w59 Oyuncuları Bir Film Karakteri Olsaydı Kim Olurdu?

tokyilmaz

Mızrakçı
Hayatımızın her anında film karakterlerini gördüğümüz insanlarla kodlarız. Oyuncular tavırları ile size kimi çağrıştırıyor. Birkaç örnek verdim. Belki siz daha iyisini yaparsınız. Hadi birazda böyle kavga edelim.

Crazy is here
Düşman ordularına karşı mücadelesi, kendi kendini Malatya kalesinin kapısına bağlayıp savaşan Battal Gazi'ye benziyor. Herkes tarafından sevilen bir oyuncu. Gerçi kapının etrafından barzo'nun geçtiğini düşünürsek biraz da kahpe bizans'taki süper gazi diyebiliriz.

crazy is here.png

Abeddon
Rakipleri tarafından w59'un kötü adamı ilan edildi. Her şey için suçlanan bu oyuncu kötü karakter denildiğinde ilk akla gelen kişi olmayı hak ediyor. Çaylakları kaçırıp dilendiriyormuş ve onlardan gelen preler ile cin klanını fonluyormuş :)

s-cdbc999cc1071923733587181ab2179656b244be.jpg

bugracisem
Hemen hemen herkesin saygı duyduğu, iyiliğinden şüphe etmediği bir karakter. Birlikte oynayan oyuncuların ise kalbini kazanan, konuştukça huzur buldukları bir oyuncu. Karıncayı bile incitmiyormuş.
l3mxhbqj4nj1gxkqeufu_400x400.jpeg

U Touch My Tralala
Müttefikleri tarafından davet edildiği ziyafette katledilen rob stark'a benzemiyor mu? Çeyrek takacaklar sanırken, kelebeği taktılar.
Robb-Stark-in-the-Red-Wedding-1000x600.jpg

Crystalliz3
Buna katılmasam da forumda böyle ithamlarda bulunuluyor. Vurucam kırbacı w59 benim olacak...

oksuzler-in-sisko-nuri-siydi-huzurevinde-713956_4810_6_b.jpg

Jamiryuu
Destekler gelmezse sataram ha köyü diye müttefiklerini tehdit etmesi olsun, gerek tavırları olsun, tam bir maho ağaydı.

1-1582636613.jpg

Ergüven
Cin oyuncularına göre her şey onun planı. Başı boş barbarlar, gizli antlaşmalar. En başından beri rol yapıyor ve finalde twist atacak. Cin'e göre Fırat'ın kenarında bir kuzuyu kurt kapsa sebebi ergüven'dir.
"Şeytanın en büyük numarası var olmadığına inandırmasıdır."

220px-Keyser_Söze_-_photo.jpg

Fabri

Cin'e destekleyin beni destek istiyorum sizden deyip Barzo'nun karşısına çıkan ve mağlum sonla karşılaşan kahraman ve rahmetli savaşçı. (Yerde diz çökmüş olan.)
flsr4u1z34y01.jpg

Hardwarrior
En çok kami patlatanlardan birisi olarak, bu defa niye patladı bende anlamadım sözüyle hafızalara kazınmış bir oyuncuyu andırıyor.
deneyyyy.jpg

Xrois

Dost düşman demeyip herkesle sohbet eden, uzaylı kasımpaşalı ayrımı yapmayan bir oyuncu.

Turist_ömer.jpg