W52 GÜNCEL HARİTA

• Konuyu başlatan DeletedUser31319
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser69190

Ziyaretçi
Klavyesi olan konuşuyor işte :)
Yavrum evladım adam sana laf sokmuş bizim oyuncu sayimiza göre köy sayımız ortalama 10 köy kişi başı sizinde öyle stalkerin yaklaşık 17-18 köy . Bak isyan dışında üye sayıları eşit demiş , ilerde savaş başlarsa aranızda anlarsın demek istediğimi zaten ki muhtemeldir , stalkerin seni kapatma listesine alacağını düşünmüyorum kendi klaninda o kadar emek verip bu kadar oynamis adam varken

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Yavrum evladım adam sana laf sokmuş bizim oyuncu sayimiza göre köy sayımız ortalama 10 köy kişi başı sizinde öyle stalkerin yaklaşık 17-18 köy . Bak isyan dışında üye sayıları eşit demiş , ilerde savaş başlarsa aranızda anlarsın demek istediğimi zaten ki muhtemeldir , stalkerin seni kapatma listesine alacağını düşünmüyorum kendi klaninda o kadar emek verip bu kadar oynamis adam varken

En azından STALKER ın bizden çok köyü vardı demem.. Tebrik ederim, başarılar dilerim biter gider.. Ağustos itibari ile misafir girişinden takip edeceğiniz dünyada ne olup biteceğini bu kadar kafaya takmayın olur mu :)

World basinda isyan tugra sahi + vegas / nwo ile baslandigini sayarsak zaten 28483827 vs 450 oyuncu ile baslandi:) bi ara 500 u gectik lakin eleme sistemimiz calismakta.guncel durumda haritacinin belirttigi gibi.oyuncu sayisi homojen

NEFRETDOLU

Casus
vegas / nwo her ne kadar genel olarak yazıya katılmasamda tugra harıcı kımseyle bırlıktelıgım soz konusu degıldı su bastakı yazıya cok katılıyorum dondurmacı kım gucluyse onu yalıyor :D

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Mehmet zamanında eline külahı çok vermiş olabilirler kardeşim.. Aynı şeyleri sen defalarca yapmış aynı haltları defalarca yaşamışta olabilirsin... Ama biz sen değiliz. Bizimle ilgili bir konudan bahsederken önünde ki aynayı kaldır.. :)

Tugra isyan sahi birlikte girdi worlde ,tugra ilede vegas anlasmali bize daldi neyi idrak edilemiyor ? Su world eger tugra isyanla savassa generalste nwo ile savasmaya devam edip world dengelencekti.kolaya kactilar cezasini worldu kaybederek odediler veya odiycekler

DeletedUser69190

Ziyaretçi
Sahi ile nasıl beraber girdik biz yav yada benim mi haberim yok hanedan savaşı başlayınca onlar da bize savaş açtı hala da savaş devam ediyo

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Yahu kardeşim olmayan aklınız ile dünyanın işini çeviriyorsunuz saçma sapan hala burada konuşuyorsunuz :) Yenilgiyi bile hazmedemiyorsunuz.. Sizin kovaladığınız fareler kadar bizim neyse :D Hadi boş yapmayın buralarda.

DeletedUser69190

Ziyaretçi
Yahu kardeşim olmayan aklınız ile dünyanın işini çeviriyorsunuz saçma sapan hala burada konuşuyorsunuz :) Yenilgiyi bile hazmedemiyorsunuz.. Sizin kovaladığınız fareler kadar bizim neyse :D Hadi boş yapmayın buralarda.
Kankam boş yapma bana op yap haydi 1 hafta doluyor bak

DeletedUser68297

Ziyaretçi
31.temmuz 2019 a sözüm olsun.. İsyan klanına oyuncularına oynama hevesinin zerresini bırakmayacağım.. :)

Fark: 106 (HANEDAN ÖNDE)

Hadi iyi geceler.

DeletedUser68297

Ziyaretçi

HANEDAN knk :)

4pl4YL.png