W53 Harita

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Abdi ben savaş organizasyon yapıyorum Pre kasmak istiyorum diyorsan mesaj at yardım i olurum

DeletedUser64591

Ziyaretçi
Kuzey doğu güzel savaşmıyorsunuz arkadaşlar pazarın hali ne biraz daha istekli oynayın asılın :)

DeletedUser69161

Ziyaretçi
Khaos tanrı adı ah ah hemen laf buldu ya..

Khaos, Yunan mitolojisinde ilk tanrı olan Khaos, Düzen'den ya da öteki adıyla Evren'den önce gelmiştir. Platon'un Timaios diyaloğunda ele aldığı şekliyle, Khaos'u yaratan ve babası olan İlk Tanrı Kronos, var olan şeyleri düzene koymuş, onlara biçim vermiş, ama onları yaratmamıştır. Vikipedi

NormAl kaos bile değil

Biliyorum hocam sizi denedım bılıyormusunuz diye saygılar

PARS Kankoksun

Kılıç Ustası
Z5gvNo.png

Herkes kendi klanının yerini biliyordur tek tek klanları yazarsam zor olacaktı sadece renkler olsun bu seferlik.
Eklemediğim gözümden kaçan klanlar kusuruma bakmasın, hepiniz değerlisiniz.
-Güncel-

DeletedUser68301

Ziyaretçi
Bu ney lan bütün ekipler birleşip birleşip yeni klan isimleriyle çıkıyor piyasaya :D İleride çok zararını görürsünüz has gardaşlarım

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Dünyalar nedense benzer özellikler taşımaya başladı... Takip etmediğim bir dünya sadece harita görüntüsü üzerine yorum yapıyorum.. Kuzey batı yine bir çok klan var kuzey doğu birleşim var sanırım. Güney doğu tek klan kapatıyor yine güney batı da 2-3 klan işte bir şeyler deniyor..

50-52-53 haritaları bana çok benzer geldi :D

DeletedUser68301

Ziyaretçi
Dünyalar nedense benzer özellikler taşımaya başladı... Takip etmediğim bir dünya sadece harita görüntüsü üzerine yorum yapıyorum.. Kuzey batı yine bir çok klan var kuzey doğu birleşim var sanırım. Güney doğu tek klan kapatıyor yine güney batı da 2-3 klan işte bir şeyler deniyor..

Bu yorumların 51den tek farkı kuzeydoğuda birleşim olmadı ve güneydoğuda sadece w başında olmuş olsa da giriş yapan 2 klanın savaşı vardı. Enteresan istatistik

DeletedUser57389

Ziyaretçi
4pZ0X7.png

KUZEYBATI
RAYBANWORLD
MİRALAY
DAGGER
57.ALAY

KUZEYDOĞU
NORTH
MR.BEY
PARS
EASTCOAST

GÜNEYBATI
ZORBA
TUNGA
İNFAZTEAM (+MERKEZ BÖLGE)
GÖLGE

GÜNEYDOĞU
PATIENTKILLERS
TÜRKİYE

Haritadaki turkuaz (ZORBA) ve sarı renk (PARS) yazı karakterlerinde çok göz aldığı için klan listesinde bir ton koyu olarak işaretledim.

DeletedUser57389

Ziyaretçi
Z5gvNo.png

Herkes kendi klanının yerini biliyordur tek tek klanları yazarsam zor olacaktı sadece renkler olsun bu seferlik.
Eklemediğim gözümden kaçan klanlar kusuruma bakmasın, hepiniz değerlisiniz.
-Güncel-
Reis pars ı tek renk yapaydın iyiydi

LordHagi

Yasaklı

Guneybatida 2-3 klan bir sey mi deniyor? :) Zorba 1-2-3 ü kastettin herhalde.

DeletedUser68081

Ziyaretçi
Dünyalar nedense benzer özellikler taşımaya başladı... Takip etmediğim bir dünya sadece harita görüntüsü üzerine yorum yapıyorum.. Kuzey batı yine bir çok klan var kuzey doğu birleşim var sanırım. Güney doğu tek klan kapatıyor yine güney batı da 2-3 klan işte bir şeyler deniyor.

Gassal çöp :D:D:D

DeletedUser2315

Ziyaretçi
Yaw aldırmayın şu sinsere biraz yazısına ne kadar boşluk olduğunu anlıyorsunuz yazdığınız yazılara üzülüyorsunuz