W4 Genel Savaş Raporları

• Konuyu başlatan Dnsz
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser1810

Ziyaretçi
Savunan:
Köy: K63

Sayı: 791 697 10205 750 318 245 0 155 73 0 1 0
Kayıplar: 791 697 10205 750 318 245 0 155 73 0 1 0

Ganimet: Raporun sahibi tarafından gizlenmiştir.
Şahmerdanların verdiği zarar: Duvar zarar gördü 20 olan seviyesi 0 seviyesine düştü.

DeSTaN'dan bir arkadasimizin kesimi :)

DeletedUser

Ziyaretçi
tbrk bı baltacı daha :) ya neyıne guwenıp o kadar baltayı koyde tutuorlarkı :)

DeletedUser6103

Ziyaretçi
online olamıyosan baltalarını savunma köyüne aktar arkadaşım bu kadar basit..ne gereği vardı o kadar baltan öldü gitti şimdi:D:D

ahh şu çaylaklar:cool:

DeletedUser

Ziyaretçi
arkadasım yukarıdakı msjları okursak kalabalık olan msjlar yalnızca sızınkıler ve saygısızlık yapan tek kısıde sızsınız

emin misin by_bilmiş ve klanı...

burda 3-4 tane oyunu sizin gibi köy için elinden geleni yapan her türlü olayı yaratan gibi oynamayıp dostumuz için oynadıgımız ve vazgeçmeyip 1-2 başarı yakalayınca laf ebesi dediginiz kişileriz...

siz zaten bir başarısızlıkta ya film izlersiniz yada dolaşırsınız...biz hep siz yokken varız...iyi oyunlar by_bilmiş ve klanı...

DeletedUser

Ziyaretçi
Senin başarız olma sebebin nedir peki Oynadığın tüm worldlerde silinme nedenin neydi

DeletedUser

Ziyaretçi

burda 3-4 tane oyunu sizin gibi köy için elinden geleni yapan her türlü olayı yaratan gibi oynamayıp dostumuz için oynadıgımız ve vazgeçmeyip 1-2 başarı yakalayınca laf ebesi dediginiz kişileriz...

siz zaten bir başarısızlıkta ya film izlersiniz yada dolaşırsınız...biz hep siz yokken varız...iyi oyunlar by_bilmiş ve klanı...

Köy için elinden geleni yapan derken peki sen ne yaptın arkadaşlarını satan kimdi önce kendi yaptıklarını otur bi düşün ondan sonra buraya gel

DeletedUser

Ziyaretçi
Köy için elinden geleni yapan derken peki sen ne yaptın arkadaşlarını satan kimdi önce kendi yaptıklarını otur bi düşün ondan sonra buraya gel

benim silinmemin nedenide oynayamamamın nedenide çabuk güvenmem...bulundugum klanlarda haritamda klandan olan herkese sorun ne zaman destek istemişlerde atmamışım ne zaman bodoslama dalmamışım...arkadaş dost die die kendimizi bitirdik...

görüyoruz forumda yok alt klanlarından köy alanlar...
yok çok bilmiş kişiler milleti aşagalayanlar...

yaw bi düşünün karşınızdaki de sizinle aynı vatanda yaşayan bir insan be bu kadar laf atıp gururunu zedelemeyin insanlık dersini ilk önce kendinize verin by_bilmişler size bu ifade yakışır...

DeletedUser

Ziyaretçi
ewt bız sosyalız senın gıbı degılız en buyuk farkımızda bu dedıklerımızı anlayamassın sen

DeletedUser17

Ziyaretçi

basarısızlıkmı ızledıgım fılm sana dokkunmus sanırım o kadar attın tuttun gıdıyo koylerın mısler gelıyo falan fılmımıde ızlerım koyumude savunurum hepınızlede kafa yaparım bu oyunda cunku dostlarım saglam ben hıcım belkı ama dostlarım 10 numara, ayrıca ufaksın 27 yasındayım yazılarına ımlalarına hıtaplarına dıkkat et

DeletedUser

Ziyaretçi
Gene tartışma çıkmış :D

Arkadaşlar varsa raporlarınız görelim,:mad:

DeletedUser

Ziyaretçi
basarısızlıkmı ızledıgım fılm sana dokkunmus sanırım o kadar attın tuttun gıdıyo koylerın mısler gelıyo falan fılmımıde ızlerım koyumude savunurum hepınızlede kafa yaparım bu oyunda cunku dostlarım saglam ben hıcım belkı ama dostlarım 10 numara, ayrıca ufaksın 27 yasındayım yazılarına ımlalarına hıtaplarına dıkkat et

heh sosyalliginizi sevsinler izledigin filmi napayım ister giderim ister gitmem sizede demekki sürekli biz dokunuyoruz :) ki habire bizden bahsediyosunuz biz yokken bile...sen bizimle kafa yapıcak kadar büyümedin...iyi oyunlar akıl yaşta deildir... :)

DeletedUser7266

Ziyaretçi
heh sosyalliginizi sevsinler izledigin filmi napayım ister giderim ister gitmem sizede demekki sürekli biz dokunuyoruz :) ki habire bizden bahsediyosunuz biz yokken bile...sen bizimle kafa yapıcak kadar büyümedin...iyi oyunlar akıl yaşta deildir... :)

akıllı bi insan o yazılana böle bi cevap vermez ;) adam neyden bahsedio sen neyden..

DeletedUser

Ziyaretçi
akıllı bi insan o yazılana böle bi cevap vermez ;) adam neyden bahsedio sen neyden..

tercümanlık yada avukatlık görevin mi var senin bu oyunda bilmiyorum...benim cevabım budur benim bahsettigiklerim neler senin dediklerin neler... benim potansiyelim sizin gibi bilmişlik taslamaya yetmiyo belki ama sizin gibi de her yaptıgıyla övünmekte işime gelmiyo...başarısızlıkta bahanlere sıgınıyosunuz...

DeletedUser7266

Ziyaretçi
tercümanlık yada avukatlık görevin mi var senin bu oyunda bilmiyorum...benim cevabım budur benim bahsettigiklerim neler senin dediklerin neler... benim potansiyelim sizin gibi bilmişlik taslamaya yetmiyo belki ama sizin gibi de her yaptıgıyla övünmekte işime gelmiyo...başarısızlıkta bahanlere sıgınıyosunuz...

herkez iyi alışmış avukatımısın şeyimisin avukatlık yapar gibi bi halimmi var bu arada nerde başarısızlıgımız olmş ta bahanelere sıgınmışız ezel klanınında mıydın nerdeydn sen nick sölede ona göre konısıyım :S

DeletedUser

Ziyaretçi
herkez iyi alışmış avukatımısın şeyimisin avukatlık yapar gibi bi halimmi var bu arada nerde başarısızlıgımız olmş ta bahanelere sıgınmışız ezel klanınında mıydın nerdeydn sen nick sölede ona göre konısıyım :S

gerek yok alışmışsınız bir konuşmaya konuşucak ne var...bu w4 te dogru düzgün oynayan yok köy için millet birbirini yiyor...yok böyle birşey ya biz yapmayınca kötü oyuncu laf ebeligi yapan oyuncu oluyoruz...illa bizde mi öyle oynasaydık...dost için köy aldık verdik ordu sildik ordu sildirdik *EzEL* dik DARBE ydik death dik oldu bitti...konuşucak ne var...