W40 hakkında bilgi

• Konuyu başlatan DeletedUser52610
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser61561

Ziyaretçi
Yalnız w39 da iyi kaçtınız ha :D
hahahha istatistiklere bak bi ara tk klanı olarak 1 saldırınız yok weqweq eleştiricik le tam1gamer ağladı baya sanada final yapıcam sözümü unutma demiştim :D kntekinin arkasına saklanıyonuzda ona az kaldı bekleyin :D

DeletedUser64584

Ziyaretçi
herkese iyi oyunlar beyler.Oyunda ve forumda yeniyim ve w40 la birlikte klanlar dünyasına atılıyorum inşallah.Bundan sonra her yerdeyim :D bu world de güzel olur umarım

DeletedUser61561

Ziyaretçi
Hell impact tel no ver özelden yeni arkadaşlara oyunu öğretmekten zevk alırız :)

DeletedUser64584

Ziyaretçi
bir abim oynardı oyunu hep izlerdim ve bu forumu çok takip ederdi @körfezli41 adı baya eskilerdendir o yüzden oyunu biliyorum hesabında ne yapılması gerektiğini söyler ben yapardım bazen işi olunca o yüzden bilgim var eyvallah reis :D ya bu tür oyunlar zaten ham geliştir asker bas yağma yap değil mi :D oynarız inşallah :D

DeletedUser61561

Ziyaretçi
Klanın yoksa w40 önkayıtta bul beni beraber takılırız :D

DeletedUser52610

Ziyaretçi
nRLnkV.png

Kalbimi kırıyorsun canım :eek:

DeletedUser63880

Ziyaretçi
sağlam olmayan pasif bir oyuncuyum benı klanına alacak var mı ,*

DeletedUser61561

Ziyaretçi
gelin ne olursanız olun gelin :D şaka bi yana w 40 ta bakın klana bizim illaki tanıdığınız vardır referans olarak alım olur :D bu arada silivia suprisemi beğendinmi :D

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Sağlam olmayan bir başkan olarak sağlam olmayan ekibimle w40ı 1 aydır dört gözle bekliyoruz ama mayıs bizi bekletmeyi sevdi sanırım sağlam olmayan arkadaşlara duyrulur alım yapma olasılığımız mevcuttur :D :D

DeletedUser63059

Ziyaretçi
Sağlam olmayan bir başkan olarak sağlam olmayan ekibimle w40ı 1 aydır dört gözle bekliyoruz ama mayıs bizi bekletmeyi sevdi sanırım sağlam olmayan arkadaşlara duyrulur alım yapma olasılığımız mevcuttur :D :D
soa ise gelmem orada onur var o çok sağlmammış .)

DeletedUser64584

Ziyaretçi
sağlam olmayan ekipler favorimdir düzeltiyorum üsteki postu :D

Tinerci olarak bende ayık kafayla güzel ve arkadaşlığın olduğu bir ekiple ve farklı bir nickle 40. Dünya ya tamamen kapamak amaçlı giriyorum.Lütfen herkes yorumlarına dikkat etsin yoksa savaşırız heee özellikle sen FenerSavar hehehahahahwhha :p:p:p:cool:

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Benim olduğum yerde onurun ne sağlamlığı olabilir lütfen duymamış kabul ediyorum bunu :D TİNERCİ kardeşim klan da iç isyan yaratmaktan ötürü toplatırım seni o göre he :cool::cool:

Durum
Konu yanıtlara kapalı.