W47 GÜNCEL HARİTA

• Konuyu başlatan DeletedUser31319
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser59599

Ziyaretçi
Harita bakar söylerim ki Pro her yeri düşman ..sınırlar geniş

DeletedUser31319

Ziyaretçi
Bilmem sadece harita işi ile uğraşıyorum klanlar arası diyalogdan haberim yok :)

DeletedUser55354

Ziyaretçi
şaman klanı 26 kapayan unss nop tek başına silen klan... truvana benzemez

DeletedUser57769

Ziyaretçi
Sus deme ilerde lazim.olur disin curur felan bi kanal tedavisi nerden baksan 500 lira :D

Diş teli taktırdığım dönem olsaydı iyidi de o kadar para var mı o işte ya :/ Zamanında 50 tip insan var milletin ağız kokusunu çekemem diye burun kıvırmıştım Allah daha çok versin...

MTK 136

Casus
Diş teli taktırdığım dönem olsaydı iyidi de o kadar para var mı o işte ya :/ Zamanında 50 tip insan var milletin ağız kokusunu çekemem diye burun kıvırmıştım Allah daha çok versin...
Parasi icin cekilcek çile degil iyki girismemissin meslegi sevmeyenler bin pişman. Eyw herkese versin

DeletedUser66549

Ziyaretçi
Şaman denilen aciz klan hala hangi yüzle oyun oynuyor acaba 43'te boyundan büyük laflar ederken buraya varacagını bilmiyor muydunuz sayın haftada 3 op abim ?

DeletedUser63833

Ziyaretçi
Şaman denilen aciz klan hala hangi yüzle oyun oynuyor acaba 43'te boyundan büyük laflar ederken buraya varacagını bilmiyor muydunuz sayın haftada 3 op abim ?
reklamın ıyısı kotusu olmaz bak kafanda kalmıs ama sen nesın bır hıc mı kımsenın aklında kalamıyorsun bıle :D

DeletedUser66549

Ziyaretçi
reklamın ıyısı kotusu olmaz bak kafanda kalmıs ama sen nesın bır hıc mı kımsenın aklında kalamıyorsun bıle :D

Sizin üzerinizden reklam yapmama gerek yok :D o seviyelere inersem bi gün denerim abinin yazmaya yüzü yok sen mi geldin :)

DeletedUser63833

Ziyaretçi
kelıme haznen neden bole senın

inmek ve çıkmak kavramını karıştırmışsın olur ole seyler ..

he abım benı yolladı senın ağa nada selam soyledı

MTK 136

Casus
Iyisi kotusu olur klan var bunlar iyi savasti derler klan var bunlari da armut gibi toplamistik zamaninda derler..Bitmis bir worldun arkasindan uzatmayin birileri kapatti birileri silindi ve artik world arsivlerden ibaret.