W4 - İlk 10 Klan Harita

• Konuyu başlatan DeletedUser3911
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser8264

Ziyaretçi
puana göre ilk 10 klan sıralmasına göre hariyatı tekrar düzenleyip güncelleyebilir misiniz?

DeletedUser3674

Ziyaretçi
Eline sağlik

eline sağlık dostumm uğraş ve çaban için tşk ediyorum :)

DeletedUser8264

Ziyaretçi
Harita sürekli güncelleniyor takip ettiğim kadarıyla. bölüm moderatörü konuyu sabitlerse seviniriz...

DeletedUser3911

Ziyaretçi
Zamanım olduğu sürece güncellemeye çalışcam..

11-20 arası klanların haritasınıda yaptım,
Aslında top20 yapmıştım başta ama çok karışık oldu ve yeterince renk bulamadım =)

DeletedUser8264

Ziyaretçi
ilk 10 KB ve GD ya yerleşmişken 11-20 de KD ve GB ya yerleşmiş. 1. sınıf savaşlar kuzeybatı ve güneydoğu da oalcak gibi :p :D

DeletedUser

Ziyaretçi
ilk 10 KB ve GD ya yerleşmişken 11-20 de KD ve GB ya yerleşmiş. 1. sınıf savaşlar kuzeybatı ve güneydoğu da oalcak gibi :p :D

arkadşaım DEL klanılarka rengimiz haritada fazla belli etmemekte.. yinee eline sağlık birdahaki sefer daha belirgin renkler kullanırsan çok seviniriz..

DeletedUser

Ziyaretçi
Çok sey deisti .. yeniden tasarlanması lazım bu klan haritalarının .. bi arkadas düzenlerse m. olurum .

DeletedUser9695

Ziyaretçi
evet arkadaşlar haritayı güncelleme konusunda ilgilenen dostlarımız varmı?

DeletedUser17

Ziyaretçi
sen w11 deki highdut değilsin hoca.. sadece aynı nick i kullanıyosun.

Bılıp Bılmeden konusma orda baktım hesaba baska baslıkta abım oynadı agırlıkla dedım ne dıye aynı nıkı kullanıcam bos bos konusma

DeletedUser

Ziyaretçi
kank mıllete ne kanıtlmaya calısıon boswer ugrasma 2 gun sora gorurler:D

DeletedUser17

Ziyaretçi
kanks mıllete kanıtlamak degıl oyundan selam veren arkadaslar var samımı olmadıgım bole dusuncesız yazılar onların kafalarını karıstırır ;)

DeletedUser

Ziyaretçi
Harita güncellense iyi olur ;) bazı klanlar dağılıp bazı klanlar kuruldu.Bölgeler yenilendi.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.