve klanlar olarak bağlı bulunduğunuz ve söz verdiğiniz klanlara truva/ihanet etmeyerek umtbyzt12345 iddiada bulunan oyuncuyu haksız çıkarabilirsiniz.
Her şey ortada olup uzun uzun cevap veremeyeceğim. Vov tarafında truva olduğu vakit bu bulunduğumuz klanın işine yarıyıp o gün susanlardan olmadık rahat ol. Bazılarının tecrübesizliğini Pars'ı günah keçisi olarak harcamanıza gülüyorum. Oyun ile ilgili keskin çizgileri olan bir klan olup yukarıda ki arama çubuğundan yorumlara tek tek bakabilirsin. Alışagelmemiş foruma konu açarak bunu anlatmaya çalışmak, üstü örtülmeye çalışılsaydı diğer klanlar gibi 2-3 yorum yapılır geçilirdi.

DiiKKaaT

Mızrakçı
Doğrudur hocam. Ben klan yetkilisi değilim. Ben Klan bünyesinde barınan onlarca oyuncudan birisiyim. PARS adı altında bir kaç oyuncunun truvası sonunda zaten kimse diğer oyuncuları ihanetle itham etmedi aksine genelleme yapmamak adına diğer oyuncular ve yöneticiler uyardı. Arada duruma sinirlenip genelleme yapan oyuncular olmuş olabilir ama kalanlarla beraber bir yol izlenilebilirdi. Fakat benim hatırladığım PARS yetkililerinden birisi belki de çocuğu yaşında bir oyuncunun ailesel değerlerine ağıza alınmayacak derecede argo söylemlerde bulundu. Bunun üzerine kalan bazı hesaplarda rakip klana geçti veya köylerini devretti. Bir oyuncu olarak bunları gördükten sonra ''oyun ile ilgili keskin çizgileri olan bir klan'' demek ne demek onu anlamadım ama burası 70. dünya forumu ve 68. dünyada ki bir olayla ilgili burayı meşgul etmek istemem. Umarım bundan sonra ki dünyalarınızda @umtbyzt12345 bu oyuncuyu haksız çıkartır ve iddia ettiğiniz gibi keskin çizgileri olan bir klan olabilirsiniz. İyi oyunlar dilerim

Jesh

Acemi
Dostlar oyunu uzun süredir oynamıyordum w68 e eğlence niyetine çok geç başladım biraz forumu falan takip edeyim dedim :D truvalar vsler bu oyun artık truva olayına dönmüş heralde oynadıkları hiç bir klana ve müttefik klana saygısı olmayan oyuncularla dolmuş önceden her klan son ana kadar mücadele eder rakibi yenemiyorsa hesap sil'e alırdı şimdi bakıyorum her türlü pislik dönüyor bir oyun için kurduğunuz dostlukları hemen harcamayın derim herkesin iyi oyunları olsun..