w59 Genel Analiz

akifS*

Hafif Atlı
Enes kendinle çelişiyorsun canım kardeşim. İlk alıntıladığım mesajını tekrar oku sonra gel bu son mesajını tekrar oku. Yalvarırım artık kendinle çelişme, farkında olmadan kendine sövüp duruyorsun...

ramsaysnow

Mızrakçı
Buradaki tartışmaları okurken bazen Neyzen Tevfik'ğin Ben sana şiirini nasıl yazdığını anlamaya yaklaşıyorum.

PacmanBegins

Yasaklı
o kadar iyi oyuncu var gelip burda laf atıyorlarmı hayır niye adamlar işlerine bakıyor sen kimsin veya senin gibiler kim? kuduz varlıklarsınız amacınız insanları al aşşagı etmek sizin göreviniz de bu zaten.Ama benim de öğrenecek şeylerim var burada her havlayana laf anlatmamayı öğrenecem...
bu çocuğun idolü kesin nihat doğan yahu

Loose CannoN

Mızrakçı
Kendal eline sağlık en son 50de yaptım analiz demişsin benim oynadığım dünyalara denk gelmesi de ayrı bi güzel benim açımdan :) Severek takip ediyor ve devamını bekliyoruz :)

@JustForBeStronger* 7.sınıftım ve sosyal bilgiler hocam kitap yazma ödevi vermişti,ben de 7.sınıf bir çocuk olarak yazacak konu bulamıyordum,o dönem Jamiiryuu hasan abilerin yaptığı muhabbetler ilgimi çekmiş w4 sis-aztek klanı diplomasisini ele alan,fetih ilerleyişlerini snipper34 ekseni üstü başta olmak üzere anlattığım bir kitap yazmıştım.Velhasıl analizlerin benimkinden sonra en iyisi eline sağlık :)))
O dönem ki sis klanı oyuncuları okusaydı,beni premium'a boğarlardı.

Jamiiryuu

Kılıç Ustası
@JustForBeStronger* 7.sınıftım ve sosyal bilgiler hocam kitap yazma ödevi vermişti,ben de 7.sınıf bir çocuk olarak yazacak konu bulamıyordum,o dönem Jamiiryuu hasan abilerin yaptığı muhabbetler ilgimi çekmiş w4 sis-aztek klanı diplomasisini ele alan,fetih ilerleyişlerini snipper34 ekseni üstü başta olmak üzere anlattığım bir kitap yazmıştım.Velhasıl analizlerin benimkinden sonra en iyisi eline sağlık :)))
O dönem ki sis klanı oyuncuları okusaydı,beni premium'a boğarlardı.

Hamdi üniversiteyi bitirdin abisi hala aklın o zamanlar da mi

happydent

Kılıç Ustası
GÜZEL BİR YORUM AMA BU DUNYADA BAZI KLANLARDA ESKİ KURTLAR GERİ DÖNMÜŞ ZAMANLA FARK EDİLECEKLER BAZI KLANLARIN ÖNE CIKMASINA SAĞLAYACAK

Jamiiryuu

Kılıç Ustası
Barış beni hani yeni dünyada çağırmayi unutmayacak idiniz Buğra abiye küstüm sub a da haberleri olsun .