W62 Eleştirileri

Deleted User - 1843728

Ziyaretçi
Eskiyayla Kurarsızlar en güvendikleri adamı seçsin,ikiside yukardan birbirine yakın 300 puanlık bir barbar alıp.o köylerle kendileri dahil 0 destekle 0 preyle birbirlerini almaya çalışsın kaybededenin klanı silsin çıksın :D

Zeka doğuştan geliyor, 3 yıl sürecek savaşı bir kaç güne indirdin :)

Tebrik ederim

diRigent

Baltacı
Hesabı sil
Hesabının silinmesini onayladığın anda, artık tekrar giriş yapman mümkün olmayacaktır. Hesabının tamamen silinmesi yaklaşık 5 gün alacaktır.

Sadece bu dünyadaki hesabın silinecektir. Diğer sunucularda bulunan hesapların ya da forum hesabın etkilenmeyecektir.

Şifre:

--Saltanat--

Mızrakçı
Her klandan bir temsilci seçilsin. Kazanan dünyayı kapatsın ne uğraşıyorsunuz shhhs

22029 adlı eklentiyi görüntüle
Kazanan Sefer Amca gibi yaşananları kader olarak görecekse neden olmasın.Oyunun ülkede tanınırlığıda artar bu sayede adminlerinde bu olaya destek vererek bir sonraki dünyayı sakat kalanlara atfedeceğini düşünüyorum

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

metepro

Mızrakçı
gece gece beddua etttim diye yorumumu sayın mod lar kaldırmış heralde :d yani yuh artık cidden

Freaky

Casus
1-) Galaxy kıtasında kalsaydı ne olurdu?
Eşkiya ve Kuralsızlar dünya sonuna kadar savaşmaya devam ederdi

2-) Galaxy kuzeybatıdan çıkamasaydı ne olurdu?
Eşkiya ve Kuralsızlar dünya sonuna kadar savaşmaya devam ederdi.

3-) Dünyada dördüncü bir büyük güç olsaydı ve Galaxy bu yüzden güneybatıda başlasaydı ne olurdu?

4-) Galaxy ve Stalker müt olarak başlamasaydı ne olurdu?

5-) Myrmidons silerse dünyada neler olacak?
Eşkiya ve Kuralsızlar dünya sonuna kadar savaşmaya devam edecek.

Görüldüğü gibi her türlü senaryo aynı şekilde sonlanıyor değişen hiçbir şey yok. O yüzden geçmişi çok fazla kafaya takıp anı kaçırmamak lazım :s

Bence sadece sen post at,kaliteli mizah:p

KİNG TIRPAN

Acemi
arkadaşımızın hesabı saatlerdir banlı ve ban sebebi yazmıyor ve hesap da saatlerdir inceleme altında. bir hesabı incelemek saatlerce mi sürüyor?

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
arkadaşımızın hesabı saatlerdir banlı ve ban sebebi yazmıyor ve hesap da saatlerdir inceleme altında. bir hesabı incelemek saatlerce mi sürüyor?
bir hesabı incelemenin saatlerce süreceğini sanmıyorum da incelemeye alınması saatler alması bence normal 24 saat aralıksız mesai yaptıklarını sanmıyorum