w15 DuMRuL

• Konuyu başlatan amasyal04
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
ozaman bu dumrul zaten w2 ve w9 da kuruldu w2 deki tam kadro gelir mi bilmem zaten w9 dada 5 10 dumrul üyesi vardı benim bildiğim..

w1 deki dumrul da kimler var bilmiyorum.. eğer osman varsa dumrul ekibinin başında ozaman ben ona asıl dumrul derim..

neyse kurulsun w15 de bakalım hangi dumrul çakması mı orjinali mi görelim..

DeletedUser

Ziyaretçi
Asil dumrul bu osman aga oyunu burakali cok oldu amma dogan abi yakup abi suat abi var esas da pasa abi var.osman abi de gelicek amma bu osman abi ammar-bin-nasir olan radjap diyil o oyunu birakti bir daha gelmiycek

DeletedUser

Ziyaretçi
w9 daki Ahikan olan kişiden bahsediyorum bu mu suat abin..

RaDJaP olan osman benim tanıdığım osman diğer osmanı tanımam ben..

DeletedUser

Ziyaretçi
Eğer dumrul'u kurucaklarsa ahikan gelip başlık açmasını beklerdim.. onun gelmesi ve dumrul başlığını açmalı w1 de sonradan kurulan bir dumrul mu daha ön plana gelir yoksa w2deki yada w9daki mi hangisi daha gerçekci olur..

Dumrul genelde Güney doğuda hesap açar benim w9 da öyleydi..

DeletedUser

Ziyaretçi
Guney dogu olucaz zaten ahikanin gelip baslik acmasi daha iyi olurdu da ahikan kurucu olmuycak ki ben ve pasa abi olucaz w1 buyukalmus dumrul klani kurucusu

DeletedUser

Ziyaretçi
guneydogu dedim de biz ekip olarak basliycamiz icin on лфнше olursa ben davetler aticam onlar da kabul etcek zaten baslanqic olarak 4-5 klan olucak daha sonra 1 klana ineriz

DeletedUser

Ziyaretçi
Ewet 9.dunyadan gelecekler olucak plan boyle biz dumrulu kurcaz isteyen bas vurur alicaz ilk asama olarak daha sonra elenir zaten ekibe katilmak ISTEYENLER W15 acildigi an dumrul klanina bas vursun yeter

DeletedUser

Ziyaretçi
лфнше bu ne dostum yunanca mı yazıyorsun anlamadım gitti..

gelsin ahikan açsın seni yada diğer abini yada abilerini tanımam gelsin ahikan desin ki klan kurucaz kendi açsın inanalım bir sürü multi klan kuran kişiler şahıslar kime inanacağımızı şaşırdık sen diyorsun w1 de kuruldu w1 de kurulan dumrulu ben açıkcası bilmiyorum w2 ve w9daki dumrulu biliyorum neyse bu kadar üstelemeye gerek yok..

Başarılar Dilerim genede..

DeletedUser

Ziyaretçi
ali sen ne uğraşıyorsun olm burda, başarılar dile geç troll

DeletedUser32540

Ziyaretçi
лфнше bu ne dostum yunanca mı yazıyorsun anlamadım gitti..

gelsin ahikan açsın seni yada diğer abini yada abilerini tanımam gelsin ahikan desin ki klan kurucaz kendi açsın inanalım bir sürü multi klan kuran kişiler şahıslar kime inanacağımızı şaşırdık sen diyorsun w1 de kuruldu w1 de kurulan dumrulu ben açıkcası bilmiyorum w2 ve w9daki dumrulu biliyorum neyse bu kadar üstelemeye gerek yok..

Başarılar Dilerim genede..

bulgarca veya sırpca sanırım yunanca değil bored