W56 HARİTA

DeletedUser65421

Ziyaretçi
kuzeydoğuda biraz diplomasi olayları dönecek gibi.Birileri birilerini satar, sonra yavaş yavaş kıta kapanmaya başlar diye tahmin ediyorum :)

DeletedUser62491

Ziyaretçi
Nopa karsi diger kitalardan bi birlik cikmazsa nop alir bu worldu

Slapper

Mızrakçı
elmacı yapılan en iyi harita bence.) bu arada bu harita süreli olarak kendisini güncellicek sanırsam o açıdan güzel

Slapper

Mızrakçı
:D elmacı kafas niye sarı yaptın coa gibi duruyor eksiklikler var tamamlarsın bence

Elmacı

Okçu
elmacı yapılan en iyi harita bence.) bu arada bu harita süreli olarak kendisini güncellicek sanırsam o açıdan güzel
Sanmıyorum güncelleneceğini. Son attığımdaki link ama güncel olur devamlı. Siteden bakıyorsun çünkü.
:D elmacı kafas niye sarı yaptın coa gibi duruyor eksiklikler var tamamlarsın bence
Elimde renk kalmadı.... Griyi bile kullandım.... Ama tribalwarsmap linkinden kendi istediğin şekilde renklendirebiliyorsun.

DeletedUser62435

Ziyaretçi
Kuzey klanları eğer nopun kapamasını istemiyorsa hızlı bir şekilde kuzeyi kapatıp nopa dönmeli. Yoksa iş zor....

Şu worlde giriş yapmadan kurulan paktlardan bahsediyorsun sanırım :) Şuan göremiyorum da bir çoğunu..

DeletedUser45953

Ziyaretçi
kuzey klanların hepsi beka sorunu var .. (bekadan kastım bir catı altında oynayıp kuzey tamamı yönetecek anlamında )
güneydeki klanlar ; alarm soa nop azap yani bu 4 klandan en az 3 müt olup güney tek parça halinde yönetebilir ..
kuzeydeki klanları ; sayamadım saymaya gerek duymadım gerisi siz düşünün :):)