W57 GÜNCEL HARİTA

Lv snapula

Mızrakçı
Yanlış anlamazsan senin oyun geçmişin nedir hangi hesap hangi dünya bu ismi nicki hiç duymadımda ondan sorayım dedim

Yeni oyuncuyum ben :)

Bu aralar çok fazla "böyle silicez", "böyle dövücez" ve benzeri mesaj aldıgımdan, enazından kendi klanını toplamayan insanlar yazsın diye yazdım o mesajı.

Fazla agresif insanlar yazıyor bana. Ağırlarına gidecek cevaplar alınca da engelliyorlar. Umarım durulur da şu saçma sapan sataşmalar biter yakında.

Oyundaki iletişiminiz sizi bağlar hocam ben dışarıdan takip edenler adına savaşan tarafları bilmek isterim ondan sordum

Lv snapula

Mızrakçı
Anladım. Benim geçmişim yok çok. Tanımaman normal :)

Bi süre ara vereyim foruma, çok gerildik :D İyi akşamlar herkese

aslankilic

Yasaklı
KAN ekibi niye yok 3 günlük ömürleri mi kaldı bunu mu ima ediyorsunuz kardaşlarımıza :)

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Jr. Polat Alemdar'ın sesi çıkmıyor. Neyse konuşunca da anlaşılmıyor zaten. Profile baktım değişmiş .. çok yakında loading yazıları yerini edebiyat almış "adam olacak bu çocuk" :)

*Executioner*

Baltacı
Jr. Polat Alemdar'ın sesi çıkmıyor. Neyse konuşunca da anlaşılmıyor zaten. Profile baktım değişmiş .. çok yakında loading yazıları yerini edebiyat almış "adam olacak bu çocuk" :)
bu sefer sayı üstünlügü yok 1 oyuncusuna 2 oyuncu düşerken böyle oluyor,şimdi jr.polatın rakibin 1 köyüne 4 adamı düşseydi forum canavarı olurdu :p