w57'de yağma nasıl yapılır ?

• Konuyu başlatan DeletedUser61081
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser67101

Ziyaretçi
bence şöyle düşünülüyor karşı taraf fazla, onlarda pre var bizde yok, multi ve pushingle dengeliyoruz ama şu gözden kaçırılıyor adam var parasıyla pre alıyo şu devirde takdir edilesi ama bazısı bunu 2 3 dünya pre kasarak dengeliyor, klan var duruşu ile adam kazanıyor ama kalabalık olduğu için suçlanıyor ama bazısı bunu bahane etmiyor emek harcıyor daha sağlam bi duruşla, emekle diplomasi ile karşı taraf sayıca fazla olmasına galip gelebiliyor bu saydıklarımın hepsinde emek var ama pushing kolaycılık pre de kolaycılık diyenler olucaktır ama unutmayın o parada zaman+iş karşılığı kazanılıyor

BirDost*

Ağır Atlı
etkinlikten önce dense bişey diyemem ama etkinlikte 2 tane flama vardı hammadde bonusları 15 tane altın para hiç bişey katlama açıkken madenler max bi köyde sadece 1.5 günlük üretimle basılır

Canlı oyuncu köyü olsa istediği kadar bassın preyi çarkı. 5 inden birinde bi asker kaybeder, bi ara yer, bi kilit yer birşey olurdu yani Ama 5 tane barbar alması hiç bir sıkıntı doğurmuyor bana göre. Çünkü hammadde olayı pazardan veya ek destek bonuslarıyla hallediliyor

QuickSilver*

Baltacı
hilmiciim o değilde insan oyunu bırakma kararı verdikten sonra, içinde hafiften yeniden başlama isteği doğduğunda soluğu önce forumda alıyor (evet kendimden biliyorum). seninki de öyle bir durum mu yoksa çaylaklar tecrübelerinden istifade etsin diye mi buralardasın ;):p

O kolu kırmasaydım ben buralara gelmezdim de şeytan dürttü diyelim babuş :))

jamaika48

Baltacı
bunlar oyunun şu anda pay2 win olmadığını göstermez her ne olursa olsun pre ile oynayan bir oyuncu her şeyiyle normal oynayan oyuncunun önüne geçiyor fazlasıyla.. hani sadece premium hesap ve yağma asistanını açmak için pre istenilse o zaman çok normal sonuçta oyunda para kazanmalı rahat etmek isteyen para verir pre hesap ve yagma asistanini alir bunlara sahip olunca normal bir oyuncunun önüne geçemez sadece kendini rahatlatırsın ama be kardesim preyle hammadde cek preyle sure kısalt preyle etkinliklerde ekstra iş yap bu nedir yahu pay 2 win demeyen çomardır kusura bakmayın. neymiş 3 dünya pre kas gir oldu paşam sen eskiden oynamıyordun herhalde.

Belli olmaz daha önce pushing yapıp 3 gün ceza alan çok gördüm sadece multi gibi ceza alıyor pushing cezası almıyor

Meshaidas

Yasaklı
Hadi preyi geçtim oyun içinde legal sonuçta.Ama pushing ,multi ve çeşit çeşit bot script yazılımlarla kafaya oynayıp kendini oyuncu sanan bir kitle var ve ne yazıkki hiç bir ceza almıyorlar.

DeletedUser67110

Ziyaretçi
Şikayet ediyoruz ban yemeyince yapanlar, adamda yapıyor işte .. B.kunu çıkartıncada bir şey olmazsa klandaki herkesten 10 mail 10 hesap açmalarını isterim artık =D

Haahahah sen varya çok kral adamsın ya müttefik olunca savunma şekline bak.

Yapanlar ceza almayınca adam da yapıyor işte.

Şimdi savunmadım falan dersin sen.

Lafımı geri alayım bari.

Komiksin :)

DeletedUser61081

Ziyaretçi
Haahahah sen varya çok kral adamsın ya müttefik olunca savunma şekline bak.

Yapanlar ceza almayınca adam da yapıyor işte.

Şimdi savunmadım falan dersin sen.

Lafımı geri alayım bari.

Komiksin :)

"""" Rapor edilen oyuncular: YaKa1aRsaMm

Siz2020-02-07 22:49:42
Nicki belirtilen oyuncunun yaptığı yağmanın hesaplardan faydanılmadan yapılabilme ihtimali 0 .. bir başka ticketta bir başka oyuncuyu şikayet etmiştim yine aynı sebepten ceza almadığı gibi pişkin pişkin genel forumda cevap veriyordu.. Oyun bilgisi ve nelerin yapılıp yapılamayacağı hususunda op eksiğiniz varsa tamamlayalım .. yardımcı olalım ama göz göre göre yapılan herkesin tepkisini çeken bu durumlara göz yumarsanız oyuncu kaybetmekten başka bir durum oluşmayacak """"

Pişkin pişkin diye bahsettiğimde sensin ticketta =) Cuk oturuyorsun üstüne =))

DeletedUser67110

Ziyaretçi
"""" Rapor edilen oyuncular: YaKa1aRsaMm

Siz2020-02-07 22:49:42
Nicki belirtilen oyuncunun yaptığı yağmanın hesaplardan faydanılmadan yapılabilme ihtimali 0 .. bir başka ticketta bir başka oyuncuyu şikayet etmiştim yine aynı sebepten ceza almadığı gibi pişkin pişkin genel forumda cevap veriyordu.. Oyun bilgisi ve nelerin yapılıp yapılamayacağı hususunda op eksiğiniz varsa tamamlayalım .. yardımcı olalım ama göz göre göre yapılan herkesin tepkisini çeken bu durumlara göz yumarsanız oyuncu kaybetmekten başka bir durum oluşmayacak """"

Pişkin pişkin diye bahsettiğimde sensin ticketta =) Cuk oturuyorsun üstüne =))

Ustamsın Nart :)

DeletedUser61081

Ziyaretçi
Müttefik, nötr, rakip pek farketmiyor =) Yağma kırmızı çizgimiz =)

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
beni de bi ticketlasınıza,dün 6k yağma yaptım elemanın biri psikopat mıdır nedir tek köye 10k yağma atmış :D