W38'den sağlam kadro

centaur03

Mızrakçı
Merhabalar klanlar aleminin ünlüleri,
Bi çoğunuz gibi önceden sağlam bi ekibe sahip değilim, ancak 38'den özellikle 64. Kıtadan bilen bilir, nick:Karartirim
eski MAV klanının idaresinden sorumluydum. Bu dünya kapanmaz, kapanana kadar da 38'deyiz.

Kimler aktif takip ediyor forumu bilmiyorum 38'den ama, 25 kişilik bir ekiple kayıt olup özellikle sıfır şartlarla hesaplaşmak istediğimiz tayfalar mevcut.

Dosta düşmana duyrulur, transfer dedikodularınız için başlıkta üşüşelim haydi.

Not: 7/24 yorulmayız :)

DeletedUser64547

Ziyaretçi
Şimdi anlamadım, "w38'de bizi ezen oyunculardan bazıları w40'a başlamaya karar vermiş, orda bi varlık gösteremiyoz w40ta denicez şansımızı" mı demek istiyosun?

DeletedUser63971

Ziyaretçi
38 den isminizi söylediğiniz takdirde anlaşılır

DeletedUser63779

Ziyaretçi
@vaudeville w38de bizi ezdiklerini nerden biliyorsun?Bizden onlarca kat büyük bi klana karşı(puan olarak)25-30 kişilik oyuncu topluluğu sürekli kafa kafaya oynadı,onların bulundukları çok avantajlı pozisyona bakarsak biz ezmiş oluyoruz hatta,şu anda da ezilme değil daha da güçlenmiş durumdayız ,lütfen bilginiz olmadan fikriniz olmasin.

centaur03

Mızrakçı
:) 38de varsan bulunduğum yerde kimsenin ezilemeyeceğini bilirsin hocam.

Söylemek istediğim şu; burda tanışıp burda şekillenen bir kadroyuz 38de çetin savaş var 9 büyük klan bazısı hilelerle :) bazısı bileğinin hakkıyla :) savaşıyor.

Geleceklerse buyursunlar bilek hakkıyla gösterelim günlerini diyoruz. Gelen yoksa yine gireceğiz vaadim 25 kişilik iletişimi süper aç bir kadro. Alan kazanır :)

ByRevolution

Yasaklı
40.dünya forumunda 38.dünyanın konuşulması ne kadar ironik. Meselesi olan özelden ileti göndersin :)

DeletedUser64547

Ziyaretçi
@vaudeville w38de bizi ezdiklerini nerden biliyorsun?Bizden onlarca kat büyük bi klana karşı(puan olarak)25-30 kişilik oyuncu topluluğu sürekli kafa kafaya oynadı,onların bulundukları çok avantajlı pozisyona bakarsak biz ezmiş oluyoruz hatta,şu anda da ezilme değil daha da güçlenmiş durumdayız ,lütfen bilginiz olmadan fikriniz olmasin.

Ezdiklerini bilmiyorum, zaten dikkat ettiysen yazdığı metinin içeriğinde ne demek istediğini sordum arkadaşa. Sorduğum soruyu tam anlamıyla okusaydın bunu sen de anlayabilirdin. Özelersem; dediğin gibi, bilgim olmadan fikrimin olmaması için çabaladım. He üslup konusunu tartışabiliriz o ayrı.

:) 38de varsan bulunduğum yerde kimsenin ezilemeyeceğini bilirsin hocam.

Söylemek istediğim şu; burda tanışıp burda şekillenen bir kadroyuz 38de çetin savaş var 9 büyük klan bazısı hilelerle :) bazısı bileğinin hakkıyla :) savaşıyor.

Geleceklerse buyursunlar bilek hakkıyla gösterelim günlerini diyoruz. Gelen yoksa yine gireceğiz vaadim 25 kişilik iletişimi süper aç bir kadro. Alan kazanır :)

Yani bi nevi düelloya davet ettin oyuncuları ve aynı zamanda ekibiniz için bi klan arıyorsunuz.

centaur03

Mızrakçı
Ben düşmanlarımın kayıt olup olmadığını bile bilmiyorum dostum, buraya geldim, başlığı açtım görürlerse haberleri olsun diye, şayet gelmeyeceklerse neden world kapatmaya da oynamayayım ki? 25 kişi, abi kardeş ilişkisi, başka bi sözüm yok dost olanlar bizle kazanırlar ^^

Mobildeyim FollowMe hocam, forumu da ilk kez kullanıyorum iki kez alıntı yapılmıyor sanırım, eğer 5-6 tane hesabın şifresini bilen buralardan ayrı ayrı saldırılar gönderen ve bunları kendi klan arkadaşlarının köylerini almak için de kullanan bir tanıdığın varsa, söyle nickimi, o/onlar beni tanır.

DeletedUser63779

Ziyaretçi
O yazıdan onu anladiysan sorun daha büyük bence.Ayrıca öyle bi soru sorma tarzını ben hayatım boyunca hiç görmedim sanki savastigimiz klanın bi üyesi,yöneticisi gibi konuştun iğneleyici olduğu için ben de sert konuştum :)Her neyse konumuza geri dönelim biz.

DeletedUser64547

Ziyaretçi
O yazıdan onu anladiysan sorun daha büyük bence.

Sıfırdan başlayıp eşit şartlarda hesaplaşmak isteyen oyuncu, mağlup oyuncudur. Galip adam gidip de sıfırdan başlayıp hesaplaşmak istemez. Kim okursa okusun aynı şeyi anlar.
Ve size tavsiyem şu ki;
bu konunun aynısını w38 bölümüne açın. Hedeflediğiniz kitleye ulaşmanız daha kolay olur.

centaur03

Mızrakçı
Dostum yanlış yerlere gidiyor konu, mağlup galip durumu değil, 38e de geç başlayan ekip burası. Orası önemli değil ya, dert etme 38de de yenilecekler zaten :)

Benim çevrem, "ünüm" 38den var, başlıkta da o yüzden geçiyor. Yoksa istediğimiz sağlam bir ekip daha, hepsi bu. Beraber oynayacağımız adamların içinde mazisinde düşmanlığımızın olduğu klan geçsin istemiyorum. Bu yüzdendir buradaki duyuru.

DeletedUser63779

Ziyaretçi
@Vaudeville* uzatmayim diyorum ama hesaplaşmak isteyen kim?yenilmedik ki hesaplasalim @Karartirim yazı da hesaplaşmak derken ondan bahsetmiyo eşit şartlarda savaşmaktan bahsediyo yani ortada bi hesaplaşma yok emin olabilirsin.Yanlış anlaşılmayı da düzelteyim

DeletedUser62930

Ziyaretçi
Hocam 38de hangi klansınız ya siz cok merak ettim :)

DeletedUser64696

Ziyaretçi
Bu ekip zaten tanınıyor, tanımayanlar da 40'ta tanıyacak. Burda önemli olan iyi tanıyacak tarafta mı kötü tanıyacak tarafta mı olacaksınız mevzu o ; )