W62 Son Durum Değerlendirmesi

Tiny Caterpillar

Mızrakçı
işin ilginç tarafı millet bizden kurtulmak istiyor,kurtulamıyor..büyük klanlarda bu son dünyamız diyorlar..malesef teker teker klanların bırakmasına şahit oluyoruz:(..bu üzüyor beni...

Tiny Caterpillar

Mızrakçı
biraz düşündüm:)..çok şey geldi aklıma:)..w25'de sizinle falan savaşırken Abdi köy verdiğinde o bir köyü veriyorsa artık tutulamayacaktır ondan gitmiştir diyorduk:)..şimdi İsa operasyon yedik 2 köy verdik,ikiside Abdi'den yazıyor:)...

reis0636

Kılıç Ustası
biraz düşündüm:)..çok şey geldi aklıma:)..w25'de sizinle falan savaşırken Abdi köy verdiğinde o bir köyü veriyorsa artık tutulamayacaktır ondan gitmiştir diyorduk:)..şimdi İsa operasyon yedik 2 köy verdik,ikiside Abdi'den yazıyor:)...

hahaha bu çocuk külliyen zarar vala bakın zararın neresinden dönerseniz kardır:DD:D:

Tiny Caterpillar

Mızrakçı
ne güzel olurdu Macera,Giyotin,Crom,Kene,Kamikaze falan görsek:)...

Amerika'da oynuyoruz..sadece yabancı dünyalarda oynayan Türkler yazıyor Eşkiya görünce..konuşuyoruz biraz..hep eski efsane klanların oyuncuları..eskiden oynardım diyor..hangi klandan diyorum;Gölge,crom,macera vb cevaplar geliyor hep..net teki turnuvada Macera klanı kuruldu mesela:)Türkiye'de de olsalar keşke...