W46'nın Heycanı Meycanı YOKKK

KITA KAPATMAYA YAKIN KLAN

• KUDRET

Oylar: 18 31,6%
  • ÇILGIN

Oylar: 2 3,5%
  • HANÇER

Oylar: 1 1,8%
  • PTS

Oylar: 16 28,1%
  • SİYAH

Oylar: 1 1,8%
  • EMP

• VATAN

Oylar: 0 0,0%
  • BRTHRS

Oylar: 11 19,3%
  • ANKA

Oylar: 4 7,0%
  • MECLİS

• Toplam oy kullanan
    57
  • Anket kapalı .
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Maestro*

Kılıç Ustası
Evet dostlar W46 açılalı 3 ay oldu. Genel forum olsun klanların forumları o kadar sessiz o kadar kendinden bi haberi olmayarak gidiyor ki anlamış değiliz.Burada bu başlığı açarak oyuna bir nebze olsun heyacan katarak devam etmek. Müttefiklikler bozuldu , saldırı anlaşmazlıkları durduruldu. Savaşlar derin ve sessizden devam ediyor. Burada bir anket yapıp klanların son durumlarını gözeterek bir sonuç çıkarmayı hedefledim. Anket içerisinde sıralamada bulunun ilk 10 klanı gözeretek yaptım diğer klanlara karşı bir tutum sergilediğimden değildir. İlk 10 içerisinde aynı klandan devamı olarak 1 klan daha bulunduğundan sıralama 13.Klana kadar uzadı. Tüm postlar seviyeli ve birbirimizi kırmadan olmasını temenni ederim.Herkese iyi oyunlar.

Bugüne kadar kıta kapatmada en çok yol alan klanı kendi gözünüzden bakarak bir tercihte bulunmanızı istiyorum :)

KUDRET

DeletedUser55582

Ziyaretçi
Şuanda benim gördügüm PAY klanı kıtadan cıkmak icin cok klana savaş açtı hakkınıda veriyolar heralde 3 klan falan sildiler dahada savaşmaya devam ediyorlar haklarını yememek lazım kıtadan cıkıcaklarına inaniyorum kendi klanım adınada konusurursam 3 klanla savaştık kıtanın en büyük klanını yendik ilk sonra 2 klanıda daha sildik kıtayi kapatma ümidiyle devam ediyoruz tüm ekiplere tekrardan başarılar diliyorum güzel post olmus eline saglık

DeletedUser59592

Ziyaretçi
Sen gel oraya PaY ı koyma :) sonra anket yaptım de :)

KepçeciX derki savaşmadığım gün mazot almaya gittiğim gündür ;) yıktığım temeller yıkacsklarımın teminatıdır. Organize Siyah ve Anka kardeşlere başarılar dilerim

DeletedUser66585

Ziyaretçi
Mağlesef Küdret Klanının Önünde Koca bir SET Var EMP

DeletedUser362

Ziyaretçi
Bu arada Pay klanının ankette olmaması büyük bir eksikliktir.Oyunun hakkını veren ekiplerden biriside pay klanıdır.

DeletedUser66782

Ziyaretçi
pay klanı güzel savaşlar verdi bütün klanlar için bir sonraki savaş daha zorlu geçeçektir gerek pasif oyuncuların oyundan düşmesi gerek haritanın oturmaya başlaması..

DeletedUser55288

Ziyaretçi
BRTHRS - Çılgın savaşında haritadan takip ettiğim kadarıyla çılgın için kötü gidiyor. BRTHRS ın kısa sürede çılgın savaşının kazanan tarafı olarak çıkacağını düşünüyorum. Bu nedenle kıta kapatmaya en yakın klan BRTHRS bence kuzeybatının dengelerini Brthrs ın kurduğu açık. Kuzeydoğu da PTS - Sevdalalar & Meclis savaşına Jöh klanların meclisin yanında yer alacak 2 3 gün içinde. bu Kuzeydoğunun kapanmasının uzun süreceğini gösteriyor, çekişmeli bir savaş olacaktır kimin kazanacağı belli olmaz. Güneydoğuda Anka klanları arkasını sağlama almış şekilde yürüyor konum olarak en rahat hareket edebilecek klan. Onun dışında kıtayı çok takip etmiyorum. Güneybatıda Kudret - EMP savaşı gerçek anlamda yeni başlıyor anladığım kadarıyla bu savaşta ekstra bir klan dahil olmazsa uzun sürer gibi duruyor. Onun dışında güneybatıda çok fazla klan var kapatmayı konuşmak için erken gözüküyor. Güney diplomasilerini bilmiyorum sadece kendi haritamdan takip ettiğim kadarıyla böyle düşünüyorum farklı şeylerde olabilir tabi.

Savaşın hakkını veren kazansın.
Başarılar...

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Tamamıyla dalgınlıkla oluşmuş bir durum. Art niyet gözetmeden oluşturulmuş bi anket. Pay klanlarından dikkatsizliğim sonucu oluşan bu hata nedeniyle konu kapatılabilir.
Konu isteğiniz üzerine kapatılmıştır.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.