W59 Haftalık Haritalar

Kusursuzolay

Yasaklı
Yazdigin yazı çok tutarsız olmuş.
1- CİN'i tanımam iyi klan olduğunu bilirim sadece : Baskasindan duymuşsun sanirim. Baska kisilerin dediklerini yaziyorsun. Kendi bildigini yaz. Tanimadigin bişeyi bilemesin.

3- Burda şu ana kadar gördüğüm kadarıyla tebrik edilmesi gereken 2 klan var biri;
EİBO ekibi (CİN klanlarina karşı verdikleri mücadeleden ve diğer dünyalara göre çok daha iyi geldikleri konumdan dolayı.) Buraya katılıyorum ama unutmayın kimse tekbasina mücadele etmiyor. Mutefikler birlikte haraket ediyor.
Diğeri, CİN Ekibi tüm w'e karşı verdikleri ve inanıyorum ki dahada verecekleri mücadeleden dolayı. Burasina kesinlikle katılmıyorum. Tebrik edecekseniz EİBO karşı verdikleri mücadeleden dolayı tebrik edin. Diger ekiplerle dusman olması, mücadele etmesi anlamına gelmiyor.
Sanki Cin klanı butun dünyaya karşı operasyonlar yapıyor ve kazanıyor gibi gösteriyorsunuz.
Dunya başından beri kaç klana operasyon yapipta yikan bir klanı niye tebrik etmiyorsunuz.

4- Önce bı savaşını bitir sonra senide tebrik ederim hocam. :)
Bunlar benim fikrim ve görüşüm
. Simdiye kadar güzel savastiniz demek çok mu zor. Ben Cin ekibi kotudur yada iyi degildir demiyorum ama yorum yaparken yanlı yazmamak lazım.

Simdi Cin klanı tum dünyaya karşı olabilir ama, birkaç ay once herkesin kendine gore mıtefikleri vardi.

1-) CİN'i tanımıyorum evet ama sadece şahsi muhabbetim olmadı diye tanımıyorum yoksa w56'da savaşlarını keyifle izledim ve başka w'lerde kendileriyle savaştım ki kişisel olarakta oyununu bildiğim oyuncular. Taraflı konuşmadım hiç gördüğümü yazdım.
2-) EİBO klanlarini da tebrik ettim söylemene gerek yok (bu klanı tebrik etmemin nedeni diğer w'lere bakıyorum birde bu w'e bakıyorum siyah-beyaz farkı var yönetim olsun hırs olsun kişisel oyun olsun.) biraz beynini yormayi dene yazdıklarımı anla sonra cevap ver.
3-) Diğer klanlara laf yaptığımı kimse söyleyemez diğer klanlarin kalitesi tartışılmaz zaten ve nadir basarisizliklarindan başka her zamanki başarılı ilerleyisleri devam ediyor. O nedenle sadece kilit noktalara yorum yaptım.

Kusursuzolay

Yasaklı
Bak arkadaşım bu world bugün bu Haritayla başlamadı,cin world başı en avantajlı Haritaya sahipti o gün burda değildin ne yaşanmış ne bitmiş haberin yok, bir haber gelmiş alaycı tavırlarla yorum yazıyorsun.
Haritaya bakarak yorum yazıyorsan o harita nerden nereye geldi aç bir bak, harita bugün ki haline gelene kadar derenin altından çok sular aktı, Cin henüz silmedi biz de sildirdik demedik. Ha senin komiğine gidecekmiş vs çok umurumuzda değil hani istediğin kadar gülebilirsin :) Rakip vs farketmez benim için emek veren herkesi her zaman tebrik ederim, savaş kazanmış yada kaybetmiş farketmez.

Alaycı tavır mı :))))))) benim burda okuduğum alay etme vs. sadece CİN'E karşı yapılmış onuda kusura bakmayın ama siz yapmışsınız :)
Neyse doğrular acıtır diyorlar 2 doğru şey yazdım bayaada acittim kusura bakmayın.
İyi oyunlar herkese.

diabloator

Acemi
Arakdaşlar foruma normalde pek yazı yazmam, çoğunuz da tanımazsınız beni. Uzun zamandır Cin üyesiyim ve bu world dahil hiçbir zaman bulunduğum yerden pişman olmadım. World ün başındaki rahat konumumuz, bazı üyelerimizin başlarda açık fark atması, oyunun yavaş olması (özellikle de kamyon sokacak kadar büyük mis araları) gibi unsurlar bende ve sanıyorum çoğu üyemizde, hatta belki yönetimde biraz rehavet yaratmış olabilir. Okuduğum kadarıyla bazı yorumlarda yönetimimize terbiyesiz, ukala, kendini beğenmiş gibi ifadeler kullanılmış ki bu yazıyı açıkcası ondan yazıyorum. Bu bir oyun ve oyunun sonunda bir kazanan olacak. Oyunun başında böylesine rahat bir konuma ve yüksek puana sahip klanlarda ister istemez bir özgüven oluşur. Eğer ki bu world yavaş olmasaydı o pozisyondan sonra hemen hemen her klan bu dünyayı tek başına kapatabileceğine inanırdı. Buna rağmen yönetici arkadaşlar çok sık üyeleri rehavete girmeyin, savunma basın şeklinde uyardı ancak olmadı, çoğu üyemiz ben de dahil rehavete girdik. World hızlı olsaydı sonuç başka olabilir miydi, olabilirdi, ama lütfen gerçek hayatında nelerle uğraştıklarını bilmeden yönetimdeki arkadaşlarımıza terbiyesiz, ukala, kendini beğenmiş gibi ifadeler kullanmayın.

Diğer klanlarla pek bir savaşım olmadı ama Eibo yu göstermiş olduğu üstün mücadeleden dolayı kutlarım

paladin.aga

Acemi
1-) CİN'i tanımıyorum evet ama sadece şahsi muhabbetim olmadı diye tanımıyorum yoksa w56'da savaşlarını keyifle izledim ve başka w'lerde kendileriyle savaştım ki kişisel olarakta oyununu bildiğim oyuncular. Taraflı konuşmadım hiç gördüğümü yazdım.
2-) EİBO klanlarini da tebrik ettim söylemene gerek yok (bu klanı tebrik etmemin nedeni diğer w'lere bakıyorum birde bu w'e bakıyorum siyah-beyaz farkı var yönetim olsun hırs olsun kişisel oyun olsun.) biraz beynini yormayi dene yazdıklarımı anla sonra cevap ver.
3-) Diğer klanlara laf yaptığımı kimse söyleyemez diğer klanlarin kalitesi tartışılmaz zaten ve nadir basarisizliklarindan başka her zamanki başarılı ilerleyisleri devam ediyor. O nedenle sadece kilit noktalara yorum yaptım.

Tamam baska dünyalarda cin klanini görmüşsünüzdür. Buna bir şüphem yok. Bende gordum kotu bir klan demiyorum. Baska dünyalarda basarili oldular diye burda niye tebrik ediyorsunuz. Bu harita boyleyse tamamiyle onların hatası. Oyun basından beri biz butun dünyaya karsiyiz dediler ama hiçbir direnç göstermediler. Mutefikleri birer birer yikildi ve su anki harita oluştu. Eğer dünya başındaki haritaya bakarsanız hiçte Boyle degildi. Cin in haritası Boyle iken siz hala cin butun dünyaya karşı savaşıyor tebrikler derseniz olmaz. Cunku Cin hiç bir direnç göstermedi. Ha eski dünyalarda iyilerdir ve gelecek dünyalarda iyi olacaklardir orasını zaman gösterir ve buna bir sozum yok.

Kusursuzolay

Yasaklı
Tamam baska dünyalarda cin klanini görmüşsünüzdür. Buna bir şüphem yok. Bende gordum kotu bir klan demiyorum. Baska dünyalarda basarili oldular diye burda niye tebrik ediyorsunuz. Bu harita boyleyse tamamiyle onların hatası. Oyun basından beri biz butun dünyaya karsiyiz dediler ama hiçbir direnç göstermediler. Mutefikleri birer birer yikildi ve su anki harita oluştu. Eğer dünya başındaki haritaya bakarsanız hiçte Boyle degildi. Cin in haritası Boyle iken siz hala cin butun dünyaya karşı savaşıyor tebrikler derseniz olmaz. Cunku Cin hiç bir direnç göstermedi. Ha eski dünyalarda iyilerdir ve gelecek dünyalarda iyi olacaklardir orasını zaman gösterir ve buna bir sozum yok.

Bilmiyorum farkında mısın ama CİN W'de yok ve hala gelip burdan boş boş sırf yazmak için yazıp laf yetistiriyorsun.

Savaştan Galip çıkan klanlari tebrik eder sonraki savaşlarında başarılar dilerim. İyi olan kazansın.

Eklentiler

• IMG_20201105_161739.jpg
    IMG_20201105_161739.jpg
    141,2 KB · Görüntüleme: 21
Bir noktayı vurgulamak isterim yenen taraf tebrik edilir. yenilen tarafa ne güzel yenildiniz tebrik ederim denmez. dolayısıyla burada tebrik edilecek taraf gayet açık. 3-5 kelime oyunuyla yenen taraf değişmiyor...

saydan09

Mızrakçı
Cin klanının Trolleri kayboldu,şimdi de hayranları çıktı ya la :D Cin'i tebrik ediyor ama Cin klanının bütün müttefiklerini vura vura ezen Barzo klanını tebrik etmiyor,Birde demez mi utanmadan bütün dünya Cin'e karşı savaştı :D

Desolate boy

Baltacı
Cin ile savaşmak için ertelenen Kudret VS EIBO savaşı başlıyor Barzo/Kudret ittifak olarak dünyaya girildiği biliniyor. Şuanlık durum Kudret & Barzo & NG müttefik EIBO vs Kudret savaşı var gibi.

Dur bakim burdan nasıl malzeme çıkarıcaksınız :) kudret eibo ile savaşıyorsa barzo ya kudrete destek çıkar ya da boş durmak istemediği için ng ile savaşır oda olmazsa kudrete sen hayırdır diyip eiboyu çaya çıkartıp ng ile yemeğe gidip srece ile darklight ın da savaşını görebiliriz. Buradan kazanan ocean klanını da tebrik ederiz. Sonra da onlar ermiş muradına .... :)